Informari si comunicate
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
12-10-2018
Program si arbitrii Interliga - etapa 3 Marghita

Duminică, 14.10.2018, la Marghita va avea loc o nouă etapă din cadrul Interligii Naționale de Fotbal. Gazda turneului va fi CS Viitorul Marghita.

detalii...
11-10-2018
Selecție pentru juniori nascuti 2006

Asociația Județeană de Fotbal Bihor organizează selecție pentru copii născuți în anul 2006.

detalii...
11-10-2018
Buletin informativ nr. 7 din 11 octombrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 9 octombrie

detalii...
09-10-2018
Curs gratuit arbitri de fotbal

CJA Bihor organizeaza curs gratuit pentru obtinerea calitatii de arbitru de fotbal

detalii...
09-10-2018
Curs gratuit arbitri de fotbal

CJA Bihor organizeaza curs gratuit pentru obtinerea calitatii de arbitru de fotbal

detalii...
03-10-2018
Buletin informativ nr. 6 din 3 octombrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 2 octombrie 2018.

detalii...
01-10-2018
Modificare ora incepere sedinte

Incepand cu 4 octombrie 2018

detalii...
27-09-2018
Buletin informativ nr. 5 din 27 septembrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 25 septembrie.

detalii...
25-09-2018
Deces observator Doru Covaliu

Asociația Județeană de Fotbal Bihor și Comisia Județeană de Arbitri regretă trecerea în neființă al observatorului Doru Covaliu, fost arbitru divizionar.

detalii...
toate comunicatele


Onica Andrei Vlad

Media 0 din 0 voturi

CS Inter Oradea


Data nasterii: 16-05-2002
Tata: Dorin
Mama: Mihaela
Locul nasterii: Oradea
Judet: Bihor
Nr. carnet de legitimare: 26746

Goluri inscrise in sezonul actual: 0

Autogoluri inscrise in sezonul actual: 0

CARTONASE: 0

ISTORIC JUCATOR:
Data primei legitimari: 2011-08-10
CS Dinamo Oradea 10.08.2011
CS Oşorhei 22.08.2012-30.06.2013
CS Oşorhei 23.08.2013-30.06.2014
CS Oşorhei 29.06.2014-30.06.2015
CS Dinamo Leonardo Oradea 1.07.2015
CS Luceafarul Oradea 22.08.2015-30.06.2016
CS Inter Oradea 1.07.2016-30.06.2017
CS Oşorhei 1.08.2016-30.06.2017
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe