Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa Romaniei faza pe judetC4 - Supercupa României
C5 - Juniori C - tur preliminarC6 - Juniori C local
C7 - Juniori D Seria 1C8 - Juniori D Seria 2
C9 - Juniori E Seria 1C10 - Juniori E Seria 2
C11 - Turneu Regional U16
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
Total
1SILAGHI RAY-PATRICK00003110143022
2CORMOS COSMIN8940000000021
3Zah Valentin6200521211121
4POP ADRIAN6940000000019
5RAT Serban Andrei1600204222019
6CRISAN ALIN DORIN01320100011018
7POP Tudor Stefan0000212553018
8LASCAU NARCIS DAN7730000000017
9BUESCU MIHAI DORIN7720000000016
10GULER BOGDAN MADALIN8320100000216
11MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO0000203524016
12Arbitru Hajdu-Bihar14100000000015
13Ciuchita Laurentiu6620100000015
14FAUR Sergiu Marius2000302323015
15PIRTEA ANDREI7530000000015
16BULZAN ANDREI OVIDIU0800212100014
17BANDULA RADU FLORIN5620000000013
18BARAR BOGDAN IOAN9200000001012
19TOCUT Daniel Bogdan4600001010012
20URS GEORGE CATALIN3000004311012
21BELENESI STELIAN ALEX7000101110011
22ORBAN NORBERT4610000000011
23PAL ADRIAN6131000000011
24SZTANYK ANDREI3800000000011
25SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA0100201123010
26Veres George Razvan0000000334010
27PERTE ALEX PETRU000011212209
28BRONT DAN-GEORGE410000011108
29BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN331000000007
30COZAC VASILE021030100007
31MAXIM BENIAMIN DANIEL000000304007
32SIPOS ROMEO100012011107
33TOIA FLORIAN520000000007
34BUCIUMAN NARCIS000000200305
35DUMUTA DANIEL113000000005
36LAZA ANDREI100000210105
37BOGDANEL ALEXANDRU300000000104
38CRISAN MUGUREL000000301004
39Timar Ovidiu220000000004
40CARTIS RADU300000000003
41BACIU BOGDAN100000100002
42BALAIBAN RAUL000000001102
43CHEREGI IONUT200000000002
44Leuca Daniel000000101002
45OLARU STEFAN000000002002
46ZIFCEAC LUDOVIC200000000002
47Arbitru Bekes100000000001
48BACIU IONUT000000010001
49BARCAN SERGIU001000000001
50BERDEA ALEXANDRU000000001001
51BREBAN SEBASTIAN000000001001
52FECHETEA CIPRIAN100000000001
53GHEORGHES RAZVAN ALIN000000100001
54IOVA LUCA000000000101
55MATICA MARIUS IONUT100000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe