Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Juniori CC4 - Juniori D
C5 - Juniori EC6 - Cupa Romaniei faza pe judet
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1PIRTEA ANDREI22121149361
2BULZAN ANDREI OVIDIU31911118052
3GULER BOGDAN MADALIN1615775252
4DUMUTA DANIEL1911038445
5CORMOS COSMIN2910000443
6CRISAN ALIN DORIN0195107142
7PLATON Cristian Bogdan013987340
8BARCAN SERGIU413769039
9Mangra George169416238
10COZAC VASILE1320010236
11POP ADRIAN1813000435
12RAT Serban Andrei038914034
13BUESCU MIHAI DORIN1020000333
14LASCAU NARCIS DAN812432332
15PAL ADRIAN227000231
16Zah Valentin507811031
17BOGDANEL ALEXANDRU38267127
18PERTE ALEX PETRU51786027
19VENTER ANDREI1010322027
20BELENESI STELIAN ALEX81286025
21BANDULA RADU FLORIN85172124
22Marcu Florin181000322
23SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA10678022
24VARGA SERGIU38263022
25SZUCS TIBOR052212021
26BARAR BOGDAN IOAN41383019
27BRONT DAN-GEORGE55233119
28TOCUT Daniel Bogdan212212019
29ORBAN NORBERT57021217
30SIPOS ROMEO20537017
31Veres George Razvan001106017
32CRISAN MUGUREL000412016
33MAXIM BENIAMIN DANIEL06235016
34URS GEORGE CATALIN300210015
35ROSU RAOUL SILVIU66110014
36BEREI Roland48100013
37TOIA FLORIAN82210013
38CHEREGI IONUT65001012
39FAUR Sergiu Marius00156012
40BLAJ GEORGE46010011
41CARTIS RADU30034010
42TERICI GABRIAN10342010
43BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN5400009
44CEARNAU SERGIU1002609
45Iscru Mara5400009
46MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO0005409
47SILAGHI RAY-PATRICK0012609
48Arbitru Hajdu-Bihar8000008
49ARGYELAN CALIN0004408
50CONSTANDACHE CONSTANTIN3500008
51LAZA ANDREI1011306
52MOZA MARIUS0013206
53BACIU BOGDAN0003205
54ILIE DIANA1002205
55POP Tudor Stefan0001405
56KELEMEN ISTVAN0111104
57ANDOR MARIUS3000003
58ARDELEAN RAUL PAUL0012003
59Demian Cristian0000303
60GOZMAN CRISTIAN2000103
61NAGY CRISTIAN3000003
62SZTANYK ANDREI3000003
63Timar Iulius3000003
64Timar Ovidiu3000003
65Arbitru Salaj0200002
66BUCIUMAN NARCIS0000202
67CIUCIU ADRIAN-CALIN1001002
68FECHETEA CIPRIAN2000002
69Arbitru Bekes1000001
70ARGYELEAN Calin0000101
71MERCE Rares0000101
72VARGA DAVID0000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe