Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Juniori CC4 - Juniori D
C5 - Juniori E
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
Total
1BARCAN SERGIU3975731
2PIRTEA ANDREI10594230
3MANGRA GEORGE10421421
4BOGDANEL ALEXANDRU1614618
5CORMOS COSMIN15300018
6DUMUTA DANIEL8303418
7GULER BOGDAN4633218
8BULZAN ANDREI OVIDIU1653217
9PLATON CRISTIAN BOGDAN0435517
10COZAC VASILE8701016
11POP ADRIAN7700014
12CRISAN ALIN DORIN0415313
13RAT SERBAN ANDREI0132713
14BULZAN ANDREI OVIDIU0314412
15PAL ADRIAN9300012
16SZUCS TIBOR0422412
17BLAJ GEORGE4601011
18PERTE ALEX PETRU0154111
19ZAH VALENTIN0043411
20KELEMEN ISTVAN0611210
21ROSU RAOUL5401010
22VENTER ANDREI3311210
23CRISAN ALIN DORIN052119
24Iscru Mara540009
25SZUCS TIBOR010089
26BEREI Roland341008
27BRONT DAN-GEORGE032038
28CONSTANDACHE CONSTANTIN350008
29CRISAN MUGUREL000268
30LASCAU NARCIS232108
31BELENESI STELIAN ALEX012317
32GULER BOGDAN MADALIN202127
33VENTER ANDREI420107
34BUESCU DORIN150006
35BUESCU MIHAI060006
36LASCAU NARCIS DAN031026
37MOZA MARIUS001326
38ORBAN NORBERT030216
39PERTE ALEX PETRU002136
40TOCUT DANIEL BOGDAN041016
41BELENESI STELIAN ALEX000145
42Marcu Florin500005
43RAT Serban001135
44SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA001225
45SIPOS ROMEO000235
46TOCUT Daniel031015
47URS GEORGE000145
48VARGA SERGIU001225
49ARGYELEAN CALIN000224
50BARAR BOGDAN IOAN010124
51CEARNAU SERGIU000224
52FAUR SERGIU MARIUS000224
53ROSU RAOUL SILVIU121004
54ARDELEAN RAUL -PAUL001203
55BACIU BOGDAN000303
56CARTIS RADU000123
57CEARNAU SERGIU000033
58CHEREGI IONUT020013
59DEMIAN CRISTIAN000033
60LAZA ANDREI001023
61MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO000213
62NAGY CRISTIAN300003
63PLATON Cristian011103
64SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA002103
65SIPOS ROMEO000123
66BANDULA RADU000202
67BARAR BOGDAN IOAN000202
68BARAR BOGDAN IOAN000202
69BOLOGAN CRISTIAN020002
70POP Stefan000022
71TERICI GABRIAN002002
72TOIA FLORIN010102
73ARDELEAN MIRCEA001001
74ARGYELEAN Călin000011
75Ladar Razvan100001
76LASCAU NARCIS010001
77SILAGHI RAY-PATRICK000011
78TERICI GABRIAN001001
79URS GEORGE CATALIN000101
80VARGA DAVID000011
81VERES GEORGE RAZVAN000011
82Zah Gheorghe Valentin000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe