Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Juniori CC4 - Juniori D
C5 - Juniori E
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
Total
1BARCAN SERGIU3975731
2PIRTEA ANDREI10594230
3BULZAN ANDREI OVIDIU1967629
4GULER BOGDAN MADALIN6654425
5CRISAN ALIN DORIN0936422
6Mangra George10421421
7SZUCS TIBOR05221221
8PLATON Cristian Bogdan0546520
9BOGDANEL ALEXANDRU1614618
10CORMOS COSMIN15300018
11DUMUTA DANIEL8303418
12RAT Serban Andrei01431018
13PERTE ALEX PETRU0175417
14VENTER ANDREI7512217
15COZAC VASILE8701016
16LASCAU NARCIS DAN2731215
17POP ADRIAN7700014
18ROSU RAOUL SILVIU6611014
19BELENESI STELIAN ALEX0124512
20BUESCU MIHAI DORIN11100012
21PAL ADRIAN9300012
22Zah Valentin0044412
23BLAJ GEORGE4601011
24TOCUT Daniel Bogdan0720211
25Iscru Mara540009
26BARAR BOGDAN IOAN010528
27BEREI Roland341008
28BRONT DAN-GEORGE032038
29CONSTANDACHE CONSTANTIN350008
30CRISAN MUGUREL000268
31SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA003328
32SIPOS ROMEO000358
33CEARNAU SERGIU000257
34MOZA MARIUS001326
35ORBAN NORBERT030216
36URS GEORGE CATALIN000246
37Marcu Florin500005
38VARGA SERGIU001225
39ARGYELAN CALIN000224
40FAUR Sergiu Marius000224
41KELEMEN ISTVAN011114
42ARDELEAN RAUL PAUL001203
43BACIU BOGDAN000303
44CARTIS RADU000123
45CHEREGI IONUT020013
46Demian Cristian000033
47LAZA ANDREI001023
48MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO000213
49NAGY CRISTIAN300003
50TERICI GABRIAN003003
51BANDULA RADU000202
52BOLOGAN CRISTIAN020002
53POP Tudor Stefan000022
54TOIA FLORIN010102
55ARGYELEAN Calin000011
56SILAGHI RAY-PATRICK000011
57VARGA DAVID000011
58Veres George Razvan000011
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe