Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa Romaniei faza pe judetC4 - Supercupa României
C5 - Juniori C - tur preliminarC6 - Juniori C local
C7 - Juniori D Seria 1C8 - Juniori D Seria 2
C9 - Juniori E Seria 1C10 - Juniori E Seria 2
C11 - Turneu Regional U16
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
Total
1Zah Valentin9300552223132
2SILAGHI RAY-PATRICK00003610165031
3CORMOS COSMIN141240000000030
4POP ADRIAN101440000000028
5LASCAU NARCIS DAN121030000000025
6GULER BOGDAN MADALIN11620111000224
7MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO2000223627024
8POP Tudor Stefan0000212856024
9BUESCU MIHAI DORIN101120000000023
10BULZAN ANDREI OVIDIU21100223110022
11Ciuchita Laurentiu10920100000022
12CRISAN ALIN DORIN01720100011022
13PIRTEA ANDREI9730001011022
14RAT Serban Andrei1800214222022
15BANDULA RADU FLORIN71020000011021
16Arbitru Hajdu-Bihar18100000000019
17BARAR BOGDAN IOAN15200010001019
18FAUR Sergiu Marius3000314323019
19TOCUT Daniel Bogdan61000001010018
20PERTE ALEX PETRU3100113323017
21SIPOS ROMEO2000163131017
22URS GEORGE CATALIN5000005331017
23PAL ADRIAN11131000000016
24BELENESI STELIAN ALEX8000101212015
25ORBAN NORBERT6810000000015
26SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA2100202224015
27DUMUTA DANIEL5530000000013
28MAXIM BENIAMIN DANIEL1100015041013
29BRONT DAN-GEORGE7200000111012
30SZTANYK ANDREI4800000000012
31TOIA FLORIAN8300000100012
32Veres George Razvan0000000334010
33BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN341000000008
34BUCIUMAN NARCIS000000301307
35COZAC VASILE021030100007
36CRISAN MUGUREL000000501006
37LAZA ANDREI100000211106
38CARTIS RADU500000000005
39Leuca Daniel000000301105
40BACIU BOGDAN100000201004
41BALAIBAN RAUL000000011204
42BOGDANEL ALEXANDRU300000000104
43MATICA MARIUS IONUT400000000004
44MERCE Rares000000102104
45Timar Ovidiu220000000004
46Arbitru Bekes300000000003
47BREBAN SEBASTIAN000000011103
48GHEORGHES RAZVAN ALIN000000101103
49Lorincz Eric000000002103
50Mudura Marco000000003003
51BERDEA ALEXANDRU000000001102
52Blaga Razvan000000001102
53CHEREGI IONUT200000000002
54CURTA MIHNEA RADU000000011002
55OLARU STEFAN000000002002
56Penyacsek Denis000000002002
57TERICI GABRIAN100000010002
58ZIFCEAC LUDOVIC200000000002
59BACIU IONUT000000010001
60BARCAN SERGIU001000000001
61FECHETEA CIPRIAN100000000001
62GOZMAN CRISTIAN100000000001
63IOVA LUCA000000000101
64Joita Razvan000000000101
65Nerghes Eduard000000000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe