Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Juniori CC4 - Juniori D
C5 - Juniori EC6 - Cupa Romaniei faza pe judet
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
Total
1PIRTEA ANDREI1461146344
2BULZAN ANDREI OVIDIU1139106039
3GULER BOGDAN MADALIN109665238
4CRISAN ALIN DORIN013597135
5PLATON Cristian Bogdan08887334
6BARCAN SERGIU39758032
7DUMUTA DANIEL126037331
8Mangra George126416231
9CORMOS COSMIN205000328
10COZAC VASILE1112010226
11LASCAU NARCIS DAN68432326
12RAT Serban Andrei016513025
13PERTE ALEX PETRU21786024
14POP ADRIAN128000424
15Zah Valentin20759023
16BOGDANEL ALEXANDRU26247122
17SZUCS TIBOR052212021
18BUESCU MIHAI DORIN413000320
19PAL ADRIAN143000219
20BELENESI STELIAN ALEX41265018
21VENTER ANDREI75122017
22CRISAN MUGUREL000313016
23BARAR BOGDAN IOAN11373015
24BRONT DAN-GEORGE15233115
25SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA00456015
26ROSU RAOUL SILVIU66110014
27VARGA SERGIU13262014
28Marcu Florin110000213
29BANDULA RADU FLORIN13061112
30SIPOS ROMEO00336012
31TOCUT Daniel Bogdan08202012
32BEREI Roland46100011
33BLAJ GEORGE46010011
34FAUR Sergiu Marius00155011
35MAXIM BENIAMIN DANIEL03224011
36ORBAN NORBERT24021211
37Veres George Razvan00164011
38URS GEORGE CATALIN10027010
39Iscru Mara5400009
40CEARNAU SERGIU0002608
41CHEREGI IONUT3400108
42CONSTANDACHE CONSTANTIN3500008
43MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO0003407
44TERICI GABRIAN1031207
45ARGYELAN CALIN0004206
46CARTIS RADU1002306
47MOZA MARIUS0013206
48TOIA FLORIN3111006
49BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN1400005
50LAZA ANDREI0011305
51ILIE DIANA1001204
52KELEMEN ISTVAN0111104
53POP Tudor Stefan0001304
54SILAGHI RAY-PATRICK0010304
55Arbitru Hajdu-Bihar3000003
56ARDELEAN RAUL PAUL0012003
57BACIU BOGDAN0003003
58Demian Cristian0000303
59NAGY CRISTIAN3000003
60Timar Iulius3000003
61Arbitru Salaj0200002
62BUCIUMAN NARCIS0000202
63FECHETEA CIPRIAN2000002
64GOZMAN CRISTIAN1000102
65SZTANYK ANDREI2000002
66Timar Ovidiu2000002
67ANDOR MARIUS1000001
68Arbitru Bekes1000001
69ARGYELEAN Calin0000101
70VARGA DAVID0000101
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe