BOROS Petru


BOROS Petru Oradea
Locul nasterii: Beiuș
Data nasterii: 17-07-1979
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Meciurile observate
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 30
2018-06-10
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 29
2018-06-03
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 23
2018-05-30
AS Vadu Crișului
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 20
2018-05-27
Gloria Căbeşti
Juniori D Etapa 30
2018-05-24
Viitorul Oradea Rosu
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 5
2018-05-23
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
2018-05-19
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 26
2018-05-17
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 25
2018-05-12
CS Săcueni
Juniori E Etapa 30
2018-05-12
LPS Bihor III
Juniori E Etapa 30
2018-05-12
Viitorul Oradea Rosu
Juniori D Etapa 28
2018-05-11
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Etapa 28
2018-05-11
Viitorul Oradea Rosu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 19
2018-05-06
CS Dinamo Leonardo
Juniori E Etapa 28
2018-05-05
CSM Oradea
Juniori D Etapa 27
2018-05-04
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 16
2018-04-29
Voinţa Cheresig
Juniori E Etapa 27
2018-04-27
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 26
2018-04-27
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 23
2018-04-27
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 21
2018-04-22
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 21
2018-04-22
Crişul Aleşd
Juniori D Etapa 25
2018-04-20
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 25
2018-04-20
LPS Bihor I
Juniori D Etapa 24
2018-04-18
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori E Etapa 24
2018-04-16
CSM Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 20
2018-04-14
CS Viitorul Borş
Juniori E Etapa 24
2018-04-14
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 23
2018-04-14
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 23
2018-04-12
CSM Oradea
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-04-11
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 15
2018-04-07
Locadin Ţeţchea
Juniori E Etapa 23
2018-04-06
Viitorul Oradea Rosu
Juniori E Etapa 23
2018-04-05
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 22
2018-04-04
CSM Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 18
2018-04-01
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori E Etapa 21
2018-03-31
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori E Etapa 20
2018-03-29
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C Etapa 17
2018-03-29
LPS Bihor II
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-27
Crişul Aleşd
Juniori E Etapa 21
2018-03-26
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Etapa 19
2018-03-19
CSM Olimpia Salonta
Juniori C Etapa 15
2018-03-17
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 18
2018-03-16
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 13
2017-11-30
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 16
2017-11-29
CSO Ştei
Juniori E Etapa 16
2017-11-24
CS Phoenix Diosig
Juniori E Etapa 16
2017-11-23
CS Soimii Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
2017-11-19
Voinţa Suplac
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
Viitorul Oradea Negru
Juniori E Etapa 15
2017-11-17
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 10
2017-11-13
CS Soimii Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
2017-11-11
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 10
2017-11-10
CSM Olimpia Salonta
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 11
2017-11-05
Unirea Roşia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
2017-11-04
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Etapa 12
2017-11-03
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 9
2017-11-02
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
2017-10-28
Voinţa Suplac
Juniori D Etapa 11
2017-10-28
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 8
2017-10-28
CS Phoenix Diosig
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
2017-10-21
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
2017-10-15
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C Etapa 6
2017-10-14
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 6
2017-10-13
Foresta Tileagd
Juniori E Etapa 9
2017-10-06
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 8
2017-10-02
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2017-10-01
Toldy Sannicolau de Munte
Juniori E Etapa 7
2017-09-28
LPS Bihor I
Juniori D Etapa 6
2017-09-27
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
2017-09-23
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori C Etapa 3
2017-09-23
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Etapa 6
2017-09-22
CS Phoenix Diosig
Juniori E Etapa 7
2017-09-21
Viitorul Oradea Rosu
Juniori C Etapa 2
2017-09-15
Foresta Tileagd
Juniori D Etapa 3
2017-09-13
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Etapa 3
2017-09-13
Viitorul Oradea Rosu
Juniori E Etapa 3
2017-09-11
CSS Salonta
Juniori C Etapa 1
2017-09-11
LPS Bihor I
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2017-09-10
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori E Etapa 2
2017-09-06
CS Phoenix Diosig
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
2017-09-03
CS Mădăras
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2017-08-26
CSC Viitorul Bratca
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe