Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2018/2019

Cupa Romaniei faza pe judet

Liga a V-a, Liga V Seria 1

Liga a V-a, Liga V Seria 2

Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori

Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3

Juniori C PROGRESS

Juniori D PROGRESS Seria 1

Juniori D PROGRESS Seria 2

Juniori E PROGRESS Seria 1

Juniori E PROGRESS Seria 2

Juniori D PROGRESS, SERIA II play-off

Arbitri observați în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
LASCAU NARCIS DAN 5
BANDULA RADU FLORIN 2
FAUR Sergiu Marius 5
BARCAN SERGIU 1
MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO 7
POP Tudor Stefan 7
SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA 3
MOZA ROBERT ANDREI 2
MERCE Rares 3
SZTANYK ANDREI 1
TERICI GABRIAN 1
DUMA Györgyi 1
GULER BOGDAN MADALIN 4
Leuca Daniel 2
OLARU STEFAN 2
TOCUT Daniel Bogdan 1
Șipoș Romeo Valentin 1
LAZA ANDREI 4
ORBAN NORBERT 2
BREBAN SEBASTIAN 4
BUCIUMAN NARCIS 4
CORMOS COSMIN 6
MOZA ADINA FLORINA 5
BERDEA ALEXANDRU 3
PADURARU JEANINA 2
COZAC VASILE 2
MATICA MARIUS IONUT 8
Lakatos Rares 1
GOZMAN CRISTIAN 4
BOGDANEL ALEXANDRU 5
PIRTEA ANDREI 2
BELENESI STELIAN ALEX 6
DUMUTA DANIEL 4
BARAR BOGDAN IOAN 2
ANDOR MARIUS 5
URS GEORGE CATALIN 5
PAL ADRIAN 1
PERTE ALEX PETRU 3
BUESCU MIHAI DORIN 2
Ciuchita Laurentiu 1
CIUCIU ADRIAN-CALIN 1
BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN 3
Zah Valentin 5
GHEORGHES RAZVAN ALIN 3
IOVA LUCA 2
SILAGHI RAY-PATRICK 3
Lazurean Razvan 1
IAMBOR DARIAN CATALIN 1
SIPOS ROMEO 6
BACIU IONUT 2
Veres George Razvan 3
Lorincz Eric 1
BRONT DAN-GEORGE 2
Blaga Razvan 1

Echipe observate în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
AS Unirea Oşorhei 2016 3
CSC Sânmartin 7
ACS Slovan Valea Cerului 2
CS Săcueni 5
Voinţa Suplac 1
ACS Progresul Sîniob 1
Toldy Sannicolau de Munte 1
Vida Pomezeu 2
Vulturul Dobreşti 3
Voinţa Cheresig 1
Victoria Tulca 3
Victoria Avram Iancu 1
Gloria Căbeşti 2
Crişul Aleşd 5
CSM Olimpia Salonta 20
CS Mădăras 2
CS Bihorul Beius 10
CSO Ştei 4
Unirea Embrak Livada 3
CS Unirea Valea lui Mihai 7
Clubul Sportiv Oşorhei 2
CSC Dacia Gepiu 3
ACS CAO 1910 Oradea 2
FC Universitatea Oradea 2
CS Viitorul Borş 1
ACS Luceafărul Oradea 4
LPS Bihor II 5
Foresta Tileagd 3
CS Viitorul Oradea 1
LPS Bihor III 2
CS Phoenix Diosig 2
Asociatia NAC Oradea 1
CSS Salonta 7
AS Sportul 2008 Oradea 3
CS Inter Oradea 1
Viitorul Oradea Rosu 3
ACS Zenit Fotbal Oradea 2
LPS Bihor I 4
CS Viitorul Marghita 3
CF Liberty Oradea 4
Viitorul Oradea Negru 5
CSM Oradea 2
Izvorul Cociuba Mare 3

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP