Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2018/2019

Cupa Romaniei faza pe judet

Liga a V-a, Liga V Seria 1

Liga a V-a, Liga V Seria 2

Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori

MECIUL SE DISPUTĂ LA DIOSIG

Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori

MECIUL SE DISPUTĂ LA DIOSIG
Meciul se dispută pe terenul II.
Meciul se dispută pe terenul II.

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3

Juniori C PROGRESS

Juniori D PROGRESS Seria 1

Juniori D PROGRESS Seria 2

Juniori E PROGRESS Seria 1

Juniori E PROGRESS Seria 2

Juniori D PROGRESS, Seria I play-out

Arbitri observați în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
CORMOS COSMIN 5
FECHETEA CIPRIAN 1
SIPOS ROMEO 5
PAL ADRIAN 3
URS GEORGE CATALIN 6
CIUCIU ADRIAN-CALIN 2
Ciuchita Laurentiu 4
MATICA MARIUS IONUT 4
BACIU IONUT 2
BULZAN ANDREI OVIDIU 2
NECSOIU RAZVAN 3
DUMA Györgyi 1
RAT Serban Andrei 6
PADURARU JEANINA 1
CRISAN MUGUREL 5
CRISAN ALIN DORIN 2
MERCE Rares 1
GHEORGHES RAZVAN ALIN 4
POP ADRIAN 1
MOZA ADINA FLORINA 5
OLARU STEFAN 2
BACIU BOGDAN 2
SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA 6
TOCUT Daniel Bogdan 3
MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO 8
BARCAN SERGIU 3
ZIFCEAC LUDOVIC 4
MOZA ROBERT ANDREI 1
DUMUTA DANIEL 2
Leuca Daniel 5
BALAIBAN RAUL 1
LASCAU NARCIS DAN 5
ANDOR MARIUS 1
TERICI GABRIAN 3
BRONT DAN-GEORGE 2
Gireada Bogdan 6
ORBAN NORBERT 12
TOIA FLORIAN 2
Zah Valentin 7
BANDULA RADU FLORIN 3
BUESCU MIHAI DORIN 2
LAZA ANDREI 8
Timar Iulius 1
Arbitru Bekes 6
BARAR BOGDAN IOAN 2
Timar Ovidiu 2
GOZMAN CRISTIAN 2
Arbitru Hajdu-Bihar 3
GULER BOGDAN MADALIN 3
BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN 2
SILAGHI RAY-PATRICK 8
BREBAN SEBASTIAN 2
FAUR Sergiu Marius 1
POP Tudor Stefan 1
BERDEA ALEXANDRU 2
ILIE DIANA 1
Veres George Razvan 1
NEGRUT EMILIA 1
BUCIUMAN NARCIS 1
ZUGUN RAMONA 1
MAXIM BENIAMIN DANIEL 2
CEARNAU SERGIU 1
PERTE ALEX PETRU 1
PIRTEA ANDREI 1
CURTA MIHNEA RADU 1
Blaga Razvan 1

Echipe observate în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
Cetatea Biharia 4
CS Viitorul Borş 5
CSC Viitorul Bratca 2
Minerul Şuncuiuş 1
Locadin Ţeţchea 1
CSC Sânmartin 15
Inter Aştileu 3
Voinţa Suplac 2
Toldy Sannicolau de Munte 2
ACS Progresul Sîniob 1
LPS Bihorul Oradea 1
Izvorul Cociuba Mare 2
Gloria Căbeşti 1
Vida Pomezeu 1
Biharea Marmogranit Vaşcău 1
CS Diosig Bihardioszeg 6
CS Unirea Valea lui Mihai 11
FC Universitatea Oradea 4
Clubul Sportiv Oşorhei 2
CSM Olimpia Salonta 8
Crişul Aleşd 9
CS Săcueni 11
CS Mădăras 4
ACS CAO 1910 Oradea 6
Unirea Embrak Livada 2
CSC Crişul Sântandrei 1
CS Viitorul Marghita 9
ACS Luceafărul Oradea 7
LPS Bihor I 4
Foresta Tileagd 2
LPS Bihor II 6
CS Viitorul Oradea 2
CS Bihorul Beius 1
CSO Ştei 1
CS Phoenix Diosig 4
CSM Oradea 1
Sporting Lugaş 2
ACS Zenit Fotbal Oradea 3
CS Atletic Oradea 2
AS Sportul 2008 Oradea 1
Viitorul Oradea Rosu 1
Asociatia NAC Oradea 1
CS Dinamo Leonardo 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP