MITRA FLORIAN
Oradea
Oradea, 18 Aprilie 1969
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Bihor
Oradea, Piata 1 Decembrie nr. 4-6
Tel: +40259414866
Tel: 0743331922
Fax: +40259414866
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori | Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori | Liga a V-a, Liga V Seria 1 | Liga a V-a, Liga V Seria 2 | Juniori D | Juniori E | Cupa Romaniei faza pe judet | ||
BUESCU MIHAI DORIN | 4 | |||||||
TOIA FLORIAN | 1 | |||||||
URS GEORGE CATALIN | 1 | |||||||
LASCAU NARCIS DAN | 2 | |||||||
Timar Ovidiu | 2 | |||||||
BOGDANEL ALEXANDRU | 5 | |||||||
DUMUTA DANIEL | 1 | |||||||
BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN | 1 | |||||||
Zah Valentin | 1 | |||||||
CONSTANDACHE CONSTANTIN | 1 | |||||||
BELENESI STELIAN ALEX | 1 | |||||||
CEARNAU SERGIU | 2 | |||||||
NECSOIU RAZVAN | 1 | |||||||
MOZA ADINA FLORINA | 5 | |||||||
BANDULA RADU FLORIN | 1 | |||||||
MERCE Rares | 2 | |||||||
ILIE DIANA | 2 | |||||||
BEREI Roland | 1 | |||||||
TERICI GABRIAN | 2 | |||||||
BULZAN ANDREI OVIDIU | 3 | |||||||
SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA | 3 | |||||||
COZAC VASILE | 1 | |||||||
Arbitru Salaj | 3 | |||||||
POP ADRIAN | 2 | |||||||
Veres George Razvan | 1 | |||||||
TOCUT Daniel Bogdan | 1 | |||||||
SILAGHI RAY-PATRICK | 1 | |||||||
OPRIS ALIN | 1 | |||||||
Demian Cristian | 1 | |||||||
FAUR Sergiu Marius | 2 | |||||||
CIMPAN ANDREEA | 1 | |||||||
ROSU RAOUL SILVIU | 1 | |||||||
MOISIN RAUL SEBASTIAN | 1 | |||||||
ORBAN NORBERT | 6 | |||||||
CRISAN MUGUREL | 3 | |||||||
BRONT DAN-GEORGE | 1 | |||||||
BUCIUMAN NARCIS | 2 | |||||||
POP Tudor Stefan | 1 | |||||||
PIRTEA ANDREI | 2 | |||||||
ARGYELAN CALIN | 1 | |||||||
RAT Serban Andrei | 1 | |||||||
SIPOS ROMEO | 3 | |||||||
FECHETEA CIPRIAN | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori | Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori | Liga a V-a, Liga V Seria 1 | Liga a V-a, Liga V Seria 2 | Juniori D | Juniori E | Cupa Romaniei faza pe judet | ||
CSC Dacia Gepiu | 4 | |||||||
CSO Ştei | 1 | |||||||
CS Unirea Valea lui Mihai | 5 | |||||||
Asociația CS Oşorhei | 1 | |||||||
CS Crişul Aleşd | 1 | |||||||
CS Mădăras | 1 | |||||||
Toldy Sannicolau de Munte | 3 | |||||||
Cetatea Biharia | 4 | |||||||
AS Vadu Crișului | 2 | |||||||
CSC Viitorul Bratca | 2 | |||||||
CS Foresta Tileagd | 5 | |||||||
FC Bihor Oradea | 1 | |||||||
ACS Slovan Valea Cerului | 4 | |||||||
Voinţa Suplac | 1 | |||||||
ACS Progresul Sîniob | 2 | |||||||
AS Locadin Ţeţchea | 1 | |||||||
AFC Unirea Roşia | 1 | |||||||
ACS Voința Ciumeghiu | 2 | |||||||
CS Voinţa Cheresig | 1 | |||||||
AS Zorile Buntesti | 1 | |||||||
ACS Victoria Avram Iancu | 2 | |||||||
Gloria Căbeşti | 1 | |||||||
Victoria Tulca | 2 | |||||||
Vulturul Dobreşti | 1 | |||||||
ACS Vida Pomezeu | 1 | |||||||
CS Viitorul Marghita | 4 | |||||||
LPS Bihor II | 1 | |||||||
CS Soimii Oradea | 1 | |||||||
AS Sportul 2008 Oradea | 1 | |||||||
Viitorul Oradea Rosu | 1 |