Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2018/2019

Cupa Romaniei faza pe judet

Liga a V-a, Liga V Seria 1

Liga a V-a, Liga V Seria 2

Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori

Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2

Juniori C PROGRESS

Juniori D PROGRESS Seria 1

Juniori D PROGRESS Seria 2

Juniori E PROGRESS Seria 1

Juniori E PROGRESS Seria 2

Juniori D PROGRESS, Seria I play-out

Arbitri observați în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
BUESCU MIHAI DORIN 3
BARAR BOGDAN IOAN 3
FAUR Sergiu Marius 3
GULER BOGDAN MADALIN 1
TOIA FLORIAN 3
CRISAN MUGUREL 6
COZAC VASILE 1
MAXIM BENIAMIN DANIEL 1
BERDEA ALEXANDRU 2
Zah Valentin 6
ANDOR MARIUS 1
Goga Georgiana 1
IOVA LUCA 5
DUMUTA DANIEL 1
POP Tudor Stefan 5
SIPOS ROMEO 4
LASCAU NARCIS DAN 2
BANDULA RADU FLORIN 1
Leuca Daniel 1
BULZAN ANDREI OVIDIU 2
FECHETEA CIPRIAN 1
BACIU BOGDAN 2
POP ADRIAN 5
BACIU IONUT 5
BALAIBAN RAUL 1
DUMA Györgyi 2
ORBAN NORBERT 1
Veres George Razvan 2
BRONT DAN-GEORGE 2
PADURARU JEANINA 2
CORMOS COSMIN 2
TOCUT Daniel Bogdan 1
PERTE ALEX PETRU 4
RAT Serban Andrei 2
OLARU STEFAN 2
Ciuchita Laurentiu 4
TERICI GABRIAN 3
GOZMAN CRISTIAN 1
ZIFCEAC LUDOVIC 2
LAZA ANDREI 4
BELENESI STELIAN ALEX 3
CIUCIU ADRIAN-CALIN 2
CURTA MIHNEA RADU 1
CRISAN ALIN DORIN 1
BUCIUMAN NARCIS 8
MOZA ADINA FLORINA 1
ILIE DIANA 1
MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO 3
Mihalesc Adrian 1
ZUGUN RAMONA 1
URS GEORGE CATALIN 3
BREBAN SEBASTIAN 1
GHEORGHES RAZVAN ALIN 1
Nerghes Eduard 1
MERCE Rares 1
NECSOIU RAZVAN 1

Echipe observate în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
Vulturul Dobreşti 1
FC Universitatea Oradea 2
Toldy Sannicolau de Munte 1
Foresta Tileagd 3
Locadin Ţeţchea 1
Inter Aştileu 1
Gloria Căbeşti 2
ACS Voința Ciumeghiu 3
Izvorul Cociuba Mare 5
Victoria Tulca 2
Biharea Marmogranit Vaşcău 1
Unirea Roşia 3
Vida Pomezeu 1
Partizanul Sânnicolau Român 3
Viitorul Tărian 1
Voinţa Cheresig 3
Victoria Avram Iancu 2
CSC Crişul Sântandrei 3
CS Bihorul Beius 14
ACS CAO 1910 Oradea 2
CS Diosig Bihardioszeg 1
CSO Ştei 5
CS Viitorul Borş 2
CS Viitorul Marghita 5
LPS Bihor I 2
LPS Bihor II 5
CS Unirea Valea lui Mihai 3
CSC Sânmartin 3
LPS Bihor III 2
CS Phoenix Diosig 3
CS Viitorul Oradea 2
Asociatia NAC Oradea 2
CSM Oradea 3
CS Dinamo Leonardo 2
CSM Olimpia Salonta 4
Sporting Lugaş 1
ACS Luceafărul Oradea 2
CS Atletic Oradea 1
ACS Zenit Fotbal Oradea 1
Crişul Aleşd 3
CSS Salonta 3
Viitorul Oradea Negru 1
CF Liberty Oradea 4

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP