Terheş Alexandru


Terheş Alexandru Oradea
Locul nasterii: Baia Mare
Data nasterii: 25-07-1960
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Meciurile observate
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 26
2018-06-10
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 21
2018-06-03
ACS Voința Ciumeghiu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 22
2018-05-27
CSC Viitorul Bratca
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 19
2018-05-20
Viitorul Tărian
Juniori D Etapa 29
2018-05-18
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 20
2018-05-13
CSC Viitorul Bratca
Juniori E Etapa 29
2018-05-09
CS Atletic Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 17
2018-05-04
AS Unirea Oşorhei 2016
Juniori C Etapa 14
2018-05-03
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 16
2018-04-29
Vida Pomezeu
Juniori E Etapa 27
2018-04-27
CS Viitorul Marghita
Juniori E Etapa 18
2018-04-26
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori E Etapa 18
2018-04-25
LPS Bihor I
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 15
2018-04-22
Gloria Căbeşti
Juniori D Etapa 25
2018-04-20
LPS Bihor III
Juniori E Etapa 25
2018-04-18
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 24
2018-04-18
Viitorul Oradea Negru
Juniori C Etapa 21
2018-04-17
Crişul Aleşd
Juniori E Etapa 24
2018-04-16
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 20
2018-04-14
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 23
2018-04-06
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori D Etapa 21
2018-04-03
LPS Bihor III
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 14
2018-03-31
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 14
2018-03-31
CS Dinamo Leonardo
Juniori C Etapa 17
2018-03-30
CSM Olimpia Salonta
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Etapa 19
2018-03-23
Viitorul Oradea Negru
Juniori E Etapa 17
2018-03-21
CSM Olimpia Salonta
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-03-21
Unirea Roşia
Juniori D Etapa 16
2017-11-29
LPS Bihor I
Juniori E Etapa 16
2017-11-24
CSM Oradea
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
LPS Bihor I
Juniori E Etapa 15
2017-11-17
CS Phoenix Diosig
Juniori C Etapa 10
2017-11-13
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 10
2017-11-11
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 14
2017-11-10
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2017-11-05
AS Vadu Crișului
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
2017-10-29
Crişul Aleşd
Juniori E Etapa 12
2017-10-28
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 11
2017-10-27
LPS Bihor II
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 9
2017-10-22
Viitorul Tărian
Juniori D Etapa 10
2017-10-20
CS Soimii Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2017-10-15
Locadin Ţeţchea
Juniori D Etapa 9
2017-10-13
CSS Salonta
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2017-10-08
Izvorul Cociuba Mare
Juniori D Etapa 8
2017-10-06
Viitorul Oradea Negru
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 6
2017-10-01
Voinţa Cheresig
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
2017-09-24
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
2017-09-17
ACS Progresul Sîniob
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2017-09-03
Izvorul Cociuba Mare
Juniori D Etapa 1
2017-09-03
Viitorul Oradea Rosu
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 1
2017-08-27
Vulturul Dobreşti
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe