Program competitional

Liga a IV-a, Liga IV Seniori


Etapa 1     20-08-2016 - 17:00


1) CS Diosig Bihardioszeg - Locadin Ţeţchea     -
2) Unirea Livada - FC Universitatea Oradea    2 - 5
3) CSO Ştei - CS Unirea Valea lui Mihai    1 - 3
4) CSC FC Paleu - CSM Olimpia Salonta    3 - 0
5) CS 2 Osorhei - CS Mădăras    0 - 6
6) CS Bihorul Beius - Viitorul Marghita    2 - 2
7) Viitorul Borş - Crişul Aleşd    1 - 2
8) AS Padișul Bihorul Gurani - CSC Crişul Sântandrei    0 - 5

Etapa 2     27-08-2016 - 17:00


1) FC Universitatea Oradea - CS Diosig Bihardioszeg    3 - 2
2) CS Unirea Valea lui Mihai - Unirea Livada    0 - 2
3) CSM Olimpia Salonta - CSO Ştei    3 - 4
4) CS Mădăras - CSC FC Paleu    2 - 0
5) CSC Sânmartin - CS 2 Osorhei    1 - 0
6) Crişul Aleşd - CS Bihorul Beius    1 - 4
7) CSC Crişul Sântandrei - Viitorul Borş    5 - 2
8) Locadin Ţeţchea - AS Padișul Bihorul Gurani     -

Etapa 3     03-09-2016 - 16:00


1) FC Universitatea Oradea - Locadin Ţeţchea     -
2) CS Diosig Bihardioszeg - CS Unirea Valea lui Mihai    2 - 1
3) Unirea Livada - CSM Olimpia Salonta    3 - 2
4) CSO Ştei - CS Mădăras    6 - 1
5) CSC FC Paleu - CSC Sânmartin    2 - 0
6) CS 2 Osorhei - Crişul Aleşd    2 - 0
7) CS Bihorul Beius - CSC Crişul Sântandrei    1 - 1
8) Viitorul Borş - AS Padișul Bihorul Gurani    9 - 1

Etapa 4     10-09-2016 - 16:00


1) CS Unirea Valea lui Mihai - FC Universitatea Oradea    0 - 1
2) CSM Olimpia Salonta - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 3
3) CS Mădăras - Unirea Livada    6 - 0
4) CSC Sânmartin - CSO Ştei    1 - 1
5) Crişul Aleşd - CSC FC Paleu    1 - 0
6) CSC Crişul Sântandrei - CS 2 Osorhei    7 - 1
7) AS Padișul Bihorul Gurani - CS Bihorul Beius    1 - 6
8) Locadin Ţeţchea - Viitorul Borş     -

Etapa 5     17-09-2016 - 16:00


1) CS Unirea Valea lui Mihai - Locadin Ţeţchea     -
2) FC Universitatea Oradea - CSM Olimpia Salonta    3 - 0
3) CS Diosig Bihardioszeg - CS Mădăras    3 - 1
4) Unirea Livada - CSC Sânmartin    3 - 1
5) CSO Ştei - Crişul Aleşd    2 - 1
6) CSC FC Paleu - CSC Crişul Sântandrei    2 - 3
7) CS 2 Osorhei - AS Padișul Bihorul Gurani    9 - 0
8) CS Bihorul Beius - Viitorul Borş    3 - 0

Etapa 6     24-09-2016 - 16:00


1) CSM Olimpia Salonta - CS Unirea Valea lui Mihai    1 - 3
2) CS Mădăras - FC Universitatea Oradea    3 - 2
3) CSC Sânmartin - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 5
4) Crişul Aleşd - Unirea Livada    2 - 3
5) CSC Crişul Sântandrei - CSO Ştei    2 - 2
6) AS Padișul Bihorul Gurani - CSC FC Paleu    2 - 2
7) Viitorul Borş - CS 2 Osorhei    1 - 1
8) Locadin Ţeţchea - CS Bihorul Beius     -

Etapa 7     01-10-2016 - 15:00


1) CSM Olimpia Salonta - Locadin Ţeţchea     -
2) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Mădăras    2 - 1
3) FC Universitatea Oradea - CSC Sânmartin    4 - 2
4) CS Diosig Bihardioszeg - Crişul Aleşd    4 - 2
5) Unirea Livada - CSC Crişul Sântandrei    1 - 2
6) CSO Ştei - AS Padișul Bihorul Gurani    3 - 0
7) CSC FC Paleu - Viitorul Borş    1 - 2
8) CS 2 Osorhei - CS Bihorul Beius    0 - 4

Etapa 8     08-10-2016 - 15:00


1) CS Mădăras - CSM Olimpia Salonta    2 - 1
2) CSC Sânmartin - CS Unirea Valea lui Mihai    0 - 2
3) Crişul Aleşd - FC Universitatea Oradea    1 - 3
4) CSC Crişul Sântandrei - CS Diosig Bihardioszeg    1 - 2
5) AS Padișul Bihorul Gurani - Unirea Livada    3 - 7
6) Viitorul Borş - CSO Ştei    0 - 0
7) CS Bihorul Beius - CSC FC Paleu    2 - 1
8) Locadin Ţeţchea - CS 2 Osorhei     -

Etapa 9     15-10-2016 - 15:00


1) Locadin Ţeţchea - CS Mădăras     -
2) CSM Olimpia Salonta - CSC Sânmartin    0 - 0
3) CS Unirea Valea lui Mihai - Crişul Aleşd    1 - 0
4) FC Universitatea Oradea - CSC Crişul Sântandrei    1 - 0
5) CS Diosig Bihardioszeg - AS Padișul Bihorul Gurani    11 - 1
6) Unirea Livada - Viitorul Borş    3 - 4
7) CSO Ştei - CS Bihorul Beius    1 - 1
8) CSC FC Paleu - CS 2 Osorhei    2 - 3

Etapa 10     22-10-2016 - 15:00


1) CSC Sânmartin - CS Mădăras    0 - 3
2) Crişul Aleşd - CSM Olimpia Salonta    4 - 1
3) CSC Crişul Sântandrei - CS Unirea Valea lui Mihai    4 - 1
4) AS Padișul Bihorul Gurani - FC Universitatea Oradea    0 - 6
5) Viitorul Borş - CS Diosig Bihardioszeg    1 - 3
6) CS Bihorul Beius - Unirea Livada    5 - 0
7) CS 2 Osorhei - CSO Ştei    0 - 0
8) CSC FC Paleu - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 11     29-10-2016 - 15:00


1) Locadin Ţeţchea - CSC Sânmartin     -
2) CS Mădăras - Crişul Aleşd    2 - 1
3) CSM Olimpia Salonta - CSC Crişul Sântandrei    0 - 5
4) CS Unirea Valea lui Mihai - AS Padișul Bihorul Gurani    7 - 0
5) FC Universitatea Oradea - Viitorul Borş    6 - 1
6) CS Diosig Bihardioszeg - CS Bihorul Beius    1 - 1
7) Unirea Livada - CS 2 Osorhei    4 - 4
8) CSO Ştei - CSC FC Paleu    0 - 0

Etapa 12     05-11-2016 - 14:00


1) Crişul Aleşd - CSC Sânmartin    2 - 2
2) CSC Crişul Sântandrei - CS Mădăras    7 - 2
3) AS Padișul Bihorul Gurani - CSM Olimpia Salonta    0 - 3
4) Viitorul Borş - CS Unirea Valea lui Mihai    0 - 3
5) CS Bihorul Beius - FC Universitatea Oradea    1 - 0
6) CS 2 Osorhei - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 4
7) CSC FC Paleu - Unirea Livada    1 - 1
8) CSO Ştei - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 13     12-11-2016 - 14:00


1) Locadin Ţeţchea - Crişul Aleşd     -
2) CSC Sânmartin - CSC Crişul Sântandrei    1 - 9
3) CS Mădăras - AS Padișul Bihorul Gurani    3 - 3
4) CSM Olimpia Salonta - Viitorul Borş    7 - 2
5) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Bihorul Beius    0 - 1
6) FC Universitatea Oradea - CS 2 Osorhei    8 - 0
7) CS Diosig Bihardioszeg - CSC FC Paleu    1 - 0
8) Unirea Livada - CSO Ştei    3 - 3

Etapa 14     19-11-2016 - 14:00


1) CSC Crişul Sântandrei - Crişul Aleşd    3 - 1
2) AS Padișul Bihorul Gurani - CSC Sânmartin    1 - 3
3) Viitorul Borş - CS Mădăras    7 - 1
4) CS Bihorul Beius - CSM Olimpia Salonta    4 - 0
5) CS 2 Osorhei - CS Unirea Valea lui Mihai    0 - 4
6) CSC FC Paleu - FC Universitatea Oradea    0 - 3
7) CSO Ştei - CS Diosig Bihardioszeg    2 - 2
8) Unirea Livada - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 15     26-11-2016 - 14:00


1) Locadin Ţeţchea - CSC Crişul Sântandrei     -
2) Crişul Aleşd - AS Padișul Bihorul Gurani    10 - 0
3) CSC Sânmartin - Viitorul Borş    1 - 3
4) CS Mădăras - CS Bihorul Beius    2 - 5
5) CSM Olimpia Salonta - CS 2 Osorhei    0 - 0
6) CS Unirea Valea lui Mihai - CSC FC Paleu    1 - 1
7) FC Universitatea Oradea - CSO Ştei    6 - 2
8) CS Diosig Bihardioszeg - Unirea Livada    4 - 3

Etapa 16     11-03-2017 - 15:00


1) Locadin Ţeţchea - CS Diosig Bihardioszeg     -
2) FC Universitatea Oradea - Unirea Livada    3 - 1
3) CS Unirea Valea lui Mihai - CSO Ştei    3 - 1
4) CSM Olimpia Salonta - CSC FC Paleu    3 - 0
5) CS Mădăras - CS 2 Osorhei    1 - 3
6) CSC Sânmartin - CS Bihorul Beius    1 - 2
7) Crişul Aleşd - Viitorul Borş    0 - 6
8) CSC Crişul Sântandrei - AS Padișul Bihorul Gurani    3 - 0

Etapa 17     11-03-2017 - 15:00


1) CS Diosig Bihardioszeg - FC Universitatea Oradea    4 - 1
2) Unirea Livada - CS Unirea Valea lui Mihai    1 - 0
3) CSO Ştei - CSM Olimpia Salonta    1 - 0
4) CSC FC Paleu - CS Mădăras    0 - 3
5) CS 2 Osorhei - CSC Sânmartin    2 - 2
6) CS Bihorul Beius - Crişul Aleşd    0 - 0
7) Viitorul Borş - CSC Crişul Sântandrei    1 - 3
8) AS Padișul Bihorul Gurani - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 18     25-03-2017 - 15:00


1) Locadin Ţeţchea - FC Universitatea Oradea     -
2) CS Unirea Valea lui Mihai - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 3
3) CSM Olimpia Salonta - Unirea Livada    0 - 0
4) CS Mădăras - CSO Ştei    0 - 1
5) CSC Sânmartin - CSC FC Paleu    3 - 0
6) Crişul Aleşd - CS 2 Osorhei    3 - 0
7) CSC Crişul Sântandrei - CS Bihorul Beius    2 - 1
8) AS Padișul Bihorul Gurani - Viitorul Borş    0 - 3

Etapa 19     01-04-2017 - 17:00


1) FC Universitatea Oradea - CS Unirea Valea lui Mihai    0 - 1
2) CS Diosig Bihardioszeg - CSM Olimpia Salonta    4 - 0
3) Unirea Livada - CS Mădăras    7 - 1
4) CSO Ştei - CSC Sânmartin    0 - 3
5) CSC FC Paleu - Crişul Aleşd    0 - 3
6) CS 2 Osorhei - CSC Crişul Sântandrei    3 - 2
7) CS Bihorul Beius - AS Padișul Bihorul Gurani    3 - 0
8) Viitorul Borş - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 20     08-04-2017 - 17:00


1) Locadin Ţeţchea - CS Unirea Valea lui Mihai     -
2) CSM Olimpia Salonta - FC Universitatea Oradea    1 - 3
3) CS Mădăras - CS Diosig Bihardioszeg    1 - 7
4) CSC Sânmartin - Unirea Livada    1 - 2
5) Crişul Aleşd - CSO Ştei    2 - 0
6) CSC Crişul Sântandrei - CSC FC Paleu    3 - 0
7) AS Padișul Bihorul Gurani - CS 2 Osorhei    0 - 3
8) Viitorul Borş - CS Bihorul Beius    1 - 2

Etapa 21     15-04-2017 - 17:00


1) CS Unirea Valea lui Mihai - CSM Olimpia Salonta    0 - 0
2) FC Universitatea Oradea - CS Mădăras    3 - 3
3) CS Diosig Bihardioszeg - CSC Sânmartin    5 - 2
4) Unirea Livada - Crişul Aleşd    1 - 0
5) CSO Ştei - CSC Crişul Sântandrei    1 - 5
6) CSC FC Paleu - AS Padișul Bihorul Gurani     -
7) CS 2 Osorhei - Viitorul Borş    0 - 0
8) CS Bihorul Beius - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 22     22-04-2017 - 11:00


1) Locadin Ţeţchea - CSM Olimpia Salonta     -
2) CS Mădăras - CS Unirea Valea lui Mihai    1 - 2
3) CSC Sânmartin - FC Universitatea Oradea    2 - 2
4) Crişul Aleşd - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 2
5) CSC Crişul Sântandrei - Unirea Livada    2 - 3
6) AS Padișul Bihorul Gurani - CSO Ştei    0 - 3
7) Viitorul Borş - CSC FC Paleu    3 - 0
8) CS Bihorul Beius - CS 2 Osorhei    3 - 0

Etapa 23     29-04-2017 - 17:00


1) CSM Olimpia Salonta - CS Mădăras    0 - 3
2) CS Unirea Valea lui Mihai - CSC Sânmartin    1 - 2
3) FC Universitatea Oradea - Crişul Aleşd    2 - 2
4) CS Diosig Bihardioszeg - CSC Crişul Sântandrei    4 - 4
5) Unirea Livada - AS Padișul Bihorul Gurani    3 - 0
6) CSO Ştei - Viitorul Borş    2 - 2
7) CSC FC Paleu - CS Bihorul Beius    0 - 3
8) CS 2 Osorhei - Locadin Ţeţchea     -

Etapa 24     06-07-2017 - 17:00


1) CS Mădăras - Locadin Ţeţchea     -
2) CSC Sânmartin - CSM Olimpia Salonta    1 - 2
3) Crişul Aleşd - CS Unirea Valea lui Mihai    0 - 1
4) CSC Crişul Sântandrei - FC Universitatea Oradea    0 - 3
5) AS Padișul Bihorul Gurani - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 3
6) Viitorul Borş - Unirea Livada    1 - 2
7) CS Bihorul Beius - CSO Ştei    0 - 0
8) CS 2 Osorhei - CSC FC Paleu    3 - 0

Etapa 25     10-05-2017 - 17:00


1) CS Mădăras - CSC Sânmartin    2 - 2
2) CSM Olimpia Salonta - Crişul Aleşd    1 - 2
3) CS Unirea Valea lui Mihai - CSC Crişul Sântandrei    4 - 3
4) FC Universitatea Oradea - AS Padișul Bihorul Gurani    3 - 0
5) CS Diosig Bihardioszeg - Viitorul Borş    2 - 1
6) Unirea Livada - CS Bihorul Beius    0 - 1
7) CSO Ştei - CS 2 Osorhei    1 - 1
8) Locadin Ţeţchea - CSC FC Paleu     -

Etapa 26     13-05-2017 - 17:00


1) CSC Sânmartin - Locadin Ţeţchea     -
2) Crişul Aleşd - CS Mădăras    3 - 2
3) CSC Crişul Sântandrei - CSM Olimpia Salonta    4 - 1
4) AS Padișul Bihorul Gurani - CS Unirea Valea lui Mihai    0 - 3
5) Viitorul Borş - FC Universitatea Oradea     -
6) CS Bihorul Beius - CS Diosig Bihardioszeg    5 - 2
7) CS 2 Osorhei - Unirea Livada    1 - 2
8) CSC FC Paleu - CSO Ştei    0 - 3

Etapa 27     20-05-2017 - 17:00


1) CSC Sânmartin - Crişul Aleşd    5 - 1
2) CS Mădăras - CSC Crişul Sântandrei    2 - 2
3) CSM Olimpia Salonta - AS Padișul Bihorul Gurani    3 - 0
4) CS Unirea Valea lui Mihai - Viitorul Borş    3 - 2
5) FC Universitatea Oradea - CS Bihorul Beius    3 - 2
6) CS Diosig Bihardioszeg - CS 2 Osorhei    3 - 1
7) Unirea Livada - CSC FC Paleu    3 - 0
8) Locadin Ţeţchea - CSO Ştei     -

Etapa 28     24-05-2017 - 17:00


1) Crişul Aleşd - Locadin Ţeţchea     -
2) CSC Crişul Sântandrei - CSC Sânmartin    3 - 2
3) AS Padișul Bihorul Gurani - CS Mădăras    0 - 3
4) Viitorul Borş - CSM Olimpia Salonta    3 - 2
5) CS Bihorul Beius - CS Unirea Valea lui Mihai    4 - 2
6) CS 2 Osorhei - FC Universitatea Oradea    2 - 1
7) CSC FC Paleu - CS Diosig Bihardioszeg    0 - 3
8) CSO Ştei - Unirea Livada    1 - 1

Etapa 29     27-05-2017 - 17:00


1) Crişul Aleşd - CSC Crişul Sântandrei     -
2) CSC Sânmartin - AS Padișul Bihorul Gurani     -
3) CS Mădăras - Viitorul Borş     -
4) CSM Olimpia Salonta - CS Bihorul Beius     -
5) CS Unirea Valea lui Mihai - CS 2 Osorhei     -
6) FC Universitatea Oradea - CSC FC Paleu     -
7) CS Diosig Bihardioszeg - CSO Ştei     -
8) Locadin Ţeţchea - Unirea Livada     -

Etapa 30     03-06-2017 - 17:00


1) CSC Crişul Sântandrei - Locadin Ţeţchea     -
2) AS Padișul Bihorul Gurani - Crişul Aleşd     -
3) Viitorul Borş - CSC Sânmartin     -
4) CS Bihorul Beius - CS Mădăras     -
5) CS 2 Osorhei - CSM Olimpia Salonta     -
6) CSC FC Paleu - CS Unirea Valea lui Mihai     -
7) CSO Ştei - FC Universitatea Oradea     -
8) Unirea Livada - CS Diosig Bihardioszeg     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe