Informari si comunicate AJF
19-09-2018
Buletin informativ nr. 4 din 19 septembrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 18 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Buletin informativ nr. 3 din 13 septembrie

Deciziile luate de Comisia de Disciplin[ din data de 11 septembrie.

detalii...
06-09-2018
Buletin informativ nr. 2 din 6 septembrie

Decizii ale Comisiei de Disciplină după etapa a doua din Liga 4 și Liga 5.

detalii...
30-08-2018
Buletin informativ nr. 1 sezon 2018-2019. Update

Programarea jocurilor din etapa a 2-a a Ligii a 4-a si Ligii a 5-a, respectiv a rundei inaugurale la juniori, C, D si E.

detalii...
28-08-2018
Debutează și campionatele de juniori

Începând de joi, 30 august 2018, la nivelul județului Bihor vor debuta campionatele de juniori organizate de AJF Bihor.

detalii...
24-08-2018
Faza a III-a a Cupei României în 5 septembrie

Cele 16 echipe calificate în turul III judeţean al Cupei României au fost împerecheate şi se vor duela în 5 septembrie.

detalii...
23-08-2018
Liga 4 si Liga 5, la startul sezonului 2018-2019

Vineri va debuta ediția 2018-2019 a Campionatelor de seniori organizate de AJF Bihor. În primul joc al Ligii a 4-a se vor duela CSO Ștei și Crișul Sântandrei.

detalii...
14-08-2018
Supercupa Bihorului, miercuri 22 august

Campioana Ligii a IV-a și câștigătoarea fazei județene a Cupei României se vor duela miercuri, 22 august, pentru Supercupa Bihorului.

detalii...
09-08-2018
Hotărâri ale Comitetului Executiv din 8 august 2018

Comitetului Executiv al AJF Bihor în ședința din data de 8 august 2018 a luat următoarele hotărâri.

detalii...
08-08-2018
Curs prevenție si intâlnire cu echipele afiliate la AJF Bihor

Sâmbătă, 11 august 2018, de la orele 9.00, la Hotel Impero din Oradea va avea loc cursul intitulat ”Prevenția corupției în fotbal, categorie predispusă”.

detalii...

Incepe Cupa Romaniei


Publicat in data de 12-03-2018, la ora 12:47

Programul meciurilor: SERIA I 17.03, ora 11.00, Biharia> Dinamo Oradea - Cetatea Biharia. 18.03, ora 14, Iuliu Bodola: ACS CAO 1910 Oradea – LPS Bihorul Oradea. 18.03, ora 14, Tetchea: Locadin Tetchea – Foresta Tileagd. 18.03, ora 14, Bratca: Viitorul Bratca – Slovan Valea Cerului. 18.03, ora 14, Saniob: Progresul Saniob – Toldy Sannicolau de Munte. SERIA II 18.03, ora 14, Avram Iancu: Victoria Avram Iancu – Victoria Tulca. 18.03, ora 14, Cheresig: Vointa Cheresig - Unirea Osorhei. 18.03, ora 14, Ciumeghiu: Vointa Ciumeghiu – Izvorul Cociuba Mare. 18.03, ora 14, Cosdeni: Vida Pomezeu – Unirea Rosia. 18.03, ora 13.30, Girisu de Cris: Viitorul Tarian – Vulturul Dobresti.


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe