Informari si comunicate AJF
15-06-2018
Buletin informativ nr. 28

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 12 iunie 2018.

detalii...
15-06-2018
CSC Dacia Gepiu a câștigat faza pe Bihor a Cupei României

Finala dintre Dacia Gepiu și Unirea Valea lui Mihai s-a disputat pe Stadionul Francisc Matei din Beius in fața a circa 300 de spectatori.

detalii...
07-06-2018
Buletin informativ nr. 27

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din 5.06.2018.

detalii...
31-05-2018
Buletin informativ nr. 26

Decizii luate în şedinţa Comisiei de Disciplină.

detalii...
24-05-2018
Buletin informativ nr. 25

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 22.05.2018.

detalii...
17-05-2018
Buletin informativ nr. 24

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 15 mai 2018.

detalii...
11-05-2018
Curs de perfectionare antrenori

Luni 14.05.2018, la Arad va avea loc un curs de perfectionare antrenori la Arad pentru posesorii de Licenta A si B.

detalii...
11-05-2018
Buletin informativ nr. 23

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 8.05.2018.

detalii...
09-05-2018
Joc reprogramat in Cupa Romaniei

Semifinala dintre CSC Sinmartin si Unirea Valea lui Mihai va avea loc pe data de 23.05.2018, orele 17.00.

detalii...
04-05-2018
Buletin informativ nr. 22

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 3 mai 2018.

detalii...

Incepe Cupa Romaniei


Publicat in data de 12-03-2018, la ora 12:47

Programul meciurilor: SERIA I 17.03, ora 11.00, Biharia> Dinamo Oradea - Cetatea Biharia. 18.03, ora 14, Iuliu Bodola: ACS CAO 1910 Oradea – LPS Bihorul Oradea. 18.03, ora 14, Tetchea: Locadin Tetchea – Foresta Tileagd. 18.03, ora 14, Bratca: Viitorul Bratca – Slovan Valea Cerului. 18.03, ora 14, Saniob: Progresul Saniob – Toldy Sannicolau de Munte. SERIA II 18.03, ora 14, Avram Iancu: Victoria Avram Iancu – Victoria Tulca. 18.03, ora 14, Cheresig: Vointa Cheresig - Unirea Osorhei. 18.03, ora 14, Ciumeghiu: Vointa Ciumeghiu – Izvorul Cociuba Mare. 18.03, ora 14, Cosdeni: Vida Pomezeu – Unirea Rosia. 18.03, ora 13.30, Girisu de Cris: Viitorul Tarian – Vulturul Dobresti.


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe