Informari si comunicate
21-03-2017
02-03-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

MARTI 14-03-2017 ORA 17.00

detalii...
01-03-2017
In atentia arbitriilor

Reluare sedinte saptamanale si testari fizice si teoretice

detalii...
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI

Localitatea SINGEORZ BAI

Informatii generale
Teren CENTRAL / SINGEORZ BAI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 14 11 2 1 44-17 35p +14
2A.C.F. VOINTA CETATE14102264-2332p+11
3 A.S. VOINTA LIVEZILE 13 10 2 1 38-13 32p +8
4ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
5 A.C.S. HENIU LESU 14 9 2 3 44-21 29p +8
6A.C.S. ATLETICO MONOR1473438-2124p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 12 8 0 4 36-25 24p +6
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 14 6 1 7 44-32 19p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1441925-5213p-5
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU13301016-539p-6
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 14 2 2 10 16-41 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE14211117-507p-11
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 14 1 0 13 16-66 3p -18
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Daniel Ioan 29-12-1984 4888.
2 Andronesi Florin 06-04-1997 A-070
3 Avram Octavian Ioan 22-07-1993 8828
4 Benta Ioan 26-07-1993 B-058
5 Benta Ioan 26-01-1988 7054
6 Birta Ionut Lucian 13-09-1994 B-176
7 BUGA IONUT ADRIAN B-293
8 Buia Ionut Cristian B 606
9 Bujoreanu Samuel B 613
10 Bulta Maxim 30-06-1996 B-310
11 Chiparus Andrei 12-04-1998 C-274
12 Ciocan Florin 18-06-1988 8868
13 Ciocan Ovidiu Constantin 26-11-1986 6673
14 Ciociu Florin Gabriel 02-11-1986 4577
15 Clipota Ioan Mihai 06-03-1998 C-439
16 CLIPOTA NICUSOR FLORIN C 561
17 CORDOS VASILE TRAIAN 7654
18 Costan Bogdan C 567
19 Cristurean Alexandru 29-04-1993 C-062
20 Daraban Gheorghe Madalin 19-09-1993 D-085
21 Daraban Ioan 19-10-1991 9317
22 Dragota Vasile 16-01-1991 8827
23 Farcas Mihai 12-06-1995 F-022
24 Flore Vasile 24-10-1982 5570
25 Flore Vasile Catalin 31-12-1979 4677
26 Gabor Alexandru 27-11-1994 G-180
27 Gabor Ioan Ovidiu 16-10-1985 G-242
28 Gabor Solomon 22-09-1985 4412
29 Gagea Alexandru 05-10-1986 G-102
30 Gagea Leontin Marius 12-01-1998 G-241
31 GAGEA PETRU G-190
32 GAGEA VASILE IACOB G-319
33 GROS DANUT ADRIAN G-195
34 GROS ILIE FLORIN CRISTIAN G 317
35 Hangan Catalin Marinel 18-09-1996 H-177
36 Hehea Cosma 12-02-1991 8826
37 Hehea Laurentiu Ioan 25-04-1986 4411
38 Hiruta Ionut 21-06-1987 9557
39 IAKO CATALIN 5202
40 Ilies Maximilian Cristian I-159
41 Isip Marius 9318
42 ISIP MARIUS ADRIAN I 154
43 Ivanciuc Claudiu 22-09-1995 I-012
44 JARDA CALIN IONUT J-176
45 JARDA CATALIN VIOREL J-175
46 Jarda Ioan 28-02-1991 9168
47 Jarda Ionut 01-06-1994 J-014
48 Joja Ioan Andrei 15-09-1993 J-071
49 JOJA IOAN VASILE J-174
50 Larionesi Alexandru 13-08-1991 9787
51 LARIONESI ALEXANDRU IONUT L-215
52 LARIONESI IONUT ILIE L-216
53 Lorincz Darius 10-01-2003 L-228
54 Mici Alexandrel 01-06-1994 M-085
55 Moldovan Vasile 07-02-1995 M-356
56 Morar Adelin 03-02-1998 M-563
57 Motofelea Leon 7430
58 Muntean Andrei 19-08-1998 M-475
59 MUTU ANDREI M-084
60 Mutu Ionut Florin 19-02-1995 M-374
61 Neamt Constantin 21-05-1993 N-011
62 Negruser Milut 07-01-1977 5017
63 NICULAI MIHAI ALEX N-068
64 Nutu Claudiu Vlad 07-03-1997 N-013
65 Otic Traian 14-01-1988 6259
66 Pagu Andrei Mathias 17-07-2002 p-499
67 Patrascan Vasile 24-08-1995 P-049
68 Pop Ovidiu Tiberiu 03-06-1989 6257
69 RIMBULEA IONUT R-265
70 Rusti Alexandru 17-03-1998 R-032
71 Salvan Eugen Marius 28-09-1995 S-319
72 SCURTU FLORIN ALEXANDRU S-279
73 SORECAU ALIN FLORIN S-539
74 Sorecau Ioan 01-11-1995 S-059
75 SORECAU IONUT DANIEL S-538
76 STEOPOAE DANIEL S-537
77 Steopoaie Florin Emil 13-08-1996 S-131
78 STRIMBU DARIUS S-281
79 Strugar Leon Stelian 08-09-1982 8119
80 TIMIS BUIA ALEXANDRU T-287
81 Titieni Daniel Toader 23-09-1985 T-200
82 Tocaci Raul 14-02-1997 T-030
83 Treaca Catalin 30-01-1997 F-031
84 Urs Darius Florin 20-10-2002 U-161
85 Ursa Florin Daniel 21-01-1988 U-162
86 URSU ADRIAN
87 VARVARI RAMON DOREL V-159
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 5-0
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 0-4
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-1
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 7-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 2-1
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 4-0
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 4-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe