Informari si comunicate
01-02-2017
PROGRAMARE VIZE AJF 2017

se vor prezenta toate legitimatiile pt viza

detalii...
04-01-2017
PROGRAMARE VIZE FRF

ECHIPELE AFILIATE LA FRF - PARTICIPANTE Liga III si JUNIORI

detalii...
04-01-2017
SCOALA FEDERALA DE ANTRENORI

REINOIRE LICENTE EXPIRATE LA 31.12.2016

detalii...
02-12-2016
AMANARE ETAPA DIN 04.12.2016

In atentia participantiilor la Campionatul Judetean Liga a IV-a

detalii...
30-11-2016
21-11-2016
CAMPIOANE NATIONALE

SELECTIONATA FEMININA A AJF BN U12

detalii...
13-11-2016
CALIFICARE LA TURNEUL FINAL

SELECTIONATA U-12 AJF BN , VA PARTICIPA LA TURNEUL FINAL

detalii...
07-10-2016
SEDINTA ANTRENORI COPII SI JUNIORI

MARTI 11.10.2016 - ORA. 16:00 , SEDIU AJF

detalii...
08-08-2016
ADUNARE GENERALA AJF BN

IN DATA DE 23.AUGUST.2016

detalii...
08-08-2016
INSCRIERE ECHIPE

18/AUGUST/2016 TERMEN INSCRIERE ECHIPE IN CAMPIONATELE JUDETENE

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI

Localitatea SINGEORZ BAI

Informatii generale
Teren CENTRAL / SINGEORZ BAI
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA a IV a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. DUMITRA 13 10 2 1 42-17 32p +11
2ACADEMIA GLORIA BISTRITA1493266-1430p+6
3 A.C.F. VOINTA CETATE 13 9 2 2 59-22 29p +8
4A.C.S. HENIU LESU1392243-1929p+8
5 A.S. VOINTA LIVEZILE 12 9 2 1 37-13 29p +5
6A.C.S. ATLETICO MONOR1363436-2021p+3
7 A.S. MINERUL RODNA 11 7 0 4 31-24 21p +3
8A.S. SPICUL SALVA1362528-3020p+2
9 C.S. PROGRESUL NASAUD 13 5 1 7 42-31 16p -5
10A.S. LUCEAFARUL SIEU1341824-4713p-2
11 A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI 13 3 1 9 18-52 10p -14
12A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU1230916-519p-3
13 C.S. SILVICULTORUL MAIERU 13 2 2 9 15-39 8p -10
14A.S. PROGRESUL TAURE13211016-457p-8
15 A.C.S. VIITORUL LECHINTA 13 1 0 12 16-65 3p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Daniel Ioan 29-12-1984 4888.
2 Andronesi Florin 06-04-1997 A-070
3 Avram Octavian Ioan 22-07-1993 8828
4 Benta Ioan 26-07-1993 B-058
5 Benta Ioan 26-01-1988 7054
6 Birta Ionut Lucian 13-09-1994 B-176
7 BUGA IONUT ADRIAN B-293
8 Buia Ionut Cristian B 606
9 Bujoreanu Samuel B 613
10 Chiparus Andrei 12-04-1998 C-274
11 Ciocan Florin 18-06-1988 8868
12 Ciocan Ovidiu Constantin 26-11-1986 6673
13 Ciociu Florin Gabriel 02-11-1986 4577
14 Clipota Ioan Mihai 06-03-1998 C-439
15 CLIPOTA NICUSOR FLORIN C 561
16 CORDOS VASILE TRAIAN 7654
17 Costan Bogdan C 567
18 Cristurean Alexandru 29-04-1993 C-062
19 Daraban Gheorghe Madalin 19-09-1993 D-085
20 Daraban Ioan 19-10-1991 9317
21 Dragota Vasile 16-01-1991 8827
22 Farcas Mihai 12-06-1995 F-022
23 Flore Vasile 24-10-1982 5570
24 Flore Vasile Catalin 31-12-1979 4677
25 Gabor Alexandru 27-11-1994 G-180
26 Gabor Ioan Ovidiu 16-10-1985 G-242
27 Gabor Solomon 22-09-1985 4412
28 Gagea Alexandru 05-10-1986 G-102
29 Gagea Leontin Marius 12-01-1998 G-241
30 GAGEA PETRU G-190
31 GAGEA VASILE IACOB G-319
32 GROS DANUT ADRIAN G-195
33 GROS ILIE FLORIN CRISTIAN G 317
34 Hangan Catalin Marinel 18-09-1996 H-177
35 Hehea Cosma 12-02-1991 8826
36 Hehea Laurentiu Ioan 25-04-1986 4411
37 Hiruta Ionut 21-06-1987 9557
38 IAKO CATALIN 5202
39 Ilies Maximilian Cristian I-159
40 Isip Marius 9318
41 ISIP MARIUS ADRIAN I 154
42 Ivanciuc Claudiu 22-09-1995 I-012
43 JARDA CALIN IONUT J-176
44 JARDA CATALIN VIOREL J-175
45 Jarda Ioan 28-02-1991 9168
46 Jarda Ionut 01-06-1994 J-014
47 Joja Ioan Andrei 15-09-1993 J-071
48 JOJA IOAN VASILE J-174
49 Larionesi Alexandru 13-08-1991 9787
50 LARIONESI ALEXANDRU IONUT L-215
51 LARIONESI IONUT ILIE L-216
52 Lorincz Darius 10-01-2003 L-228
53 Mici Alexandrel 01-06-1994 M-085
54 Moldovan Vasile 07-02-1995 M-356
55 Motofelea Leon 7430
56 Muntean Andrei 19-08-1998 M-475
57 MUTU ANDREI M-084
58 Mutu Ionut Florin 19-02-1995 M-374
59 Negruser Milut 07-01-1977 5017
60 NICULAI MIHAI ALEX N-068
61 Nutu Claudiu Vlad 07-03-1997 N-013
62 Otic Traian 14-01-1988 6259
63 Pagu Andrei Mathias 17-07-2002 p-499
64 Patrascan Vasile 24-08-1995 P-049
65 Pop Ovidiu Tiberiu 03-06-1989 6257
66 RIMBULEA IONUT R-265
67 Rusti Alexandru 17-03-1998 R-032
68 Salvan Eugen Marius 28-09-1995 S-319
69 SCURTU FLORIN ALEXANDRU S-279
70 SORECAU ALIN FLORIN S-539
71 Sorecau Ioan 01-11-1995 S-059
72 SORECAU IONUT DANIEL S-538
73 STEOPOAE DANIEL S-537
74 Steopoaie Florin Emil 13-08-1996 S-131
75 STRIMBU DARIUS S-281
76 Strugar Leon Stelian 08-09-1982 8119
77 TIMIS BUIA ALEXANDRU T-287
78 Titieni Daniel Toader 23-09-1985 T-200
79 Tocaci Raul 14-02-1997 T-030
80 Treaca Catalin 30-01-1997 F-031
81 Urs Darius Florin 20-10-2002 U-161
82 URSU ADRIAN
83 VARVARI RAMON DOREL V-159
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV a Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 12
13-11-2016
ACADEMIA GLORIA BISTRITA
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 2-0
LIGA a IV a Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 0-2
LIGA a IV a Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 1-1
LIGA a IV a Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 5-0
LIGA a IV a Etapa 7
09-10-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 0-4
LIGA a IV a Etapa 6
02-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-0
LIGA a IV a Etapa 5
25-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 0-0
LIGA a IV a Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-1
LIGA a IV a Etapa 3
11-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 0-1
LIGA a IV a Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 14
27-11-2016
A.S. PROGRESUL TAURE
Pauza: 7-0
JUNIORI A1 Etapa 11
06-11-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 10
30-10-2016
C.S. PROGRESUL NASAUD
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 9
23-10-2016
A.C.S. DUMITRA
Pauza: 2-0
JUNIORI A1 Etapa 8
16-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 1-2
JUNIORI A1 Etapa 7
09-10-2016
A.C.F. VOINTA CETATE
Pauza: 2-1
JUNIORI A1 Etapa 6
02-10-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 5
25-09-2016
C.S. SILVICULTORUL MAIERU
Pauza: 4-0
JUNIORI A1 Etapa 4
18-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 3
11-09-2016
A.S. LUCEAFARUL SIEU
Pauza: 1-0
JUNIORI A1 Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
Pauza: 3-0
JUNIORI A1 Etapa 1
28-08-2016
A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
Pauza: 4-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe