Informari si comunicate
23-08-2017
SEDINTA OBSERVATORI

JOI 31-08-2017 , ORA 16,30 , SALA CSM

detalii...
11-08-2017
SELECTIE COPII 2004

MIERCURI 16.AUGUST.2017 , ora 17.00 , COMPLEX JEAN PADUREANU ( TEREN 1 GLORIA )

detalii...
07-08-2017
PRIMA ETAPA IN LIGA a IV a

CAMPIONATUL LIGA a IV a INCEPE PE 27.AUGUS.2017 , ORELE 15 JR SI 17 SENIORII

detalii...
07-08-2017
MODIFICARE DATA ADUNARE GENERALA

ADUNAREA GENERALA IN DATA DE 22.AUGUST.2017 , ORA 17.00

detalii...
04-08-2017
In atentia arbitrilor

Testari fizice si teoretice

detalii...
31-07-2017
ADUNARE GENERALA AJF BN

ADUNAREA GENERALA AJF BN IN 22.AUGUST.2017 ORA 17.00

detalii...
31-07-2017
INSCRIERE ECHIPE

INSCRIERE ECHIPE CAMPIONAT 2017-2018

detalii...
02-07-2017
14-06-2017
FINALA "CUPA ROMANIEI"

SAMBATA 17.IUNIE.2017 LA DUMITRA ORA 15,30

detalii...
12-04-2017
CUPA ROMANIEI

MIERCURI 19-04-2017 , ORA 17:00

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C. VICTORIA URIU
2. A.C.F. VOINTA CETATE
3. A.C.F.C. INTER VIISOARA 2006
4. A.C.S. ATLETICO MONOR
5. A.C.S. DUMITRA
6. A.C.S. ECIRO FOREST TELCIU
7. A.C.S. F.C. BISTRITA
8. A.C.S. HEBE SINGEORZ BAI
9. A.C.S. HENIU LESU
10. A.C.S. HENIU PRUNDU BIRGAULUI
11. A.C.S. INTER MONARIU
12. A.C.S. U 1927 SIRIOARA
13. A.C.S. VIITORUL LECHINTA
14. A.C.S. VOINTA MARISELU
15. A.F.C. BUDAC
16. A.S. ARCHIUD
17. A.S. BRADUL ILVA MARE
18. A.S. LUCEAFARUL SIEU
19. A.S. OLIMPIA SIEUT
20. A.S. PROGRESUL TAURE
21. A.S. REAL BUDUS
22. A.S. SOMESUL RETEAG
23. A.S. UNIREA BOZIES
24. A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI
25. A.S. UNIREA URMENIS
26. A.S. VENUS NEGRILESTI
27. A.S. VOINTA LIVEZILE
28. A.S. VOINTA MATEI
29. A.S. VULTURUL ARCALIA
30. A.S. VULTURUL BRANISTEA
31. A.S.F.C. REAL TEACA
32. ACADEMIA GLORIA BISTRITA
33. ARSENAL BISTRITA H.D. 12
34. ARSENAL COPII 2002
35. ARSENAL COPII 2004
36. C.S. PROGRESUL JELNA
37. C.S. PROGRESUL NASAUD
38. C.S. SILVICULTORUL MAIERU
39. C.S. SOMESUL REBRISOARA
40. GIRONIC REBRA
41. GLORIA 1 BISTRITA 2003
42. GLORIA 1 COPII 2002
43. GLORIA 2 BISTRITA 2003
44. GLORIA 2 COPII 2002
45. GLORIA BISTRITA C 12
46. GLORIA BISTRITA D 12
47. GLORIA BISTRITA H.D. 12
48. GLORIA COPII 2004
49. GLORIA COPII 2005
50. GLORIA JUNIORI D
51. GLORIA JUNIORI E
52. INTER VIISOARA COPII 2005
53. JUNIOR STAR C 12 BISTRITA
54. JUNIOR STAR D 12 BISTRITA
55. LPS BISTRITA C 12
56. LPS BISTRITA I H.D. 12
57. LPS BISTRITA II H.D. 12
58. LPS COPII 2002
59. LPS COPII 2004
60. LPS COPII 2005
61. LPS JUNOIRI D
62. OLIMPIA BECLEAN D 12
63. OLYMPIA COPII 2002
64. OLYMPIA JUNIORI E
65. PROGRESUL NASAUD COPII 2004
66. PROSOMES FELDRU
67. SOIMII CHIRALES
68. VOINTA CETATE C 12
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe