Program competitional

LIGA a IV-a GIVOVA


Etapa 1     07-08-2016 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - AS Sportivul Trusesti    3 - 0
2) Viitorul Dersca - ACS Rapid Ungureni    0 - 3
3) Vointa Sendriceni - Avantul Albesti    1 - 4
4) CS Europa Hiliseu - ACS TransDor Tudora    1 - 2
5) Victoria Hlipiceni - Flacara Vlasinesti     -
6) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - Viitorul Blandesti    2 - 0
7) ACS Progresul Stefanesti - ACS Bucovina Rogojesti     -
8) A.S.ProSport Vf. Campului - CS Luceafarul Mihai Eminescu    2 - 3

Etapa 2     14-08-2016 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - Viitorul Dersca    3 - 0
2) ACS Rapid Ungureni - Vointa Sendriceni    5 - 0
3) Avantul Albesti - CS Europa Hiliseu    6 - 0
4) ACS TransDor Tudora - Victoria Hlipiceni    8 - 0
5) Flacara Vlasinesti - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
6) Viitorul Blandesti - ACS Progresul Stefanesti     -
7) ACS Bucovina Rogojesti - A.S.ProSport Vf. Campului    1 - 1
8) AS Sportivul Trusesti - CS Luceafarul Mihai Eminescu    3 - 9

Etapa 3     21-08-2016 - 11:00


1) Viitorul Dersca - AS Sportivul Trusesti    3 - 3
2) Vointa Sendriceni - CS Sanatatea Darabani    0 - 2
3) CS Europa Hiliseu - ACS Rapid Ungureni    3 - 2
4) Victoria Hlipiceni - Avantul Albesti    0 - 3
5) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - ACS TransDor Tudora    1 - 5
6) ACS Progresul Stefanesti - Flacara Vlasinesti     -
7) A.S.ProSport Vf. Campului - Viitorul Blandesti    5 - 0
8) CS Luceafarul Mihai Eminescu - ACS Bucovina Rogojesti    5 - 0

Etapa 4     28-08-2016 - 11:00


1) Viitorul Dersca - Vointa Sendriceni    0 - 1
2) CS Sanatatea Darabani - CS Europa Hiliseu    5 - 0
3) ACS Rapid Ungureni - Victoria Hlipiceni    5 - 1
4) Avantul Albesti - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"    4 - 2
5) ACS TransDor Tudora - ACS Progresul Stefanesti     -
6) Flacara Vlasinesti - A.S.ProSport Vf. Campului     -
7) Viitorul Blandesti - CS Luceafarul Mihai Eminescu    1 - 3
8) AS Sportivul Trusesti - ACS Bucovina Rogojesti    3 - 2

Etapa 5     04-09-2016 - 11:00


1) Vointa Sendriceni - AS Sportivul Trusesti    2 - 4
2) CS Europa Hiliseu - Viitorul Dersca    1 - 4
3) Victoria Hlipiceni - CS Sanatatea Darabani    0 - 8
4) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - ACS Rapid Ungureni    3 - 1
5) ACS Progresul Stefanesti - Avantul Albesti     -
6) A.S.ProSport Vf. Campului - ACS TransDor Tudora    1 - 3
7) CS Luceafarul Mihai Eminescu - Flacara Vlasinesti     -
8) ACS Bucovina Rogojesti - Viitorul Blandesti    0 - 0

Etapa 6     11-09-2016 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"    4 - 0
2) Viitorul Dersca - Victoria Hlipiceni    13 - 0
3) Vointa Sendriceni - CS Europa Hiliseu    1 - 1
4) AS Sportivul Trusesti - Viitorul Blandesti    1 - 1
5) ACS Rapid Ungureni - ACS Progresul Stefanesti     -
6) Avantul Albesti - A.S.ProSport Vf. Campului    2 - 2
7) ACS TransDor Tudora - CS Luceafarul Mihai Eminescu    2 - 1
8) Flacara Vlasinesti - ACS Bucovina Rogojesti     -

Etapa 7     18-09-2016 - 11:00


1) ACS Progresul Stefanesti - CS Sanatatea Darabani     -
2) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - Viitorul Dersca    3 - 1
3) Victoria Hlipiceni - Vointa Sendriceni    3 - 3
4) CS Europa Hiliseu - AS Sportivul Trusesti    7 - 0
5) A.S.ProSport Vf. Campului - ACS Rapid Ungureni    2 - 1
6) CS Luceafarul Mihai Eminescu - Avantul Albesti    9 - 1
7) ACS Bucovina Rogojesti - ACS TransDor Tudora    1 - 2
8) Viitorul Blandesti - Flacara Vlasinesti     -

Etapa 8     25-09-2016 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - A.S.ProSport Vf. Campului    3 - 0
2) Viitorul Dersca - ACS Progresul Stefanesti     -
3) Vointa Sendriceni - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"    1 - 2
4) CS Europa Hiliseu - Victoria Hlipiceni    3 - 0
5) ACS TransDor Tudora - Viitorul Blandesti    10 - 0
6) Avantul Albesti - ACS Bucovina Rogojesti    2 - 1
7) ACS Rapid Ungureni - CS Luceafarul Mihai Eminescu    1 - 2
8) AS Sportivul Trusesti - Flacara Vlasinesti     -

Etapa 9     02-10-2016 - 11:00


1) CS Luceafarul Mihai Eminescu - CS Sanatatea Darabani    0 - 3
2) A.S.ProSport Vf. Campului - Viitorul Dersca    5 - 0
3) ACS Progresul Stefanesti - Vointa Sendriceni     -
4) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - CS Europa Hiliseu    2 - 1
5) Victoria Hlipiceni - AS Sportivul Trusesti    1 - 1
6) ACS Bucovina Rogojesti - ACS Rapid Ungureni    2 - 1
7) Viitorul Blandesti - Avantul Albesti    1 - 0
8) Flacara Vlasinesti - ACS TransDor Tudora     -

Etapa 10     09-10-2016 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - ACS Bucovina Rogojesti    7 - 1
2) Viitorul Dersca - CS Luceafarul Mihai Eminescu    1 - 4
3) Vointa Sendriceni - A.S.ProSport Vf. Campului    3 - 2
4) CS Europa Hiliseu - ACS Progresul Stefanesti     -
5) Victoria Hlipiceni - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"    3 - 1
6) Avantul Albesti - Flacara Vlasinesti     -
7) ACS Rapid Ungureni - Viitorul Blandesti    2 - 1
8) AS Sportivul Trusesti - ACS TransDor Tudora    1 - 6

Etapa 11     16-10-2016 - 11:00


1) Viitorul Blandesti - CS Sanatatea Darabani    0 - 8
2) ACS Bucovina Rogojesti - Viitorul Dersca    2 - 0
3) CS Luceafarul Mihai Eminescu - Vointa Sendriceni    6 - 2
4) A.S.ProSport Vf. Campului - CS Europa Hiliseu    1 - 1
5) ACS Progresul Stefanesti - Victoria Hlipiceni     -
6) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - AS Sportivul Trusesti    3 - 2
7) Flacara Vlasinesti - ACS Rapid Ungureni     -
8) ACS TransDor Tudora - Avantul Albesti    6 - 5

Etapa 12     23-10-2016 - 11:00


1) AS Sportivul Trusesti - Avantul Albesti    3 - 2
2) ACS Rapid Ungureni - ACS TransDor Tudora    0 - 4
3) CS Sanatatea Darabani - Flacara Vlasinesti     -
4) Viitorul Dersca - Viitorul Blandesti    4 - 1
5) Vointa Sendriceni - ACS Bucovina Rogojesti    1 - 2
6) CS Europa Hiliseu - CS Luceafarul Mihai Eminescu    6 - 2
7) Victoria Hlipiceni - A.S.ProSport Vf. Campului    1 - 6
8) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - ACS Progresul Stefanesti     -

Etapa 13     30-10-2016 - 11:00


1) Avantul Albesti - ACS Rapid Ungureni    0 - 1
2) ACS TransDor Tudora - CS Sanatatea Darabani    2 - 1
3) Flacara Vlasinesti - Viitorul Dersca     -
4) Viitorul Blandesti - Vointa Sendriceni    1 - 0
5) ACS Bucovina Rogojesti - CS Europa Hiliseu    2 - 0
6) CS Luceafarul Mihai Eminescu - Victoria Hlipiceni    14 - 0
7) A.S.ProSport Vf. Campului - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"    3 - 2
8) ACS Progresul Stefanesti - AS Sportivul Trusesti     -

Etapa 14     06-11-2016 - 11:00


1) AS Sportivul Trusesti - ACS Rapid Ungureni    1 - 0
2) CS Sanatatea Darabani - Avantul Albesti    3 - 0
3) Viitorul Dersca - ACS TransDor Tudora    2 - 7
4) Vointa Sendriceni - Flacara Vlasinesti     -
5) CS Europa Hiliseu - Viitorul Blandesti    9 - 0
6) Victoria Hlipiceni - ACS Bucovina Rogojesti    1 - 7
7) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - CS Luceafarul Mihai Eminescu    2 - 4
8) ACS Progresul Stefanesti - A.S.ProSport Vf. Campului     -

Etapa 15     13-11-2016 - 11:00


1) ACS Rapid Ungureni - CS Sanatatea Darabani    0 - 3
2) Avantul Albesti - Viitorul Dersca    3 - 1
3) ACS TransDor Tudora - Vointa Sendriceni    3 - 0
4) Flacara Vlasinesti - CS Europa Hiliseu     -
5) Viitorul Blandesti - Victoria Hlipiceni    3 - 0
6) ACS Bucovina Rogojesti - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"    3 - 0
7) CS Luceafarul Mihai Eminescu - ACS Progresul Stefanesti     -
8) A.S.ProSport Vf. Campului - AS Sportivul Trusesti    3 - 2

Etapa 16     05-03-2017 - 11:00


1) AS Sportivul Trusesti - CS Sanatatea Darabani     -
2) ACS Rapid Ungureni - Viitorul Dersca     -
3) Avantul Albesti - Vointa Sendriceni     -
4) ACS TransDor Tudora - CS Europa Hiliseu     -
5) Flacara Vlasinesti - Victoria Hlipiceni     -
6) Viitorul Blandesti - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
7) ACS Bucovina Rogojesti - ACS Progresul Stefanesti     -
8) CS Luceafarul Mihai Eminescu - A.S.ProSport Vf. Campului     -

Etapa 17     12-03-2017 - 11:00


1) Viitorul Dersca - CS Sanatatea Darabani     -
2) Vointa Sendriceni - ACS Rapid Ungureni     -
3) CS Europa Hiliseu - Avantul Albesti     -
4) Victoria Hlipiceni - ACS TransDor Tudora     -
5) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - Flacara Vlasinesti     -
6) ACS Progresul Stefanesti - Viitorul Blandesti     -
7) A.S.ProSport Vf. Campului - ACS Bucovina Rogojesti     -
8) CS Luceafarul Mihai Eminescu - AS Sportivul Trusesti     -

Etapa 18     19-03-2017 - 11:00


1) AS Sportivul Trusesti - Viitorul Dersca     -
2) CS Sanatatea Darabani - Vointa Sendriceni     -
3) ACS Rapid Ungureni - CS Europa Hiliseu     -
4) Avantul Albesti - Victoria Hlipiceni     -
5) ACS TransDor Tudora - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
6) Flacara Vlasinesti - ACS Progresul Stefanesti     -
7) Viitorul Blandesti - A.S.ProSport Vf. Campului     -
8) ACS Bucovina Rogojesti - CS Luceafarul Mihai Eminescu     -

Etapa 19     26-03-2017 - 11:00


1) Vointa Sendriceni - Viitorul Dersca     -
2) CS Europa Hiliseu - CS Sanatatea Darabani     -
3) Victoria Hlipiceni - ACS Rapid Ungureni     -
4) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - Avantul Albesti     -
5) ACS Progresul Stefanesti - ACS TransDor Tudora     -
6) A.S.ProSport Vf. Campului - Flacara Vlasinesti     -
7) CS Luceafarul Mihai Eminescu - Viitorul Blandesti     -
8) ACS Bucovina Rogojesti - AS Sportivul Trusesti     -

Etapa 20     02-04-2017 - 11:00


1) AS Sportivul Trusesti - Vointa Sendriceni     -
2) Viitorul Dersca - CS Europa Hiliseu     -
3) CS Sanatatea Darabani - Victoria Hlipiceni     -
4) ACS Rapid Ungureni - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
5) Avantul Albesti - ACS Progresul Stefanesti     -
6) ACS TransDor Tudora - A.S.ProSport Vf. Campului     -
7) Flacara Vlasinesti - CS Luceafarul Mihai Eminescu     -
8) Viitorul Blandesti - ACS Bucovina Rogojesti     -

Etapa 21     09-04-2017 - 11:00


1) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - CS Sanatatea Darabani     -
2) Victoria Hlipiceni - Viitorul Dersca     -
3) CS Europa Hiliseu - Vointa Sendriceni     -
4) Viitorul Blandesti - AS Sportivul Trusesti     -
5) ACS Progresul Stefanesti - ACS Rapid Ungureni     -
6) A.S.ProSport Vf. Campului - Avantul Albesti     -
7) CS Luceafarul Mihai Eminescu - ACS TransDor Tudora     -
8) ACS Bucovina Rogojesti - Flacara Vlasinesti     -

Etapa 22     15-04-2017 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - ACS Progresul Stefanesti     -
2) Viitorul Dersca - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
3) Vointa Sendriceni - Victoria Hlipiceni     -
4) AS Sportivul Trusesti - CS Europa Hiliseu     -
5) ACS Rapid Ungureni - A.S.ProSport Vf. Campului     -
6) Avantul Albesti - CS Luceafarul Mihai Eminescu     -
7) ACS TransDor Tudora - ACS Bucovina Rogojesti     -
8) Flacara Vlasinesti - Viitorul Blandesti     -

Etapa 23     23-04-2017 - 11:00


1) A.S.ProSport Vf. Campului - CS Sanatatea Darabani     -
2) ACS Progresul Stefanesti - Viitorul Dersca     -
3) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - Vointa Sendriceni     -
4) Victoria Hlipiceni - CS Europa Hiliseu     -
5) Viitorul Blandesti - ACS TransDor Tudora     -
6) ACS Bucovina Rogojesti - Avantul Albesti     -
7) CS Luceafarul Mihai Eminescu - ACS Rapid Ungureni     -
8) Flacara Vlasinesti - AS Sportivul Trusesti     -

Etapa 24     30-04-2017 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - CS Luceafarul Mihai Eminescu     -
2) Viitorul Dersca - A.S.ProSport Vf. Campului     -
3) Vointa Sendriceni - ACS Progresul Stefanesti     -
4) CS Europa Hiliseu - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
5) AS Sportivul Trusesti - Victoria Hlipiceni     -
6) ACS Rapid Ungureni - ACS Bucovina Rogojesti     -
7) Avantul Albesti - Viitorul Blandesti     -
8) ACS TransDor Tudora - Flacara Vlasinesti     -

Etapa 25     07-05-2017 - 11:00


1) ACS Bucovina Rogojesti - CS Sanatatea Darabani     -
2) CS Luceafarul Mihai Eminescu - Viitorul Dersca     -
3) A.S.ProSport Vf. Campului - Vointa Sendriceni     -
4) ACS Progresul Stefanesti - CS Europa Hiliseu     -
5) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - Victoria Hlipiceni     -
6) Flacara Vlasinesti - Avantul Albesti     -
7) Viitorul Blandesti - ACS Rapid Ungureni     -
8) ACS TransDor Tudora - AS Sportivul Trusesti     -

Etapa 26     14-05-2017 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - Viitorul Blandesti     -
2) Viitorul Dersca - ACS Bucovina Rogojesti     -
3) Vointa Sendriceni - CS Luceafarul Mihai Eminescu     -
4) CS Europa Hiliseu - A.S.ProSport Vf. Campului     -
5) Victoria Hlipiceni - ACS Progresul Stefanesti     -
6) AS Sportivul Trusesti - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
7) ACS Rapid Ungureni - Flacara Vlasinesti     -
8) Avantul Albesti - ACS TransDor Tudora     -

Etapa 27     21-05-2017 - 11:00


1) Avantul Albesti - AS Sportivul Trusesti     -
2) ACS TransDor Tudora - ACS Rapid Ungureni     -
3) Flacara Vlasinesti - CS Sanatatea Darabani     -
4) Viitorul Blandesti - Viitorul Dersca     -
5) ACS Bucovina Rogojesti - Vointa Sendriceni     -
6) CS Luceafarul Mihai Eminescu - CS Europa Hiliseu     -
7) A.S.ProSport Vf. Campului - Victoria Hlipiceni     -
8) ACS Progresul Stefanesti - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -

Etapa 28     28-05-2017 - 11:00


1) ACS Rapid Ungureni - Avantul Albesti     -
2) CS Sanatatea Darabani - ACS TransDor Tudora     -
3) Viitorul Dersca - Flacara Vlasinesti     -
4) Vointa Sendriceni - Viitorul Blandesti     -
5) CS Europa Hiliseu - ACS Bucovina Rogojesti     -
6) Victoria Hlipiceni - CS Luceafarul Mihai Eminescu     -
7) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - A.S.ProSport Vf. Campului     -
8) AS Sportivul Trusesti - ACS Progresul Stefanesti     -

Etapa 29     04-06-2017 - 11:00


1) ACS Rapid Ungureni - AS Sportivul Trusesti     -
2) Avantul Albesti - CS Sanatatea Darabani     -
3) ACS TransDor Tudora - Viitorul Dersca     -
4) Flacara Vlasinesti - Vointa Sendriceni     -
5) Viitorul Blandesti - CS Europa Hiliseu     -
6) ACS Bucovina Rogojesti - Victoria Hlipiceni     -
7) CS Luceafarul Mihai Eminescu - A.S. "Flacara 1907 Flamanzi"     -
8) A.S.ProSport Vf. Campului - ACS Progresul Stefanesti     -

Etapa 30     11-06-2017 - 11:00


1) CS Sanatatea Darabani - ACS Rapid Ungureni     -
2) Viitorul Dersca - Avantul Albesti     -
3) Vointa Sendriceni - ACS TransDor Tudora     -
4) CS Europa Hiliseu - Flacara Vlasinesti     -
5) Victoria Hlipiceni - Viitorul Blandesti     -
6) A.S. "Flacara 1907 Flamanzi" - ACS Bucovina Rogojesti     -
7) ACS Progresul Stefanesti - CS Luceafarul Mihai Eminescu     -
8) AS Sportivul Trusesti - A.S.ProSport Vf. Campului     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe