Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 17
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 16
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 17
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Transilvania / Felmer
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 15
Teren: Baza Sportiva Asalt Cincu / Cincu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Baza Sportiva Asalt Cincu / Cincu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 13
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 10
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 9
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 29 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 9
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 29 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Avantul / Mandra
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi, etapa 1
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 7
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 6
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 8 Octombrie 2023, hh:mm
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 6
Teren: Baza Sportiva Ludisor / Ludisor
Duminica, 8 Octombrie 2023, hh:mm
Teren: Baza Sportiva Ludisor / Ludisor
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 4
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 3
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 1
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 1
Teren: Central / Racos
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Racos
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz