Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 13 Mai 2017, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 21
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 13 Mai 2017, 14:00
Teren: Măgura / Codlea
Joi, 11 Mai 2017, 17:00
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 18
Teren: Celuloza / Zărneşti
Joi, 11 Mai 2017, 17:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 21
Teren: Recolta / Budila
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Recolta / Budila
Sambata, 6 Mai 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 21
Teren: Central / Brasov
Sambata, 6 Mai 2017, 09:00
Teren: Central / Brasov
Miercuri, 3 Mai 2017, 18:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 25
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 3 Mai 2017, 18:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 29 Aprilie 2017, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 19
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 29 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 18
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 14:30
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 22
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 14:30
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 18:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 22
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 18:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Luni, 24 Aprilie 2017, 15:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 17
Teren: Bucegi / Rasnov
Luni, 24 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Luni, 24 Aprilie 2017, 16:00
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 21
Teren: Bucegi / Rasnov
Luni, 24 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 13
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 16
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Forex / Braşov
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 16
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Joi, 30 Martie 2017, 15:00
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 17
Teren: Bucegi / Rasnov
Joi, 30 Martie 2017, 15:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 13
Teren: Cartierul Galati / Fagaras
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Cartierul Galati / Fagaras
Vineri, 24 Martie 2017, 16:45
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 16
Teren: Bucegi / Rasnov
Vineri, 24 Martie 2017, 16:45
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 19 Martie 2017, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 11
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 19 Martie 2017, 12:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 6
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 11
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Viitorul / Recea
Rezultat omologat cu 3-0 deoarece A.S.Benelux Cincu nu s-a prezentat la joc.
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 11
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 10
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 9
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Joi, 3 Noiembrie 2016, 15:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 10
Teren: Aripile / Ghimbav
Joi, 3 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Marti, 1 Noiembrie 2016, 15:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 8
Teren: Celuloza / Zărneşti
Marti, 1 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 9
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 29 Octombrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 8
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 29 Octombrie 2016, 14:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 8
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 26 Octombrie 2016, 15:15
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 8
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 26 Octombrie 2016, 15:15
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 8
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 7
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 6
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:30
Teren: C.S. Inter / Cristian
Vineri, 14 Octombrie 2016, 17:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 6
Teren: C.S. Inter / Cristian
Vineri, 14 Octombrie 2016, 17:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 6
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 9 Octombrie 2016, 09:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 5
Teren: Forex / Braşov
Duminica, 9 Octombrie 2016, 09:30
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 8 Octombrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 5
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 8 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 8 Octombrie 2016, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 5
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 5
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Sambata, 1 Octombrie 2016, 17:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 4
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 17:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 4
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 18:00
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 4
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 18:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 14:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 2
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 2
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:30
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 2
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 16:30
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 2
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Vineri, 16 Septembrie 2016, 18:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 2
Teren: Braşovia / Braşov
Vineri, 16 Septembrie 2016, 18:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 1
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Braşovia / Braşov