Informari si comunicate
19-12-2018
Reluare activitate arbitri

Reluare activitate arbitri

detalii...
13-12-2018
SĂRBĂTORI FERICITE!

SĂRBĂTORI FERICITE !

detalii...
13-11-2018
07-11-2018
Tragere la sorți Cupa României-faza județeană

Optimi Cupa României - faza județeană

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Comitet Executiv

Ședință Comitet Executiv

detalii...
31-10-2018
Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

Echipe câștigătoare Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

detalii...
25-10-2018
Interliga de Iarnă

Interliga de Iarna Zarnesti

detalii...
23-10-2018
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
toate comunicatele

ACS SR Municipal Brasov

Localitatea Brasov

Informatii generale
Teren
Adresa str Ciceu nr.6
Tel/Fax 0722.430.370
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Dochița Vasile 0744.886.891
Secretar Cazan Claudiu -delegat 0722.430.370
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-A, Juniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. F.C. Precizia Săcele 30 27 1 2 168-29 82p +37
2A.S. Aripile Braşov302613213-3679p+34
3 A.F.C.S. Carpaţi Berivoi 30 21 1 8 126-46 64p +19
4A.S.C.Olimpic Zărneşti301938117-4560p+15
5 A.S.Prietenii Rupea 30 17 5 8 104-43 56p +11
6ACS SR Municipal Brasov3017310122-7254p+9
7 C.S. Inter Cristian 30 16 5 9 93-40 53p +8
8C.S. Chimia Orasul Victoria301241453-9340p-5
9 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 30 10 8 12 58-39 38p -7
10A.C.S.M. Codlea301141580-7537p-8
11 A.S. Cetatea Homorod 30 8 4 18 61-108 28p -17
12A.C.S. Coltea 1920 Brasov30831955-13727p-18
13 A.C.S. Steagu Rosu Brasov 30 8 1 21 64-117 25p -20
14A.S. Avantul Dumbravita30732067-13824p-21
15 A.C.S.Vointa Hurez 30 5 6 19 42-138 21p -24
16A.S. Olimpic Voila30202816-2836p-39
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alupei Marian Cristian 17-01-1994 37734
2 Andron Gabriel Ovidiu 14-11-2006 42484
3 Arsu Darius Marian 13-09-2005 40307
4 Balcan Mihai Cristian 11-06-2005 40320
5 Bezdedan Eric Stefan 25-05-2008 42288
6 Blanaru Rares Alexandru 20-03-2000 39999
7 Brebeanu Raul Sebastian 10-05-2005 41680
8 Capatina Laurentiu Gabriel 09-11-1994 34454
9 Cardos Calin Stefan 25-07-2005 41191
10 Ciobanu Robert Mihai 06-10-2008 41966
11 Ciocanel Albert 11-01-2005 40324
12 Cioriia Vlad Stefan 01-05-2006 42534
13 Ciuperca Tudor Stefan 28-03-2006 40867
14 Cocan Cristian Andrei 03-12-1995 34990
15 Codreanu Lucian Gheorghe 22-08-1996 35054
16 Cojocaru Ioan Razvan 29-01-2006 42784
17 Cosma Robert Gabriel 28-01-2006 42924
18 Cozac Darius 12-06-2006 43393
19 Damian Alin Constantin 11-04-1994 4797
20 Damian Razvan Tudor 18-07-1983 27018
21 David Patrick 27-07-2005 40312
22 Dragomir Dragos Costin 20-05-2005 43652
23 Dragota Sebastin Daniel 19-09-2006 41341
24 Duicu Gabriel 29-10-2005 43316
25 Dumitras Dragos Marian 15-08-1996 38581
26 Ghioc Liviu Darius 05-02-2005 40316
27 Gidea Alexandru 19-04-2008 41942
28 Gombos Luca 07-08-2005 41550
29 Istoc Stefan Mihai 07-11-2005 43318
30 Lascu David 01-09-2005 43317
31 Lupu Dragos Teodor 02-02-2008 42487
32 Lupu Vlad Octavian 10-04-2005 41098
33 Manu Alexandru Ioan 25-04-2005 41436
34 Maxim Andrei 29-10-1994 35417
35 Melinte Robert Florin 24-03-2005 40788
36 Mititelu Matei 19-11-2005 40309
37 Mocanu Constantin Ovidiu 12-08-2005 40310
38 Moldoveanu David 19-06-2006 40359
39 Moldoveanu Horia 15-09-2008 42143
40 Mosoiu Georgian Dacian 18-08-2005 41685
41 Mutu Daniel 11-09-1987 23011
42 Nastase Ruben 31-08-2008 42042
43 Neagu Cezar 09-05-2008 43326
44 Nedelea David Stefan Iulian 22-07-2005 40319
45 Nistoroaia George Alessio 12-04-2005 41807
46 Pandel Andrei George 04-02-2005 40318
47 Patrascu Claudiu George 18-04-2006 41336
48 Poenaru Octavian Gheorghe 24-05-1996 34854
49 Popa Albert Ionut 05-04-1999 37761
50 Popa Emanuel 29-12-1992 460 / 33761
51 Popa Horia 17-09-1993 32499
52 Popescu Marian 03-05-1994 34470
53 Porancea Raul Marian 24-09-2008 43174
54 Poverlovici Andrei 17-10-1985 27923
55 Preda Bogdan Alexandru 22-12-2008 41992
56 Puscas Mark 24-02-2006 41295
57 Radutoiu Gheorghe Ciprian 19-02-1987 31824
58 Rakoczi Andrei Dan 14-07-2005 42486
59 Rauta Manuel 14-10-2006 396830
60 Rosu Mario Constantin 23-06-2008 43311
61 Rusu Raul Ioan 23-06-1996 34862
62 Serban Radu Stefan 23-02-2008 43523
63 Serbu Stefan Ciprian 03-07-2008 41968
64 Sezer Emre David 01-02-2006 41732
65 Stinga Florin Cornel 22-06-1978 638
66 Stramtu Horia Adrian 11-05-2008 42293
67 Stratila Sorin Daniel 20-10-1986 45783
68 Suciu Paul Andrei 21-03-2006 42432
69 Suteu Vlad Nicolae 24-07-2008 41945
70 Tanase Alexandru 03-04-1997 35979
71 Tineghe Luca 10-09-2008 43312
72 Toader Raul Andrei 22-01-1999 37045
73 Toderascu Alexandru Nicolae 12-06-2005 40306
74 Tutu Alexandru 21-06-1994 3839
75 Vagner Alexandru Ion 19-08-1989 L1131
76 Vajoi Alexandru Cristian 23-12-2006 40362
77 Verigut Dennis Andrei 10-09-2006 41323
78 Virlan Alexandru 18-10-1988 4402
79 Vitelaru Andrei Fabian 21-04-2006 40361
80 Voicu Adrian 12-02-1999 38796
81 Zota Razvan Cristian 08-04-2002 39091
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori C, Grupa C Etapa 14
13-10-2018
A.S.C.CORONA 2010 BRASOV -juniori
Pauza: 0-1
Juniori C, Grupa C Etapa 12
06-10-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 0-2
Juniori C, Grupa C Etapa 11
04-10-2018
C.S.S. Fagaras
Pauza: 1-1
Juniori C, Grupa C Etapa 10
30-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 1-4
Juniori C, Grupa C Etapa 9
22-09-2018
C.S.S.Brasovia Brasov I
Pauza: 1-1
Juniori C, Grupa C Etapa 8
20-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 2-2
Juniori C, Grupa C Etapa 7
15-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Juniori C, Grupa C Etapa 5
08-09-2018
A.C.S. Prejmer
Pauza: 0-1
Juniori C, Grupa C Etapa 4
06-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 1-1
Juniori C, Grupa C Etapa 3
04-09-2018
A.C.S.Kids Tampa Brasov II
Pauza: 2-0
Juniori C, Grupa C Etapa 2
01-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 4-1
Juniori C, Grupa C Etapa 1
25-08-2018
A.S.C.Ciucas Tarlungeni
Pauza: 4-0
Juniori D, Elita Etapa 9
27-10-2018
A.C.S.M. Codlea
Pauza: 1-1
Juniori D, Elita Etapa 8
21-10-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 0-0
Juniori D, Elita Etapa 7
13-10-2018
C.S. Forex Braşov
Pauza: 0-0
Juniori D, Elita Etapa 6
07-10-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 1-1
Juniori D, Elita Etapa 5
29-09-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-0
Juniori D, Elita Etapa 4
25-09-2018
C.S.S. Braşovia Braşov
Pauza: 6-0
Juniori D, Elita Etapa 3
15-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 2-1
Juniori D, Elita Etapa 2
08-09-2018
A.S.C.CORONA 2010 BRASOV -juniori
Pauza: 0-4
Juniori E, Elita Etapa 9
27-10-2018
A.C.S.M. Codlea
Pauza: 2-5
Juniori E, Elita Etapa 8
21-10-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 6-0
Juniori E, Elita Etapa 7
13-10-2018
C.S. Forex Braşov
Pauza: 1-1
Juniori E, Elita Etapa 6
07-10-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 0-0
Juniori E, Elita Etapa 5
29-09-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-6
Juniori E, Elita Etapa 4
25-09-2018
C.S.S. Braşovia Braşov
Pauza: 0-2
Juniori E, Elita Etapa 3
15-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 4-1
Juniori E, Elita Etapa 2
08-09-2018
A.S.C.CORONA 2010 BRASOV -juniori
Pauza: 3-7
Juniori E, Elita Etapa 1
02-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 1-0
INTERLIGA Etapa 2
30-09-2018
C.S. Junior Brasov
INTERLIGA Etapa 1
30-09-2018
ACS SR Municipal Brasov
Juniori C, Juniori C Grupa II Etapa 2
03-11-2018
ACS SR Municipal Brasov
Pauza: 0-1
Juniori C, Juniori C Grupa II Etapa 1
27-10-2018
A.F.C. Harman
Pauza: 2-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe