Informari si comunicate
13-11-2018
07-11-2018
Tragere la sorți Cupa României-faza județeană

Optimi Cupa României - faza județeană

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Comitet Executiv

Ședință Comitet Executiv

detalii...
31-10-2018
Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

Echipe câștigătoare Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

detalii...
25-10-2018
Interliga de Iarnă

Interliga de Iarna Zarnesti

detalii...
23-10-2018
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
18-10-2018
15-10-2018
Selecția județeană pentru grupa 2006

Sâmbătă 20.10.2018 ora 11 pe Stadionul Metrom selecție județeană grupa 2006

detalii...
toate comunicatele

A.S.Prietenii Rupea


A.S.Prietenii Rupea

Localitatea Rupea

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Culori Rosu - Alb
Teren Cetatea-Rupea
Adresa Str.Republicii,Nr.90,Loc.Rupea,Jud.Brasov
Contact 0720633631
Staff-ul echipei
Presedinte Hristea Tudor Nicolae 0733085689
Secretar Pitea Stefanita 0724560955
Vicepresedinte
Organizator de competitii Dumitru Constantin Gabriel 0761326911
Antrenor
Liga a IV-A, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S.C.Olimpic Zărneşti 13 12 0 1 61-8 36p +15
2A.S. F.C. Precizia Săcele1390444-1227p+9
3 A.C.S. Steagu Rosu Brasov 13 8 1 4 30-18 25p +4
4C.S. Inter Cristian1380545-1624p+6
5 A.C.S. Prejmer 13 7 1 5 41-21 22p +1
6A.S. Cetatea Homorod1371530-2722p+1
7 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 13 6 3 4 28-13 21p +3
8A.C.S. Coltea 1920 Brasov1362536-2520p-1
9 A.C.S.M. Codlea 13 6 2 5 33-28 20p +2
10C.S. Chimia Orasul Victoria1362525-2020p-1
11 A.S. Aripile Braşov 13 4 2 7 32-37 14p -4
12A.F.C.S. Carpaţi Berivoi13211014-467p-14
13 A.S.Prietenii Rupea 13 1 3 9 16-50 6p -12
14A.S. Olimpic Voila1300138-1220p-18

Observatii: Observatii: • Juniori sunt consideraţi cei născuţi după 01.01.2000.
• Jucătorii sub 21 de ani sunt consideraţi cei născuţi după 01.01.1997.
• La liga a IV-a pe tot parcursul jocului trebuie să fie 2 jucători sub 21 de ani, conform art. 43.11.
• Echipele de juniori joacă în deschidere cu 2 ore înaintea jocurilor de seniori.

* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Avram Manuel Florin 03-04-2001 42323
2 Balau Ioan 06-03-1983 38147
3 Balica Traian 04-08-1998 41804
4 Barascu Gabriel 21-06-1990 34663
5 Barbatei Claudiu Vasile 16-10-1991 37110
6 Bardas Nicolae 06-06-1980 32870
7 Benea Vlad Bogdan 02-06-2003 43639
8 Boboia Vlad 16-12-1998 41497
9 Borcoman Dinu Ciprian 29-04-2002 41902
10 Borcoman Dragos Gheorghe 19-04-1998 40256
11 Borcoman Tudor 14-09-1998 40196
12 Bucur Gheorghe 12-10-1991 34378
13 Bucur Horia Andrei 20-07-1999 41499
14 Bucur Matei Nicolae 11-05-2009 43694
15 Bucur Sergiu Gheorghe 20-04-2005 43077
16 Bucutea Dragos Cornel 03-07-2000 41695
17 Constantin Octavian 02-11-1987 34711
18 Csiki Zoltan Lorand 07-12-2002 42322
19 Curca Daniel 13-11-1974 32875
20 Demeter Tibor 17-04-1997 39793
21 Dumitrescu Iulian Bogdan 08-06-2000 41722
22 Dumitru Constantin Gabriel 08-11-1988 34781
23 Eghed Janos Tibor 14-11-2004 43263
24 Forgaci Attila 02-01-2002 43695
25 Fozocos Andrei 18-11-1994 38490
26 Fulop Szilard 11-03-1992 37345
27 Ghita Alexandru Florian 04-02-1989 7974
28 Gliga Vasile Cosmin 19-01-1983 33676
29 Grusea Alexandru 18-02-1998 40202
30 Hali Constantin 04-11-2000 41721
31 Hali Ioan Damian 16-01-1999 41496
32 Hanco Daniel Nicolae 11-03-1998 41696
33 Hlipca Marian 06-06-2000 42324
34 Hohoiu Gheorghe Iulian 17-07-1997 41799
35 Homorozean Daniel Tudor 15-08-2000 41903
36 Horvat Timotei 18-10-1997 40540
37 Hristea Radu 18-03-2008 43660
38 Hristea Tudor Nicolae 30-04-1981 40255
39 Ivan Silviu 20-11-1982 38292
40 Kerekes Arpad 09-06-1987 33399
41 Laszlo Arpad Denis 05-10-1999 38224
42 Maior Robert 13-01-2004 42385
43 Marinovici Levente Claudiu 01-10-1976 29640
44 Matei Robert 15-09-1994 37343
45 Matyas Ioan Catalin 26-09-1999 41502
46 Maurer Eduard 10-05-2000 42086
47 Mera Ioan Marius 02-12-2002 43640
48 Moga Ioan 14-02-2001 42053
49 Moise Darius 15-12-1998 40941
50 Olaru Remus 23-08-1988 A1816 / 2215
51 Pasla Silviu 05-07-1987 40257
52 Pitea Flavius Sebastian 27-03-2005 41697
53 Pitea Stefanita 05-05-1987 34380
54 Piticas Dan 11-09-2001 38266
55 Popa Florin 08-04-1985 34393s
56 Roman Alexandru Marian 12-01-2003 42386
57 Rusu Adrian Gheorghe 22-04-1998 41081
58 Rusu Claudiu 08-01-1986 39448
59 Seceleanu Alexandru Vasile 15-05-2000 42052
60 Stanila Mircea Nicolae 23-10-2000 41935
61 Stefan Ciprian 05-06-1977 29109
62 Stoica Ioan 07-02-1986 33842
63 Susan Ioan Razvan 07-07-1998 41718
64 Szabo Pasere Edwin 14-10-1986 34666
65 Szabo Pasere Levente 22-01-1988 34715
66 Trif Ionut 02-04-1994 37492
67 Tudosa Mihai 08-03-2000 41719
68 Vaida Constantin Daniel 29-05-1999 41720
69 Vekony Paul 17-01-1999 41694
70 Vezeteu Catalin - Aurel 11-07-1988 4042/29756
71 Vlad Catalin Dumitru 20-10-2000 42500
72 Zarate Zabala 01-11-1983 43553
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-A, Juniori Etapa 13
17-11-2018
C.S. Chimia Orasul Victoria
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 12
10-11-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 11
03-11-2018
A.S.C.Olimpic Zărneşti
Pauza: 1-1
Liga a IV-A, Juniori Etapa 10
27-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 9
20-10-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 8
13-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 7
06-10-2018
A.S. F.C. Precizia Săcele
Pauza: 0-3
Liga a IV-A, Juniori Etapa 6
29-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 5
22-09-2018
A.S. Aripile Braşov
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 4
15-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 3
08-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 2
01-09-2018
A.C.S. Steagu Rosu Brasov
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 1
25-08-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 4-0
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a Etapa 1
23-11-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 13
17-11-2018
C.S. Chimia Orasul Victoria
Pauza: 1-1
Liga a IV-A, Seniori Etapa 12
10-11-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 11
03-11-2018
A.S.C.Olimpic Zărneşti
Pauza: 1-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 10
27-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 9
20-10-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 8
13-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 3-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 7
06-10-2018
A.S. F.C. Precizia Săcele
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 6
29-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 5
22-09-2018
A.S. Aripile Braşov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 4
15-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 3
08-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-1
Liga a IV-A, Seniori Etapa 2
01-09-2018
A.C.S. Steagu Rosu Brasov
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 1
25-08-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe