Informari si comunicate
15-02-2019
14-02-2019
07-02-2019
ADUNARE GENERALĂ ORDINARĂ

CONVOCATOR ADUNARE GENERALĂ ORDINARĂ 07.03.2019

detalii...
29-01-2019
21-01-2019
Ședință Comitet Executiv

Ședință Comitet Executiv 29.01.2019

detalii...
15-01-2019
PROGRAMARE VIZE 2019

PROGRAMARE VIZE 2019 – PENTRU ECHIPELE DIN ZONA FAGARAS

detalii...
14-01-2019
11-01-2019
Reluare activitate arbitri

Reluare activitate arbitri

detalii...
08-01-2019
Vanzare autoturism Hyundai I30

Vanzare autoturism Hyundai I30

detalii...
19-12-2018
Reluare activitate arbitri

Reluare activitate arbitri

detalii...
toate comunicatele

A.S.Prietenii Rupea


A.S.Prietenii Rupea

Localitatea Rupea

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Culori Rosu - Alb
Teren Cetatea-Rupea
Adresa Str.Republicii,Nr.90,Loc.Rupea,Jud.Brasov
Contact 0720633631
Staff-ul echipei
Presedinte Hristea Tudor Nicolae 0733085689
Secretar Pitea Stefanita 0724560955
Vicepresedinte
Organizator de competitii Dumitru Constantin Gabriel 0761326911
Antrenor
Liga a IV-A, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S.C.Olimpic Zărneşti 13 12 0 1 61-8 36p +15
2A.S. F.C. Precizia Săcele1390444-1227p+9
3 A.C.S. Steagu Rosu Brasov 13 8 1 4 30-18 25p +4
4C.S. Inter Cristian1380545-1624p+6
5 A.C.S. Prejmer 13 7 1 5 41-21 22p +1
6A.S. Cetatea Homorod1371530-2722p+1
7 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 13 6 3 4 28-13 21p +3
8A.C.S. Coltea 1920 Brasov1362536-2520p-1
9 A.C.S.M. Codlea 13 6 2 5 33-28 20p +2
10C.S. Chimia Orasul Victoria1362525-2020p-1
11 A.S. Aripile Braşov 13 4 2 7 32-37 14p -4
12A.F.C.S. Carpaţi Berivoi13211014-467p-14
13 A.S.Prietenii Rupea 13 1 3 9 16-50 6p -12
14A.S. Olimpic Voila1300138-1220p-18

Observatii: Observatii: • Juniori sunt consideraţi cei născuţi după 01.01.2000.
• Jucătorii sub 21 de ani sunt consideraţi cei născuţi după 01.01.1997.
• La liga a IV-a pe tot parcursul jocului trebuie să fie 2 jucători sub 21 de ani, conform art. 43.11.
• Echipele de juniori joacă în deschidere cu 2 ore înaintea jocurilor de seniori.

* Rezultatele meciurilor pot fi modificate prin hotararile Comisiei de Disciplina.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Avram Manuel Florin 03-04-2001 42323
2 Balau Ioan 06-03-1983 38147
3 Balica Traian 04-08-1998 41804
4 Barascu Gabriel 21-06-1990 34663
5 Barbatei Claudiu Vasile 16-10-1991 37110
6 Bardas Nicolae 06-06-1980 32870
7 Benea Vlad Bogdan 02-06-2003 43639
8 Boboia Vlad 16-12-1998 41497
9 Borcoman Dinu Ciprian 29-04-2002 41902
10 Borcoman Dragos Gheorghe 19-04-1998 40256
11 Borcoman Tudor 14-09-1998 40196
12 Bucur Gheorghe 28-01-1991 34378
13 Bucur Horia Andrei 20-07-1999 41499
14 Bucur Matei Nicolae 11-05-2009 43694
15 Bucur Sergiu Gheorghe 20-04-2005 43077
16 Bucutea Dragos Cornel 03-07-2000 41695
17 Constantin Octavian 02-11-1987 34711
18 Csiki Zoltan Lorand 07-12-2002 42322
19 Curca Daniel 13-11-1974 32875
20 Demeter Tibor 17-04-1997 39793
21 Dumitrescu Iulian Bogdan 08-06-2000 41722
22 Dumitru Constantin Gabriel 08-11-1988 34781
23 Eghed Janos Tibor 14-11-2004 43263
24 Forgaci Attila 02-01-2002 43695
25 Fozocos Andrei 18-11-1994 38490
26 Fulop Szilard 11-03-1992 37345
27 Ghita Alexandru Florian 04-02-1989 7974
28 Gliga Vasile Cosmin 19-01-1983 33676
29 Grusea Alexandru 18-02-1998 40202
30 Hali Constantin 04-11-2000 41721
31 Hali Ioan Damian 16-01-1999 41496
32 Hanco Daniel Nicolae 11-03-1998 41696
33 Hlipca Marian 06-06-2000 42324
34 Hohoiu Gheorghe Iulian 17-07-1997 41799
35 Homorozean Daniel Tudor 15-08-2000 41903
36 Horvat Timotei 18-10-1997 40540
37 Hristea Radu 18-03-2008 43660
38 Hristea Tudor Nicolae 30-04-1981 40255
39 Ivan Silviu 20-11-1982 38292
40 Kerekes Arpad 09-07-1987 33399
41 Laszlo Arpad Denis 05-10-1999 38224
42 Maior Robert 13-01-2004 42385
43 Marinovici Levente Claudiu 01-10-1976 29640
44 Matei Robert 15-09-1994 37343
45 Matyas Ioan Catalin 26-09-1999 41502
46 Maurer Eduard 10-05-2000 42086
47 Mera Ioan Marius 02-12-2002 43640
48 Moga Ioan 14-02-2001 42053
49 Moise Darius 15-12-1998 40941
50 Olaru Remus 23-08-1988 A1816 / 2215
51 Pasla Silviu 05-07-1987 40257
52 Pitea Flavius Sebastian 27-03-2005 41697
53 Pitea Stefanita 05-05-1987 34380
54 Piticas Dan 11-09-2001 38266
55 Popa Florin 08-04-1985 34393s
56 Roman Alexandru Marian 12-01-2003 42386
57 Rusu Adrian Gheorghe 22-04-1998 41081
58 Rusu Claudiu 08-01-1986 39448
59 Seceleanu Alexandru Vasile 15-05-2000 42052
60 Stanila Mircea Nicolae 23-10-2000 41935
61 Stefan Ciprian 05-06-1977 29109
62 Stoica Ioan 07-02-1986 33842
63 Susan Ioan Razvan 07-07-1998 41718
64 Szabo Pasere Edwin 14-10-1986 34666
65 Szabo Pasere Levente 22-01-1988 34715
66 Trif Ionut 02-04-1994 37492
67 Tudosa Mihai 08-03-2000 41719
68 Vaida Constantin Daniel 29-05-1999 41720
69 Vekony Paul 17-01-1999 41694
70 Vezeteu Catalin - Aurel 11-06-1988 4042/29756
71 Vlad Catalin Dumitru 20-10-2000 42500
72 Zarate Zabala 01-11-1983 43553
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-A, Juniori Etapa 13
17-11-2018
C.S. Chimia Orasul Victoria
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 12
10-11-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 11
03-11-2018
A.S.C.Olimpic Zărneşti
Pauza: 1-1
Liga a IV-A, Juniori Etapa 10
27-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 9
20-10-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 8
13-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 7
06-10-2018
A.S. F.C. Precizia Săcele
Pauza: 0-3
Liga a IV-A, Juniori Etapa 6
29-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 5
22-09-2018
A.S. Aripile Braşov
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 4
15-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 3
08-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 2
01-09-2018
A.C.S. Steagu Rosu Brasov
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 1
25-08-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 4-0
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a Etapa 1
23-11-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 13
17-11-2018
C.S. Chimia Orasul Victoria
Pauza: 1-1
Liga a IV-A, Seniori Etapa 12
10-11-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 11
03-11-2018
A.S.C.Olimpic Zărneşti
Pauza: 1-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 10
27-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 9
20-10-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 8
13-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 3-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 7
06-10-2018
A.S. F.C. Precizia Săcele
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 6
29-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 5
22-09-2018
A.S. Aripile Braşov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 4
15-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 3
08-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-1
Liga a IV-A, Seniori Etapa 2
01-09-2018
A.C.S. Steagu Rosu Brasov
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 1
25-08-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe