Informari si comunicate
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
18-10-2018
15-10-2018
Selecția județeană pentru grupa 2006

Sâmbătă 20.10.2018 ora 11 pe Stadionul Metrom selecție județeană grupa 2006

detalii...
12-10-2018
In atentia Delegatilor echipelor din liga V-a ,zona Fagaras

Luni 15 Octombrie va avea loc sedinta cu Delegatii echipelor

detalii...
11-10-2018
Perioada de transferuri U15

Perioada de transferuri U15 - 15-19.10.2018

detalii...
10-10-2018
INTERLIGA

Etapele 5 si 6

detalii...
08-10-2018
05-10-2018
Etapa a VI Turneul Speranțelor

Tabel nominal cu jucatorii care participa la Turneul Sperantelor din data de 07.10.2018 Selectionata Mureș U15 - Selectionata Brasov U15

detalii...
05-10-2018
Interliga de iarna Gheorghe Ola si Gheorghe Ene

Data de incepere Interliga de Iarna,perioada de transferuri,data limita de inscriere

detalii...
04-10-2018
Curs formare arbitri

Curs formare arbitri

detalii...
toate comunicatele

A.S. Carpati Ucea


A.S. Carpati Ucea

Localitatea Ucea

Informatii generale
Culori Rosu-Alb
Teren Carpati / Ucea
Adresa Ucea de Jos,Str.Principala,Nr.78
Tel/Fax 0268/247287
Contact 0740084248
Staff-ul echipei
Presedinte Barsan Radu
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Bandescu Claudiu
Antrenor
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 F.S.Voila 7 6 1 0 18-3 19p +10
2A.S. Carpati Ucea860233-918p+6
3 A.S.Sageata Dragus 8 5 2 1 17-10 17p +5
4A.S. Progresul Voivodeni751117-716p+4
5 A.C.S.Vointa Hurez 7 5 1 1 18-9 16p +4
6A.S.Olimpia Sasciori732214-811p+2
7 A.S.Mandra 8 3 1 4 17-16 10p -2
8A.S.Beclereana Beclean623110-119p0
9 A.S.C.Vistea Mare 7 2 0 5 7-20 6p -6
10A.S.Viitorul Recea711514-234p-8
11 A.S.Spartanii Pojorta 7 1 1 5 9-33 4p -5
12A.S Ileni710613-223p-6
13 A.S.Benelux Cincu 8 0 1 7 6-22 1p -11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bandescu Claudiu 26-08-1968 31319
2 Bandescu Horia Constantin 20-05-1999 40452
3 Birsan Adrian 26-08-1992 40989
4 Birsan Alexandru 08-02-1992 39588
5 Boitor Cristian Nicolae 17-02-1989 42251
6 Ciopec Ioan 18-08-1973 37097
7 Cozac Adrian 04-03-1995 37524
8 Furdui Marius Vasilica 15-12-1997 40912
9 Gliga Cosmin Nicusor 06-12-1997 41665
10 Inache Adrian 19-09-1988 34699
11 Ionescu Florin Andrei 16-08-1998 40402
12 Ivan Alexandru 03-11-1988 39589
13 Matei Gabriel Matei 27-05-1989 40962
14 Mocanu Florin 02-04-1996 40420
15 Morariu Sorin 13-04-1975 39986
16 Muresan Catalin Vasile 12-06-1993 40247
17 Musca Ionut Emil 24-05-1988 42868
18 Nichifor Florin 06-04-1966 6011
19 Opris Ioan 24-01-1994 39007
20 Opris Mihai Constantin 18-05-1998 40097
21 Silea Cristian Constantin 28-05-1993 38035
22 Tataru Adrian 04-11-1994 40251
23 Tosa Vasile Constantin 14-10-1975 40983
24 Vaida Adrian 27-02-1970 29588
25 Vulcu Sergiu 21-07-1988 39908
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 4
26-09-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-2, Dupa prelungiri: 0-1
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
02-09-2018
A.S.Sageata Dragus
Pauza: 1-0, Dupa prelungiri: 2-1
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
26-08-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 1-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 8
21-10-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 2-3
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 7
14-10-2018
A.S. Progresul Voivodeni
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 6
07-10-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-3
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 5
03-10-2018
A.S.Mandra
Pauza: 1-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 4
30-09-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-2
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 3
23-09-2018
A.S Ileni
Pauza: 2-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
16-09-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
09-09-2018
A.S.Spartanii Pojorta
Pauza: 3-0
Cupa Romaniei, Joc Preliminar - zona Fagaras Etapa 1
10-10-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-2
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe