Informari si comunicate
13-11-2018
07-11-2018
Tragere la sorți Cupa României-faza județeană

Optimi Cupa României - faza județeană

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Comitet Executiv

Ședință Comitet Executiv

detalii...
31-10-2018
Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

Echipe câștigătoare Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

detalii...
25-10-2018
Interliga de Iarnă

Interliga de Iarna Zarnesti

detalii...
23-10-2018
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
18-10-2018
15-10-2018
Selecția județeană pentru grupa 2006

Sâmbătă 20.10.2018 ora 11 pe Stadionul Metrom selecție județeană grupa 2006

detalii...
toate comunicatele

A.S.Benelux Cincu


A.S.Benelux Cincu

Localitatea Cincu

Informatii generale
Teren Benelux / Cincu
Contact 0761132845
Staff-ul echipei
Presedinte Moldovan Claudiu
Secretar
Vicepresedinte Cherciu Ovidiu
Organizator de competitii Cherciu Ovidiu
Antrenor Tarus Ciprian
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Progresul Voivodeni 12 9 2 1 31-13 29p +11
2A.S. Carpati Ucea1290341-1127p+9
3 A.S.Sageata Dragus 12 8 2 2 28-13 26p +8
4A.C.S.Vointa Hurez1273225-1724p+6
5 F.S.Voila 11 7 2 2 26-8 23p +8
6A.S.Mandra1261527-2219p+1
7 A.S.Olimpia Sasciori 12 5 2 5 26-19 17p -1
8A.S.Beclereana Beclean1145218-2017p-1
9 A.S Ileni 12 4 0 8 28-34 12p -6
10A.S.C.Vistea Mare1231818-4110p-8
11 A.S.Viitorul Recea 12 2 1 9 24-40 7p -11
12A.S.Spartanii Pojorta1221917-517p-11
13 A.S.Benelux Cincu 12 0 2 10 12-32 2p -16
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Baicus Emil 12-02-1996 19074
2 Boancas Claudiu 12-01-1976 28934
3 Buitan Madalin 15-06-1995 37988
4 Butoiu Marcel 11-09-1976 34346
5 Cherciu Ovidiu 22-06-1986 38306
6 Chereches Raul Mihai 13-12-1996 39726
7 Costin Paul 31-05-1985 32311
8 Cozma Alexandru 20-09-1974 43372
9 Divile Romulus Gabriel 05-04-1986 40427
10 Flesariu Paul Gheorghe 18-04-1991 41551
11 Flueras Marius 25-03-1984 34348
12 Gavrila Claudiu 29-06-1986 34351
13 Geaman Rares Ionut 30-03-2001 42873
14 Georgescu Alexandru Mihai 24-10-1985 43097
15 Iftimescu Sergiu Marius 21-09-1992 39920
16 Kesz Arpad 10-06-1981 31265
17 Lucian Nicolae 30-05-1985 34972
18 Moldovan Claudiu 16-05-1977 31274
19 Musunoi Marian 13-03-1985 31692
20 Niculescu Marian Ioan 05-01-2001 42952
21 Olteanu Onoriu 24-11-1966 36009
22 Rusu - Nan Dan Mihai 03-04-1994 38661
23 Teleaba Ciprian 26-03-2000 40450
24 Toduc Marian 13-09-1989 41481
25 Toma Gheorghe 19-11-1994 40999
26 Tuba Gheorghe Catalin 24-02-1994 37541
27 Varan Mircea 21-04-1992 41572
28 Zarnila Silviu 20-09-1997 39911
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
26-08-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 1-3
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 13
25-11-2018
A.S. Progresul Voivodeni
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 12
18-11-2018
A.S.Benelux Cincu
Pauza: 1-2
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 11
11-11-2018
A.S.Mandra
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 9
28-10-2018
A.S.Benelux Cincu
Pauza: 1-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 8
21-10-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 0-3
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 7
14-10-2018
A.S.Benelux Cincu
Pauza: 2-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 6
07-10-2018
A.S.Beclereana Beclean
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 5
03-10-2018
A.S.Benelux Cincu
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 4
30-09-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-2
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 3
23-09-2018
A.S.Benelux Cincu
Pauza: 2-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
16-09-2018
A.C.S.Vointa Hurez
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
09-09-2018
A.S.Benelux Cincu
Pauza: 1-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe