Informari si comunicate
13-11-2018
07-11-2018
Tragere la sorți Cupa României-faza județeană

Optimi Cupa României - faza județeană

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Comitet Executiv

Ședință Comitet Executiv

detalii...
31-10-2018
Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

Echipe câștigătoare Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

detalii...
25-10-2018
Interliga de Iarnă

Interliga de Iarna Zarnesti

detalii...
23-10-2018
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
18-10-2018
15-10-2018
Selecția județeană pentru grupa 2006

Sâmbătă 20.10.2018 ora 11 pe Stadionul Metrom selecție județeană grupa 2006

detalii...
toate comunicatele

A.S.Mandra

Localitatea Mandra

Informatii generale
Culori Galben/Negru/Albastru
Teren Avantul / Mandra
Adresa Loc.Mandra , Nr.142
Contact 0760128827
Staff-ul echipei
Presedinte Pica Sorin
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Chima Narcis
Antrenor
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Progresul Voivodeni 12 9 2 1 31-13 29p +11
2A.S. Carpati Ucea1290341-1127p+9
3 A.S.Sageata Dragus 12 8 2 2 28-13 26p +8
4A.C.S.Vointa Hurez1273225-1724p+6
5 F.S.Voila 11 7 2 2 26-8 23p +8
6A.S.Mandra1261527-2219p+1
7 A.S.Olimpia Sasciori 12 5 2 5 26-19 17p -1
8A.S.Beclereana Beclean1145218-2017p-1
9 A.S Ileni 12 4 0 8 28-34 12p -6
10A.S.C.Vistea Mare1231818-4110p-8
11 A.S.Viitorul Recea 12 2 1 9 24-40 7p -11
12A.S.Spartanii Pojorta1221917-517p-11
13 A.S.Benelux Cincu 12 0 2 10 12-32 2p -16
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bera Ionut 18-02-1993 38190
2 Bucataru Razvan 14-10-1985 35449
3 Bujor Ionel 10-09-1987 33836
4 Costea Sergiu Ilie 17-07-1997 39977s
5 Cristescu Silviu 01-12-1977 37084
6 Farcas Mihai 02-10-1990 39737
7 Farcas Ovidiu 06-07-1989 40081
8 Filip Ionut 19-05-1995 38468
9 Grama Dan Nicolae 15-01-1984 41469
10 Holzinger Adrian 25-07-1982 31094
11 Leancu Ciprian Petre 30-06-1995 39731
12 Lingurar Sergiu Claudiu 16-08-1996 42130
13 Lixandru Catalin 29-09-1980 39905
14 Morar Emil 05-06-1990 38281
15 Pica Sorin 25-09-1978 39733
16 Popa Ionel 21-04-1982 31255
17 Ramba Romica - Petre 29-09-1973 28857
18 Roman Darius Marian 30-07-2001 43370
19 Stinga Marius 31-05-1989 38465
20 Stoica Robert 30-07-1988 38151
21 Stoica Sebastian 07-01-1985 38995
22 Subtirel Alin-gheorghe 24-03-2000 42857
23 Sucaciu Alex Ioan 13-02-2002 42674
24 Taflan Alexandru Ionut Andrei 27-07-1993 38620
25 Tincu Ioan 22-12-1983 35267
26 Visalom Leonardo Himi 20-09-2000 42856
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
26-08-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 1-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 13
25-11-2018
A.S.C.Vistea Mare
Pauza: 2-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 11
11-11-2018
A.S.Mandra
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 10
04-11-2018
A.S Ileni
Pauza: 1-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 9
28-10-2018
A.S.Mandra
Pauza: 2-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 8
21-10-2018
A.S.Spartanii Pojorta
Pauza: 2-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 7
14-10-2018
A.S.Mandra
Pauza: 1-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 6
07-10-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-2
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 5
03-10-2018
A.S.Mandra
Pauza: 1-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 4
30-09-2018
A.S.Sageata Dragus
Pauza: 1-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 3
23-09-2018
A.S.Mandra
Pauza: 2-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
16-09-2018
A.S.Viitorul Recea
Pauza: 3-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
09-09-2018
A.S.Mandra
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe