Informari si comunicate
13-11-2018
07-11-2018
Tragere la sorți Cupa României-faza județeană

Optimi Cupa României - faza județeană

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Comitet Executiv

Ședință Comitet Executiv

detalii...
31-10-2018
Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

Echipe câștigătoare Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

detalii...
25-10-2018
Interliga de Iarnă

Interliga de Iarna Zarnesti

detalii...
23-10-2018
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
18-10-2018
15-10-2018
Selecția județeană pentru grupa 2006

Sâmbătă 20.10.2018 ora 11 pe Stadionul Metrom selecție județeană grupa 2006

detalii...
toate comunicatele

F.S.Voila


F.S.Voila

Localitatea Voila

Informatii generale
Anul infiintarii 2008
Teren Olimpic / Voila
Adresa Loc.Voila Nr.88
Tel/Fax 0745152940
Contact 0763954259
Staff-ul echipei
Presedinte Pop Gheorghe
Presedinte de onoare Erhu Ioan
Secretar
Vicepresedinte Farcas Ioan
Organizator de competitii Vulcu Petrica
Antrenor
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Progresul Voivodeni 12 9 2 1 31-13 29p +11
2A.S. Carpati Ucea1290341-1127p+9
3 A.S.Sageata Dragus 12 8 2 2 28-13 26p +8
4A.C.S.Vointa Hurez1273225-1724p+6
5 F.S.Voila 11 7 2 2 26-8 23p +8
6A.S.Mandra1261527-2219p+1
7 A.S.Olimpia Sasciori 12 5 2 5 26-19 17p -1
8A.S.Beclereana Beclean1145218-2017p-1
9 A.S Ileni 12 4 0 8 28-34 12p -6
10A.S.C.Vistea Mare1231818-4110p-8
11 A.S.Viitorul Recea 12 2 1 9 24-40 7p -11
12A.S.Spartanii Pojorta1221917-517p-11
13 A.S.Benelux Cincu 12 0 2 10 12-32 2p -16
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bertea Remus Ovidiu 12-01-1987 43368
2 Birsan Bogdan Alexandru 10-09-1989 30464
3 Cosuleanu Nicolae 03-12-1989 31984
4 Cotoc Cristian 22-09-1987 30466
5 Deicu Andrei Ion 26-11-1989 42225
6 Deicu Constantin Irin 16-09-1998 42679
7 Deicu Mihai Alexandru 24-07-1991 40973
8 Deicu Neculai Cosmin 19-09-1994 40996
9 Deicu Radu Gabriel 24-07-1991 40971
10 Farcas Ioan 06-01-1980 28910
11 Filipoiu Gheorghe - Adrian 09-06-1990 BV32727
12 Florea Ciprian 03-03-1988 30465
13 Gradinaru Ciprian Ioan 28-11-1983 42244
14 Lazarescu Silviu Alexandru 04-09-1991 42035
15 Mancas Radu Ionut 01-06-1994 40972
16 Panainte Marius Constantin 07-04-1987 41571
17 Patachi Mircea 06-10-1988 37504
18 Plesa Alin 07-10-1988 34716
19 Pop Grigore 14-10-1978 38473
20 Pop Paul 25-03-1986 30457
21 Racoltea Gheorghita Dumitru 25-10-2001 42948
22 Rentea Ionut 30-12-1991 37500
23 Roman Valentin 13-07-1989 40986
24 Rusu Marius Ioan 27-05-1996 39695
25 Sarbu George 13-10-1988 39988
26 Sasu Andrei Daniel 10-06-2001 42033
27 Ungureanu Constantin Cristian 26-09-1993 41407
28 Vulcu Petrica 13-03-1975 37860
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 3
12-09-2018
F.S.Voila
Pauza: 2-0, Dupa prelungiri: 2-2, Penalty: 4-2
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
02-09-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-1
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
26-08-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-2
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 12
18-11-2018
F.S.Voila
Pauza: 1-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 11
11-11-2018
A.S.Sageata Dragus
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 10
04-11-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 9
28-10-2018
A.S.Viitorul Recea
Pauza: 5-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 8
21-10-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 7
14-10-2018
A.S.C.Vistea Mare
Pauza: 3-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 6
07-10-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-2
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 5
03-10-2018
A.S.Benelux Cincu
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 4
30-09-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 3
23-09-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
16-09-2018
F.S.Voila
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe