Informari si comunicate
28-04-2017
IN ATENTIA :ATNRENORI POSESORI LICENTA UEFA PRO,UEFA A SI UEFA B

CURS PERFECTIONARE -22.05.2017 ORA 9:00 SFANTU GHEORGHE

detalii...
24-04-2017
Comunicat

Referitor şedinţă 27.04.2017

detalii...
21-04-2017
COMUNICAT

AMANARE ETAPA 19 SENIORI LIGA IV,JUNIORI LIGA IV,LIGA V BRASOV,LIGA V FAGARAS EST -ETAPA 17,FAGARAS VEST- ETAPA 15

detalii...
21-04-2017
COMUNICAT

AMANARE ETAPA 19 SENIORI LIGA IV,JUNIORI LIGA IV,LIGA V BRASOV,LIGA V FAGARAS EST -ETAPA 17,FAGARAS VEST- ETAPA 15

detalii...
18-04-2017
13-04-2017
12-04-2017
11-04-2017
04-04-2017
In atentia Delegatilor echipelor din liga V-a ,zona Fagaras

Luni 10 Aprilie de la ora 16:00 , sedinta cu delegatii echipelor....

detalii...
29-03-2017
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C.S. Bran
2. A.C.S. Bucegi Rasnov
3. A.C.S. Civitas Făgăraş
4. A.C.S. Coltea 1920 Brasov
5. A.C.S. Hălchiu 2013
6. A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
7. A.C.S. Steagu Rosu Brasov
8. A.C.S. Tampa Brasov
9. A.C.S. Vulcan
10. A.C.S.Hoghiz
11. A.C.S.M. Codlea
12. A.C.S.Olimpia Sasciori
13. A.C.S.Oltul Fagaras
14. A.C.S.Partizan Ileni
15. A.C.S.Prietenii Rupea
16. A.C.S.Vointa Hurez
17. A.F.C.S. Carpaţi Berivoi
18. A.S Ileni
19. A.S. Aripile Braşov
20. A.S. Avantul Dumbravita
21. A.S. Avantul Iasi
22. A.S. Bucegi Moieciu
23. A.S. Caţa
24. A.S. Carpati Ucea
25. A.S. Cetatea Apaţa
26. A.S. Cetatea Rupea - Homorod
27. A.S. Cetățenii Ghimbav
28. A.S. F.C. Precizia Săcele
29. A.S. F.C.Recolta Budila
30. A.S. Infratirea Harman
31. A.S. Olimpic Voila
32. A.S. Poiana Marului
33. A.S. Prejmer
34. A.S. Prejmer 2012
35. A.S. Progresul Ticusul Vechi
36. A.S. Progresul Voivodeni
37. A.S. Unirea Tărlungeni
38. A.S. Viitorul Ghimbav 2014
39. A.S. Voinţa Măieruş
40. A.S.Beclereana Beclean
41. A.S.Benelux Cincu
42. A.S.Bradul Sinca
43. A.S.Bucium
44. A.S.C.CORONA 2010 BRASOV -juniori
45. A.S.F. Zărneşti
46. A.S.Luceafarul Margineni
47. A.S.Mandra
48. A.S.Olimpia Sercaita
49. A.S.Oltul Comana
50. A.S.Receana Recea
51. A.S.Sercaiana Sercaia
52. A.S.Transilvania Felmer
53. A.S.Vad
54. AS Cetațenii Ghimbav
55. C.S. Chimia Orasul Victoria
56. C.S. F.C. Ghimbav 2000
57. C.S. Forex Braşov
58. C.S. Inter Cristian
59. C.S. Junior Brasov
60. C.S. Olimpic Cetate Rasnov II
61. C.S.M. Fagaras
62. C.S.S. Braşovia Braşov
63. C.S.S. Fagaras
64. F.C. Benţa Braşov
65. F.C. Braşov
66. F.C. Energia Unirea Feldioara
67. F.C.Sebes 2011
68. F.S.Voila
69. Sageata Dragus
70. Victoria Bod
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta