Informari si comunicate
21-09-2018
Etapa a IV-a - Turneul Sperantelor

Tabel nominal cu jucatorii care participa la a IV-a etapa a Turneului Sperantelor din data de 23.09.2018 dintre: Selectionata BrasovU15 si Selectionata Alba-IuliaU15

detalii...
18-09-2018
15-09-2018
In atentia Delegatilor echipelor din liga V-a ,zona Fagaras

Luni 17 Septembrie va avea loc sedinta cu Delegatii echipelor

detalii...
13-09-2018
Concurs promovare

Comisia Centrala a Arbitrilor organizeaza concurs de promovare in Liga 2 si 3

detalii...
12-09-2018
Etapa a-III-a, Turneul Sperantelor

Duminica, 16.09.2018, ora 13:00, va avea loc jocul dintre Selectionata Harghita U15 – Selectionata Brasov U15 pe terenul din Miercurea Ciuc. Plecarea va fi din parcarea Sala Sporturilor, ora 09:00

detalii...
11-09-2018
Turneul Sperantelor

Modificare Regulament

detalii...
10-09-2018
Interliga

Data limita de inscriere 14.09.2018

detalii...
06-09-2018
Etapa a-II-a, Turneul Sperantelor

Duminica, 09.09.2018, ora 09:00, va avea loc jocul dintre Selectionata Brasov U15 – Selectionata Covasna U15 pe terenul din Harman. Locul de intalnire va fi la Stadionul din Harman la ora 08:15

detalii...
30-08-2018
Prima etapa Turneul Sperantelor

Luni, 03.09.2018, ora 12:00, va avea loc jocul dintre Selectionata Brasov U15 – Selectionata Mures U15 pe terenul din Harman. Locul de intalnire va fi la Sala Sporturilor la ora 10:30

detalii...
24-08-2018
Testare/Retestare Arbitrii

Testare si retestare arbitrii

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C.S. Bran
2. A.C.S. Bucegi Rasnov
3. A.C.S. Coltea 1920 Brasov
4. A.C.S. Hălchiu
5. A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
6. A.C.S. Olimpic Cetate Rasnov
7. A.C.S. Prejmer
8. A.C.S. Royall Fagaras
9. A.C.S. Steagu Rosu Brasov
10. A.C.S. Tampa Brasov
11. A.C.S. Viitorul Ghimbav
12. A.C.S.Coltea 1920 Brasov I
13. A.C.S.Coltea 1920 Brasov II
14. A.C.S.Hoghiz
15. A.C.S.Kids Tampa Brasov II
16. A.C.S.M. Codlea
17. A.C.S.Oltul Fagaras
18. A.C.S.Partizan Ileni
19. A.C.S.Vointa Hurez
20. A.F.C. Harman
21. A.F.C.S. Carpaţi Berivoi
22. A.S Ileni
23. A.S. Aripile Braşov
24. A.S. Avantul Dumbravita
25. A.S. Avantul Iasi
26. A.S. Bucegi Moieciu
27. A.S. Carpati Ucea
28. A.S. Cetatea Homorod
29. A.S. Cetatea Apaţa 2001
30. A.S. Cetățenii Ghimbav
31. A.S. F.C. Precizia Săcele
32. A.S. Olimpic Voila
33. A.S. Poiana Marului
34. A.S. Prejmer 2012
35. A.S. Progresul Voivodeni
36. A.S. Recolta Budila
37. A.S. Unirea Tărlungeni
38. A.S. Voinţa Măieruş
39. A.S. Vulcan 2008
40. A.S.Beclereana Beclean
41. A.S.Benelux Cincu
42. A.S.Bradul Sinca
43. A.S.C.CORONA 2010 BRASOV -juniori
44. A.S.C.Olimpic Zărneşti
45. A.S.C.Vistea Mare
46. A.S.Clabucet "Nord"Sebes
47. A.S.Luceafarul Margineni
48. A.S.Mandra
49. A.S.Olimpia Sasciori
50. A.S.Olimpia Sercaita
51. A.S.Oltul Comana
52. A.S.Prietenii Rupea
53. A.S.Sageata Dragus
54. A.S.Sercaiana Sercaia
55. A.S.Spartanii Pojorta
56. A.S.Sporting Codlea
57. A.S.Transilvania Felmer
58. A.S.Unirea Fagaras
59. A.S.Viitorul Copacel
60. A.S.Viitorul Recea
61. C.S. Chimia Orasul Victoria
62. C.S. F.C. Ghimbav 2000
63. C.S. Forex Braşov
64. C.S. Inter Cristian
65. C.S. Junior Brasov
66. C.S.M. Fagaras
67. C.S.S. Braşovia Braşov
68. C.S.S. Fagaras
69. C.S.S.Brasovia Brasov I
70. C.S.S.Brasovia Brasov II
71. F.C. Benţa Braşov
72. F.C. Braşov
73. F.C. Energia Unirea Feldioara
74. F.S.Voila
75. Victoria Bod
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta