Informari si comunicate
10-03-2017
In atentia Delegatilor echipelor din liga V-a ,zona Fagaras

Luni 13 martiei de la ora 16:00 , sedinta cu delegatii echipelor....

detalii...
09-03-2017
Curs echivalare

Anunt important pentru posesorii de carnet de antrenor obtinut inainte de anul 2004

detalii...
06-03-2017
02-03-2017
Tematica examen reinnoire si perfectionare instructori licenta C

Tematica examen reinnoire si perfectionare instructori licenta C

detalii...
27-02-2017
Sedinta Comisia Tehnica 06.03.2017

Sedinta 06.03.2017 ora 16:30 Colegiul Emil Racovita

detalii...
16-02-2017
Curs instructor licenta C

Inscrieri curs instructor licenta C

detalii...
14-02-2017
Sferturi Cupa României -faza județeană

Sferturi si semifinala Cupa României-faza județeană

detalii...
09-02-2017
Cupa României-sferturi

Tragerea la sorți Cupa Romaniei-sferturi 14.02.2017 ora 10:00

detalii...
09-02-2017
CONVOCATOR ADUNARE GENERALĂ ORDINARĂ 09.03.2017 ora 16:00

Adunare Generală Ordinară 09.03.2017 ora 16:00

detalii...
06-02-2017
IN ATENTIA ARBITRILOR

Instruire,testare teoretica și fizica arbitrii

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.C.S. Bran
2. A.C.S. Bucegi Rasnov
3. A.C.S. Civitas Făgăraş
4. A.C.S. Coltea 1920 Brasov
5. A.C.S. Hălchiu 2013
6. A.C.S. Kids Tampa 2015 Brasov
7. A.C.S. Steagu Rosu Brasov
8. A.C.S. Tampa Brasov
9. A.C.S. Vulcan
10. A.C.S.Hoghiz
11. A.C.S.M. Codlea
12. A.C.S.Olimpia Sasciori
13. A.C.S.Oltul Fagaras
14. A.C.S.Partizan Ileni
15. A.C.S.Prietenii Rupea
16. A.C.S.Vointa Hurez
17. A.F.C. Harman
18. A.F.C.S. Carpaţi Berivoi
19. A.S Ileni
20. A.S. Aripile Braşov
21. A.S. Avantul Dumbravita
22. A.S. Avantul Iasi
23. A.S. Bucegi Moieciu
24. A.S. Caţa
25. A.S. Carpati Ucea
26. A.S. Cetatea Apaţa
27. A.S. Cetatea Rupea - Homorod
28. A.S. F.C. Precizia Săcele
29. A.S. F.C.Recolta Budila
30. A.S. Olimpic Voila
31. A.S. Poiana Marului
32. A.S. Prejmer
33. A.S. Prejmer 2012
34. A.S. Progresul Ticusul Vechi
35. A.S. Progresul Voivodeni
36. A.S. Unirea Tărlungeni
37. A.S. Viitorul Ghimbav 2014
38. A.S. Voinţa Măieruş
39. A.S.Beclereana Beclean
40. A.S.Benelux Cincu
41. A.S.Bradul Sinca
42. A.S.Bucium
43. A.S.C.CORONA 2010 BRASOV -juniori
44. A.S.F. Zărneşti
45. A.S.Luceafarul Margineni
46. A.S.Mandra
47. A.S.Olimpia Sercaita
48. A.S.Oltul Comana
49. A.S.Receana Recea
50. A.S.Sercaiana Sercaia
51. A.S.Transilvania Felmer
52. A.S.Vad
53. C.S. Chimia Orasul Victoria
54. C.S. F.C. Ghimbav 2000
55. C.S. Forex Braşov
56. C.S. Inter Cristian
57. C.S. Junior Brasov
58. C.S. Olimpic Cetate Rasnov II
59. C.S.M. Fagaras
60. C.S.S. Braşovia Braşov
61. C.S.S. Fagaras
62. F.C. Benţa Braşov
63. F.C. Braşov
64. F.C. Energia Unirea Feldioara
65. F.C.Sebes 2011
66. F.S.Voila
67. Sageata Dragus
68. Victoria Bod
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta