Golgeteri
Fotbal | Futsal

Sezon competitional:

Liga:
 
Golgeteri Liga a IV-A, Seniori
1. Coman Ion Cornel (A.S. F.C. Precizia Săcele)32
2. Feraru Mihai - Bogdan (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)29
3. Dascalu Adrian - Vasile (A.S.F. Zărneşti)25
4. Virlan Alexandru (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)22
5. Popa Emanuel (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)19
6. Cojocaru Savin Remus (A.C.S. Hălchiu 2013)18
7. Celmare Catalin - Petrica (A.C.S. Hălchiu 2013)13
8. Constantinescu Paul (C.S. Inter Cristian)13
9. Ivan Silviu (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)12
10. Vasilache Ciprian (C.S. Olimpic Cetate Rasnov II)12
11. Scutariu Cristian Lucian (A.S. Aripile Braşov)11
12. Bleambu Nicolae Dragos (A.S. F.C. Precizia Săcele)10
13. Apetrei Mihaita (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)9
14. Purcaroiu Marian George (A.S.F. Zărneşti)9
15. Badea Mihai Bogdan (A.S. Aripile Braşov)9
16. David Bogdan Vlad (A.C.S.M. Codlea)9
17. Popa Adrian (A.C.S.M. Codlea)9
18. Neamtu Marius Nicolae (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)8
19. Puscasu Cristian Mihai (A.C.S.M. Codlea)8
20. David Alexandru (C.S. Chimia Orasul Victoria)8
21. Veconi Ciprian (A.S. Olimpic Voila)7
22. Trifan Marius (A.S. Olimpic Voila)7
23. Simon Maximilian (A.S. Aripile Braşov)7
24. Szabo Cristian Remus (A.S. F.C. Precizia Săcele)7
25. Grapa Cosmin Liviu (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)7
26. Badaloi Danut Alin (C.S. Chimia Orasul Victoria)7
27. Danila Mihai (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)7
28. Vasiliu Ionut Cristinel (A.C.S.M. Codlea)6
29. Lazar Romulus (A.S.F. Zărneşti)6
30. Pasare Robert Ciprian (A.C.S.M. Codlea)6
31. Fanariu Claudiu Ionut (C.S. Olimpic Cetate Rasnov II)6
32. Andrii Laurentiu (C.S. Inter Cristian)6
33. Saragea George Adrian (A.S.F. Zărneşti)6
34. Miclis Stefan (A.S.F. Zărneşti)6
35. Arinean Mihai (C.S. Inter Cristian)5
36. Haidau Alexandru Catalin (A.C.S.M. Codlea)5
37. Bilivolschi Andrei (A.S. F.C. Precizia Săcele)5
38. Staicu Cosmin Gabriel (A.S. F.C. Precizia Săcele)5
39. Nicodim Marius (A.C.S.M. Codlea)5
40. Bucataru Bogdan (C.S. Chimia Orasul Victoria)5
41. Gal Ioan (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)5
42. Manea Alexandru Gabriel (A.S. HARGHITA din AITA MARE)5
43. Delcea Alexandru - Vlad (A.S. Aripile Braşov)5
44. Zamacau Ioan - Adrian (C.S. Chimia Orasul Victoria)5
45. Gherasa Alexandru Marian (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)5
46. Cristian Florin Gheorghe (C.S. Chimia Orasul Victoria)5
47. Bosancu Denis (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)5
48. Damian Alin Constantin (A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC)5
49. Rotariu Eduard (A.S.F. Zărneşti)4
50. Stanislav Ionut - Romeo (A.S.F. Zărneşti)4
51. Nazare Marius Catalin (C.S. Inter Cristian)4
52. Miclis Rares - Paraschiv (A.S.F. Zărneşti)4
53. Pencea Georgian (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)4
54. Rogojinaru Laurentiu (A.S.F. Zărneşti)4
55. Somandru Constantin (A.S.F. Zărneşti)4
56. Ciorchina Alexandru (A.C.S.M. Codlea)4
57. Chelaru Florin Viorel (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)4
58. Croitoru Mihai Catalin (C.S. Chimia Orasul Victoria)4
59. Stoian Adrian George (C.S. Inter Cristian)4
60. Grigorasi Constantin (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)4
61. Barabas Valentin Ionut (C.S. Inter Cristian)4
62. Botorea Ioan Bogdan (A.S.F. Zărneşti)4
63. Borcescu Cristian (A.C.S. Hălchiu 2013)3
64. Morjan Alin Ionut (A.C.S. Hălchiu 2013)3
65. Mircescu Andrei Stefan (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)3
66. Borcoman Dragos Gheorghe (A.C.S.Prietenii Rupea)3
67. Guiman George Constantin (C.S. Inter Cristian)3
68. Stefan Mihaita (A.S. F.C. Precizia Săcele)3
69. Colarez Ciprian Daniel (C.S. Chimia Orasul Victoria)3
70. Centiu Laurentiu Constantin (C.S. Inter Cristian)3
71. Dumitras Dragos Marian (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)3
72. Georgescu Raul Viorel (A.S. Aripile Braşov)3
73. Lautariu Marius (A.S.F. Zărneşti)3
74. Ene Victor - Stefanita (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)3
75. Caldarea Bogdan Ionut (A.S.F. Zărneşti)3
76. Csere Mihai (A.S. F.C. Precizia Săcele)3
77. Popa Tudor Cristian (A.S. Aripile Braşov)3
78. Patrascu Gabriel (A.C.S. Hălchiu 2013)3
79. Grigoras Sorin Marian (A.S. Aripile Braşov)3
80. Gabor Ionut (A.S. Olimpic Voila)3
81. Amarie Andrei (A.C.S.M. Codlea)3
82. Leanca David Adorian (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)3
83. Cojan Alexandru (A.C.S. Hălchiu 2013)3
84. Lupu Mihai Gabriel (A.S. Aripile Braşov)3
85. Tuba Gheorghe Catalin (A.S.Benelux Cincu)3
86. Sohodoleanu Marius Florin (C.S. Inter Cristian)3
87. Burlacu Cristian Benone (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)2
88. Raceanu Sorin Daniel (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)2
89. Coconete David Alexandru (A.S. Olimpic Voila)2
90. Hanza Andrei Florin (C.S. Inter Cristian)2
91. Cirstea George Cosmin (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)2
92. Poenaru Octavian Gheorghe (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)2
93. Onciu Ionut (C.S. Chimia Orasul Victoria)2
94. Muscalu Paul Andrei (A.S. F.C. Precizia Săcele)2
95. Bucur Gheorghe (A.C.S.Prietenii Rupea)2
96. Ivan Cosmin Marian (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)2
97. Stan Cristian Bogdan (A.S. F.C. Precizia Săcele)2
98. Jondrea Mihai (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)2
99. Ticalo Cornel (C.S. Inter Cristian)2
100. Ciocan Crisitan Sorin (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)2
101. Florea Sebastian George (C.S. Chimia Orasul Victoria)2
102. Ilioaia Marius Ionut (A.S. F.C. Precizia Săcele)2
103. Ghita Flavius (A.S. Aripile Braşov)2
104. Vrinceanu Bogdan Dragos (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)2
105. Ionescu Daniel Ioan Ilie (C.S. Chimia Orasul Victoria)2
106. Barabas Marian Attila (C.S. Inter Cristian)2
107. Coman Ciprian - Viorel (C.S. Chimia Orasul Victoria)2
108. Vigheci Bogdan (C.S. Inter Cristian)2
109. Dragan Vasile - Alexandru (A.C.S.M. Codlea)2
110. Bentea Vasile (A.S. Olimpic Voila)2
111. Tita Claudiu - Razvan (A.C.S.M. Codlea)2
112. Onciu Valentin (C.S. Chimia Orasul Victoria)2
113. Contoman George Gabriel (A.S. Aripile Braşov)2
114. Domintiean Mihai - Sorin (A.C.S. Hălchiu 2013)2
115. Barabas Lucian Iozsef (A.C.S. Hălchiu 2013)2
116. Bica Dorel Mihai (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)2
117. Puia Ioan Catalin (A.S. Olimpic Voila)2
118. Manea Florin (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
119. Capverde Dragos Costel (A.C.S.M. Codlea)1
120. Dumitru Gabriel (A.C.S.Prietenii Rupea)1
121. Hageanu Adrian Marian (A.S.F. Zărneşti)1
122. Ceorapin Florin Cosmin (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
123. Albu Alexandru Adrian (A.C.S.M. Codlea)1
124. Clipea Ionut Razvan (A.S.F. Zărneşti)1
125. Moldovanu Vlad Florin (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)1
126. Maurer Eduard (A.C.S.Prietenii Rupea)1
127. Neagoe Alexandru Gabriel (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
128. Cristea Nicolae Cristian (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
129. Caruntu Andrei Florin (C.S. Inter Cristian)1
130. Popa Florin (A.C.S.Prietenii Rupea)1
131. Oprea Vasile Alexandru (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)1
132. Ciuculete Andrei Ilie (A.C.S. Hălchiu 2013)1
133. Boboia Vlad (A.C.S.Prietenii Rupea)1
134. Poenaru Ovidiu Vasile (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
135. Fozocos Andrei (A.C.S.Prietenii Rupea)1
136. Gabor Samir (A.S.F. Zărneşti)1
137. Negru Alexandru Ioan (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
138. Mija Iulian (A.S. Olimpic Voila)1
139. Revesz Iosif (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)1
140. Nyisztor Laurentiu Adrian (A.C.S. Hălchiu 2013)1
141. Barliga Ionut - Marian (A.S.F. Zărneşti)1
142. Ticu Mirel (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)1
143. Tudorache Robert Daniel (C.S. Chimia Orasul Victoria)1
144. Demeter Tibor (A.C.S.Prietenii Rupea)1
145. Dragan Ionut (A.C.S.M. Codlea)1
146. Bucur Horia Andrei (A.C.S.Prietenii Rupea)1
147. Sandor Enache Catalin (A.C.S. Hălchiu 2013)1
148. Ilius Razvan Ovidiu (A.S. Aripile Braşov)1
149. Badaloi Marius Georgian (C.S. Chimia Orasul Victoria)1
150. Tutu Vasile (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
151. Dragomir Catalin Marian (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
152. Geogeanu Aurelian (A.S. Aripile Braşov)1
153. Apostol-Ioan-Marius (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
154. Micu Ioan Raul (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)1
155. Ilioaia Andrei Lucian (A.C.S. Steagu Rosu Brasov)1
156. Todor Andrei Sorin (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)1
157. Hegyi Ernest Andrei (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)1
158. Luca Ovidiu Iulian (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
159. Horjea Marius (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
160. Rusu Claudiu (A.C.S.Prietenii Rupea)1
161. Rusu Mihai Alexandru (A.S. Olimpic Voila)1
162. Tota Savu (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
163. Capatina Laurentiu Gabriel (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)1
164. Preda Alexandru Ionut (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
165. Linguraru Radu George (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
166. Ungureanu Laurentiu (A.S. Viitorul Ghimbav 2014)1
167. Ciopraga Bogdan Lucian (A.S. F.C. Precizia Săcele)1
168. Drecea Cristian (C.S. Inter Cristian)1
169. Lukacs Zoltan Daniel (A.S. Cetatea Rupea - Homorod)1
170. Barbu Sebastian Dragos (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
171. Dicher Vasile (C.S. Inter Cristian)1
172. Jinariu Ilie - Razvan (C.S. Inter Cristian)1
173. Stroe Laurentiu - Ion (A.F.C.S. Carpaţi Berivoi)1
174. Ruset Radu - Petrica (A.C.S.M. Codlea)1
175. Dobran Ioan Daniel (C.S. Inter Cristian)1
176. Urs Ionut - Marian (A.C.S. Hălchiu 2013)1
177. Solovastru Gabriel Marian (A.S.F. Zărneşti)1
178. Balog Mircea - Catalin (A.C.S. Hălchiu 2013)1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta