Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-AC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori D- Elita 2004-2005
C5 - Juniori E-Elita 2006-2007C6 - Campionat Unitati Militare
C7 - Juniori C ELITA 2002-2003C8 - Juniori C CLASIC 2002-2003
C9 - Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005C10 - Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007
C11 - Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005C12 - Juniori E,Seria II -Clasic 2006-2007
C13 - Juniori Interliga - 2007,2008,2009,2010
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Toma Georgian52526306141251070
2Velea Eusebiu Mihail31013801136120048
3Paraschiv Alexandru12206003104260045
4Ciorbea Robert18195000001010044
5Moldovan Radu10286000000000044
6Chifu George080660373331040
7Boncz Gabriel - Andrei8273000000000038
8Bortan Daniel Lucian Mihai13153320001100038
9Greavu Alin18142110010001038
10Butcaru Felix11133130320010037
11Ciucanu Octavian14191000001100036
12Sandu Alexandru11161120032000036
13Lucaci Sergiu700430157431035
14Ciorbea Cristian Marian800260282204034
15Mormeci Dumitru Robert12182000100000033
16Pădurariu Rareş Andrei7214000000000032
17Schiopet Claudiu670160130120027
18Mardan Ciprian Ioan1745000000000026
19Pantilimon Catalin6190000000000025
20Stirbu Ioan Victor4151010210010025
21Scortia Ioan110360434101024
22Urs Andrei8120000310000024
23Tunsoiu Marian300450101010621
24Mitarca Mihai George410120051220018
25Patrascu Bogdan Alexandru100620351000018
26Serban Andrei300100042251018
27Tudorescu Teodora Maria000330005313018
28Enciu Liviu581110100000017
29Epure Alexandru391120010000017
30Grosu Rares541010230010017
31Pavel-Cojocaru Andrei790000100000017
32Roman Eric Tudor000240024210015
33Cantemir Constantin0140000000000014
34Draghici Tiberiu520110020300014
35Gogan Ioan100100091110014
36Radu Alexandru100220122300013
37Barbu Marian Alexandru921000000000012
38Chelaru Silviu Paul200320003101012
39Farcas Petru Marian112000041201012
40Ghinet Marius243000200000011
41Horhocea Mihai000120013202011
42Munteanu Alexandru Marian100010023130011
43Nanu Nicolae000210211121011
44Bica Dorel070020000100010
45Munteanu Alexandru Marian000030032101010
46Nica Sebastian300000211201010
47Toca Cosmin520010002000010
48Wittner Celestin000000042130010
49Lie Bogdan09000000000009
50Moga Stefan Daniel20021011110009
51Kiuţă Mihai Alexandru71000000000008
52Marin Leonard10012011101008
53Polexe Răzvan30010002110008
54Stelea Alexandru10012001003008
55Vija Valentin- Vasile50002000010008
56Enoiu Andrei20003000001107
57Panzaru Viorel Gabriel43000000000007
58Stoichita Tudor00011000004107
59Boanta Ciprian30000001110006
60Ciornea Rares Iulian10002001101006
61Ghimbăşan Florin51000000000006
62Bugan Sebastian00013001000005
63Damsa Traian00003000011005
64Dumitrovici Raul Valentin00002000201005
65Hârlab Mihai Adrian50000000000005
66Geaman Adrian - Gheorghe00011000200004
67Mircea Octavian Dimitrie00012000010004
68Teaca Alexandru Ioan00011000011004
69Cofaru Catalin00000001001103
70Guran Mircea00020000001003
71Militaru Emanuel00010010100003
72Osmache Claudiu30000000000003
73Patrascu Bogdan00010000101003
74Popescu Sergiu00011000100003
75Serban Marian10010000100003
76Tutu Lucian Dumitru21000000000003
77Catarig Claudio Ciprian00001010000002
78Chima Luiza Ioana00011000000002
79Constantin Robert Florin00000000110002
80Damian Petrut00000000110002
81Florea Cristian00011000000002
82Ilieş Dan Lucian20000000000002
83Marin Robert Gabriel00000001001002
84Pepine Mirel00011000000002
85Pista Bogdan Iulian00010000001002
86Roman Adrian Stefan00000000200002
87Bogorin Simion Alexandru00000000100001
88Cont Dragos00000010000001
89Crihan Robert Andrei00000000100001
90Neagu Oliver00000000100001
91Nuca Madalina00010000000001
92Nyaradi Albert10000000000001
93Oancea George00000000010001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta