Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-AC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori D- Elita 2004-2005
C5 - Juniori E-Elita 2006-2007C6 - Campionat Unitati Militare
C7 - Juniori C ELITA 2002-2003C8 - Juniori C CLASIC 2002-2003
C9 - Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005C10 - Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007
C11 - Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005C12 - Juniori E,Seria II -Clasic 2006-2007
C13 - Juniori Interliga - 2007,2008,2009,2010
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Toma Georgian41424203101120043
2Velea Eusebiu Mihail281240184120033
3Ciorbea Robert11144000001010031
4Ciorbea Cristian Marian500160281204029
5Moldovan Radu7156000000000028
6Boncz Gabriel - Andrei6173000000000026
7Bortan Daniel-Mihai6113320000000025
8Ciucanu Octavian9121000001100024
9Paraschiv Alexandru510300264120024
10Butcaru Felix673120210010023
11Greavu Alin1372000000001023
12Chifu George050450013111021
13Pădurariu Rareş Andrei5123000000000020
14Mardan Ciprian Ioan1045000000000019
15Lucaci Sergiu400430131011018
16Serban Andrei300100042251018
17Grosu Rares541010230010017
18Schiopet Claudiu510160020020017
19Sandu Alexandru550110031000016
20Tunsoiu Marian100340100010616
21Mormeci Dumitru Robert4100000100000015
22Draghici Tiberiu520110020300014
23Pantilimon Catalin2110000000000013
24Scortia Ioan110120312101013
25Chelaru Silviu Paul200320003101012
26Epure Alexandru181100010000012
27Ghinet Marius243000200000011
28Mitarca Mihai George310020031100011
29Munteanu Alexandru Marian100010023130011
30Pavel-Cojocaru Andrei550000100000011
31Urs Andrei250000310000011
32Enciu Liviu331110100000010
33Stirbu Ioan Victor181000000000010
34Wittner Celestin000000042130010
35Roman Eric Tudor00023001110008
36Kiuţă Mihai Alexandru70000000000007
37Moga Stefan Daniel10021010110007
38Radu Alexandru00011002120007
39Stoichita Tudor00011000004107
40Barbu Marian Alexandru32100000000006
41Boanta Ciprian30000001110006
42Farcas Petru Marian11200001000106
43Lie Bogdan06000000000006
44Nanu Nicolae00000011111106
45Panzaru Viorel Gabriel42000000000006
46Patrascu Bogdan Alexandru10021002000006
47Cantemir Constantin05000000000005
48Munteanu Alexandru Marian00002002000105
49Toca Cosmin41000000000005
50Horhocea Mihai00012001000004
51Polexe Răzvan10010001010004
52Stelea Alexandru10012000000004
53Tudorescu Teodora Maria00000000110204
54Bugan Sebastian00011000000013
55Cofaru Catalin00000001001103
56Geaman Adrian - Gheorghe00011000100003
57Guran Mircea00020000001003
58Militaru Emanuel00010010100003
59Patrascu Bogdan00010000101003
60Serban Marian10010000100003
61Tutu Lucian Dumitru21000000000003
62Vija Valentin- Vasile20001000000003
63Chima Luiza Ioana00011000000002
64Constantin Robert Florin00000000110002
65Damian Petrut00000000110002
66Ghimbăşan Florin20000000000002
67Hârlab Mihai Adrian20000000000002
68Pepine Mirel00011000000002
69Teaca Alexandru Ioan00000000011002
70Bica Dorel00001000000001
71Cont Dragos00000010000001
72Marin Leonard00000010000001
73Nuca Madalina00010000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta