Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-AC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori D- Elita 2004-2005
C5 - Juniori E-Elita 2006-2007C6 - Campionat Unitati Militare
C7 - Juniori C ELITA 2002-2003C8 - Juniori C CLASIC 2002-2003
C9 - Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005C10 - Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007
C11 - Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005C12 - Juniori E,Seria II -Clasic 2006-2007
C13 - Juniori Interliga - 2007,2008,2009,2010
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Toma Georgian3132420281120038
2Velea Eusebiu Mihail171230074120028
3Ciorbea Robert10113000001010026
4Moldovan Radu7136000000000026
5Ciorbea Cristian Marian400150261204025
6Boncz Gabriel - Andrei6153000000000024
7Bortan Daniel-Mihai5103220000000022
8Ciucanu Octavian7121000001100022
9Paraschiv Alexandru410300254120022
10Chifu George050450013111021
11Butcaru Felix652120110010019
12Greavu Alin1161000000001019
13Mardan Ciprian Ioan1045000000000019
14Serban Andrei300100042251018
15Grosu Rares541010230010017
16Pădurariu Rareş Andrei4103000000000017
17Draghici Tiberiu520110020300014
18Lucaci Sergiu300220131011014
19Schiopet Claudiu310060020020014
20Tunsoiu Marian100330000010614
21Mormeci Dumitru Robert390000100000013
22Scortia Ioan110120312101013
23Chelaru Silviu Paul200320003101012
24Sandu Alexandru340110021000012
25Epure Alexandru181000010000011
26Ghinet Marius243000200000011
27Munteanu Alexandru Marian100010023130011
28Pantilimon Catalin290000000000011
29Enciu Liviu331110100000010
30Mitarca Mihai George310020021100010
31Pavel-Cojocaru Andrei450000100000010
32Wittner Celestin000000042130010
33Roman Eric Tudor00023001110008
34Stirbu Ioan Victor17000000000008
35Urs Andrei13000031000008
36Moga Stefan Daniel10021010110007
37Stoichita Tudor00011000004107
38Barbu Marian Alexandru32100000000006
39Boanta Ciprian30000001110006
40Farcas Petru Marian11200001000106
41Kiuţă Mihai Alexandru60000000000006
42Nanu Nicolae00000011111106
43Radu Alexandru00011001120006
44Cantemir Constantin05000000000005
45Lie Bogdan05000000000005
46Panzaru Viorel Gabriel41000000000005
47Horhocea Mihai00012001000004
48Patrascu Bogdan00010001101004
49Stelea Alexandru10012000000004
50Tudorescu Teodora Maria00000000110204
51Bugan Sebastian00011000000013
52Cofaru Catalin00000001001103
53Geaman Adrian - Gheorghe00011000100003
54Guran Mircea00020000001003
55Militaru Emanuel00010010100003
56Munteanu Alexandru Marian00001001000103
57Serban Marian10010000100003
58Toca Cosmin30000000000003
59Tutu Lucian Dumitru21000000000003
60Chima Luiza Ioana00011000000002
61Constantin Robert Florin00000000110002
62Damian Petrut00000000110002
63Ghimbăşan Florin20000000000002
64Patrascu Bogdan Alexandru00020000000002
65Polexe Răzvan10000000010002
66Teaca Alexandru Ioan00000000011002
67Bica Dorel00001000000001
68Cont Dragos00000010000001
69Hârlab Mihai Adrian10000000000001
70Nuca Madalina00010000000001
71Vija Valentin- Vasile10000000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta