Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-AC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Juniori D- Elita 2004-2005
C5 - Juniori E-Elita 2006-2007C6 - Campionat Unitati Militare
C7 - Juniori C ELITA 2002-2003C8 - Juniori C CLASIC 2002-2003
C9 - Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005C10 - Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007
C11 - Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005C12 - Juniori E,Seria II -Clasic 2006-2007
C13 - Juniori Interliga - 2007,2008,2009,2010
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
Total
1Toma Georgian41825306131251060
2Velea Eusebiu Mihail3913701125120044
3Ciorbea Robert14164000001010036
4Moldovan Radu8216000000000035
5Paraschiv Alexandru7104003104150035
6Ciorbea Cristian Marian700360282204034
7Boncz Gabriel - Andrei8223000000000033
8Lucaci Sergiu600430157421033
9Bortan Daniel Lucian Mihai9143320001000032
10Butcaru Felix8113130220010031
11Chifu George050660053131030
12Ciucanu Octavian11161000001100030
13Greavu Alin15102000010001029
14Sandu Alexandru8110110032000026
15Pădurariu Rareş Andrei6163000000000025
16Schiopet Claudiu640160130120024
17Mardan Ciprian Ioan1445000000000023
18Scortia Ioan110360433101023
19Mormeci Dumitru Robert8130000100000022
20Tunsoiu Marian200450101010620
21Pantilimon Catalin3160000000000019
22Stirbu Ioan Victor3101010210010019
23Serban Andrei300100042251018
24Grosu Rares541010230010017
25Enciu Liviu571110100000016
26Epure Alexandru291120010000016
27Pavel-Cojocaru Andrei780000100000016
28Tudorescu Teodora Maria000330004312016
29Urs Andrei470000310000015
30Draghici Tiberiu520110020300014
31Mitarca Mihai George410020051100014
32Radu Alexandru100220122300013
33Chelaru Silviu Paul200320003101012
34Farcas Petru Marian112000040111011
35Ghinet Marius243000200000011
36Horhocea Mihai000120013202011
37Munteanu Alexandru Marian100010023130011
38Roman Eric Tudor000240012110011
39Munteanu Alexandru Marian000030032101010
40Nanu Nicolae000110211121010
41Wittner Celestin000000042130010
42Barbu Marian Alexandru62100000000009
43Cantemir Constantin08000000000008
44Kiuţă Mihai Alexandru71000000000008
45Moga Stefan Daniel10021011110008
46Patrascu Bogdan Alexandru10022012000008
47Stelea Alexandru10012001003008
48Panzaru Viorel Gabriel43000000000007
49Polexe Răzvan20010002110007
50Stoichita Tudor00011000004107
51Toca Cosmin51000000100007
52Bica Dorel03002000010006
53Boanta Ciprian30000001110006
54Gogan Ioan00010003110006
55Lie Bogdan06000000000006
56Marin Leonard00012010101006
57Vija Valentin- Vasile30002000010006
58Ghimbăşan Florin41000000000005
59Damsa Traian00002000011004
60Geaman Adrian - Gheorghe00011000200004
61Hârlab Mihai Adrian40000000000004
62Bugan Sebastian00011001000003
63Cofaru Catalin00000001001103
64Enoiu Andrei00002000001003
65Guran Mircea00020000001003
66Militaru Emanuel00010010100003
67Nica Sebastian00000000110103
68Patrascu Bogdan00010000101003
69Serban Marian10010000100003
70Tutu Lucian Dumitru21000000000003
71Chima Luiza Ioana00011000000002
72Ciornea Rares Iulian00001000100002
73Constantin Robert Florin00000000110002
74Damian Petrut00000000110002
75Pepine Mirel00011000000002
76Teaca Alexandru Ioan00000000011002
77Bogorin Simion Alexandru00000000100001
78Cont Dragos00000010000001
79Crihan Robert Andrei00000000100001
80Dumitrovici Raul Valentin00000000001001
81Florea Cristian00001000000001
82Ilieş Dan Lucian10000000000001
83Marin Robert Gabriel00000000100001
84Mircea Octavian Dimitrie00000000010001
85Neagu Oliver00000000100001
86Nuca Madalina00010000000001
87Oancea George00000000010001
88Osmache Claudiu10000000000001
89Popescu Sergiu00000000100001
90Roman Adrian Stefan00000000100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta