Program competitional

Liga a IV-A, Seniori


Etapa 1     27-08-2016 - 11:00


1) C.S. Inter Cristian - A.S. F.C. Precizia Săcele    2 - 1
2) A.S. Aripile Braşov - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    6 - 2
3) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - STĂ     -
4) A.C.S.M. Codlea - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    3 - 0
5) A.S. Olimpic Voila - A.C.S.Prietenii Rupea    4 - 0
6) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.S. Viitorul Ghimbav 2014    1 - 1
7) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S.F. Zărneşti    2 - 4

Etapa 2     03-09-2016 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S.F. Zărneşti    1 - 1
2) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - C.S. Chimia Orasul Victoria    2 - 1
3) A.C.S.Prietenii Rupea - A.C.S. Hălchiu 2013    0 - 1
4) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. Olimpic Voila    9 - 1
5) STĂ - A.C.S.M. Codlea     -
6) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. Cetatea Rupea - Homorod    0 - 4
7) C.S. Inter Cristian - A.S. Aripile Braşov    4 - 1

Etapa 3     10-09-2016 - 11:00


1) A.S. Aripile Braşov - A.S. F.C. Precizia Săcele    0 - 2
2) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - C.S. Inter Cristian    0 - 4
3) A.C.S.M. Codlea - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    10 - 4
4) A.S. Olimpic Voila - STĂ     -
5) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    3 - 0
6) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S.Prietenii Rupea    3 - 1
7) A.S.F. Zărneşti - A.S. Viitorul Ghimbav 2014    0 - 2

Etapa 4     17-09-2016 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S. Viitorul Ghimbav 2014    2 - 3
2) A.C.S.Prietenii Rupea - A.S.F. Zărneşti    0 - 5
3) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - C.S. Chimia Orasul Victoria    0 - 8
4) STĂ - A.C.S. Hălchiu 2013     -
5) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. Olimpic Voila    7 - 2
6) C.S. Inter Cristian - A.C.S.M. Codlea    3 - 4
7) A.S. Aripile Braşov - A.S. Cetatea Rupea - Homorod    2 - 1

Etapa 5     24-09-2016 - 11:00


1) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.S. F.C. Precizia Săcele    2 - 7
2) A.C.S.M. Codlea - A.S. Aripile Braşov    3 - 2
3) A.S. Olimpic Voila - C.S. Inter Cristian    3 - 7
4) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    1 - 0
5) C.S. Chimia Orasul Victoria - STĂ     -
6) A.S.F. Zărneşti - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    4 - 0
7) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.C.S.Prietenii Rupea    6 - 0

Etapa 6     01-10-2016 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S.Prietenii Rupea    2 - 0
2) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. Viitorul Ghimbav 2014    0 - 7
3) STĂ - A.S.F. Zărneşti     -
4) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - C.S. Chimia Orasul Victoria    3 - 1
5) C.S. Inter Cristian - A.C.S. Hălchiu 2013    3 - 1
6) A.S. Aripile Braşov - A.S. Olimpic Voila    4 - 0
7) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.C.S.M. Codlea    1 - 4

Etapa 7     08-10-2016 - 11:00


1) A.C.S.M. Codlea - A.S. F.C. Precizia Săcele    2 - 1
2) A.S. Olimpic Voila - A.S. Cetatea Rupea - Homorod    0 - 4
3) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.S. Aripile Braşov    5 - 1
4) C.S. Chimia Orasul Victoria - C.S. Inter Cristian    1 - 6
5) A.S.F. Zărneşti - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    12 - 1
6) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - STĂ     -
7) A.C.S.Prietenii Rupea - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    2 - 1

Etapa 8     15-10-2016 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    14 - 0
2) STĂ - A.C.S.Prietenii Rupea     -
3) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. Viitorul Ghimbav 2014    1 - 6
4) C.S. Inter Cristian - A.S.F. Zărneşti    0 - 2
5) A.S. Aripile Braşov - C.S. Chimia Orasul Victoria    5 - 1
6) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.C.S. Hălchiu 2013    1 - 4
7) A.C.S.M. Codlea - A.S. Olimpic Voila    7 - 2

Etapa 9     22-10-2016 - 11:00


1) A.S. Olimpic Voila - A.S. F.C. Precizia Săcele    2 - 7
2) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.C.S.M. Codlea    1 - 1
3) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. Cetatea Rupea - Homorod    2 - 0
4) A.S.F. Zărneşti - A.S. Aripile Braşov    4 - 0
5) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - C.S. Inter Cristian    3 - 0
6) A.C.S.Prietenii Rupea - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    1 - 1
7) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - STĂ     -

Etapa 10     29-10-2016 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - STĂ     -
2) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    3 - 0
3) C.S. Inter Cristian - A.C.S.Prietenii Rupea    4 - 2
4) A.S. Aripile Braşov - A.S. Viitorul Ghimbav 2014    0 - 4
5) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.S.F. Zărneşti    1 - 2
6) A.C.S.M. Codlea - C.S. Chimia Orasul Victoria    3 - 1
7) A.S. Olimpic Voila - A.C.S. Hălchiu 2013    1 - 2

Etapa 11     05-11-2016 - 11:00


1) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.S. F.C. Precizia Săcele    1 - 1
2) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. Olimpic Voila    7 - 0
3) A.S.F. Zărneşti - A.C.S.M. Codlea    1 - 2
4) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.S. Cetatea Rupea - Homorod    1 - 0
5) A.C.S.Prietenii Rupea - A.S. Aripile Braşov    0 - 3
6) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - C.S. Inter Cristian    1 - 6
7) STĂ - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -

Etapa 12     12-11-2016 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi    7 - 0
2) C.S. Inter Cristian - STĂ     -
3) A.S. Aripile Braşov - A.C.S. Steagu Rosu Brasov    13 - 0
4) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.C.S.Prietenii Rupea    2 - 1
5) A.C.S.M. Codlea - A.S. Viitorul Ghimbav 2014    1 - 4
6) A.S. Olimpic Voila - A.S.F. Zărneşti    0 - 5
7) A.C.S. Hălchiu 2013 - C.S. Chimia Orasul Victoria    1 - 2

Etapa 13     19-11-2016 - 11:00


1) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. F.C. Precizia Săcele    3 - 1
2) A.S.F. Zărneşti - A.C.S. Hălchiu 2013    5 - 3
3) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.S. Olimpic Voila    8 - 0
4) A.C.S.Prietenii Rupea - A.C.S.M. Codlea    0 - 3
5) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. Cetatea Rupea - Homorod    0 - 3
6) STĂ - A.S. Aripile Braşov     -
7) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - C.S. Inter Cristian    0 - 5

Etapa 14     18-03-2017 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - C.S. Inter Cristian     -
2) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. Aripile Braşov     -
3) STĂ - A.S. Cetatea Rupea - Homorod     -
4) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.C.S.M. Codlea     -
5) A.C.S.Prietenii Rupea - A.S. Olimpic Voila     -
6) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.C.S. Hălchiu 2013     -
7) A.S.F. Zărneşti - C.S. Chimia Orasul Victoria     -

Etapa 15     25-03-2017 - 11:00


1) A.S.F. Zărneşti - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
2) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. Viitorul Ghimbav 2014     -
3) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.C.S.Prietenii Rupea     -
4) A.S. Olimpic Voila - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
5) A.C.S.M. Codlea - STĂ     -
6) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
7) A.S. Aripile Braşov - C.S. Inter Cristian     -

Etapa 16     01-04-2017 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S. Aripile Braşov     -
2) C.S. Inter Cristian - A.S. Cetatea Rupea - Homorod     -
3) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S.M. Codlea     -
4) STĂ - A.S. Olimpic Voila     -
5) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.C.S. Hălchiu 2013     -
6) A.C.S.Prietenii Rupea - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
7) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.S.F. Zărneşti     -

Etapa 17     08-04-2017 - 11:00


1) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
2) A.S.F. Zărneşti - A.C.S.Prietenii Rupea     -
3) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
4) A.C.S. Hălchiu 2013 - STĂ     -
5) A.S. Olimpic Voila - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
6) A.C.S.M. Codlea - C.S. Inter Cristian     -
7) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.S. Aripile Braşov     -

Etapa 18     15-04-2017 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S. Cetatea Rupea - Homorod     -
2) A.S. Aripile Braşov - A.C.S.M. Codlea     -
3) C.S. Inter Cristian - A.S. Olimpic Voila     -
4) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S. Hălchiu 2013     -
5) STĂ - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
6) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S.F. Zărneşti     -
7) A.C.S.Prietenii Rupea - A.S. Viitorul Ghimbav 2014     -

Etapa 19     22-04-2017 - 11:00


1) A.C.S.Prietenii Rupea - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
2) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
3) A.S.F. Zărneşti - STĂ     -
4) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
5) A.C.S. Hălchiu 2013 - C.S. Inter Cristian     -
6) A.S. Olimpic Voila - A.S. Aripile Braşov     -
7) A.C.S.M. Codlea - A.S. Cetatea Rupea - Homorod     -

Etapa 20     29-04-2017 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S.M. Codlea     -
2) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.S. Olimpic Voila     -
3) A.S. Aripile Braşov - A.C.S. Hălchiu 2013     -
4) C.S. Inter Cristian - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
5) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S.F. Zărneşti     -
6) STĂ - A.S. Viitorul Ghimbav 2014     -
7) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.C.S.Prietenii Rupea     -

Etapa 21     06-05-2017 - 11:00


1) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
2) A.C.S.Prietenii Rupea - STĂ     -
3) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
4) A.S.F. Zărneşti - C.S. Inter Cristian     -
5) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.S. Aripile Braşov     -
6) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.S. Cetatea Rupea - Homorod     -
7) A.S. Olimpic Voila - A.C.S.M. Codlea     -

Etapa 22     13-05-2017 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.S. Olimpic Voila     -
2) A.C.S.M. Codlea - A.C.S. Hălchiu 2013     -
3) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
4) A.S. Aripile Braşov - A.S.F. Zărneşti     -
5) C.S. Inter Cristian - A.S. Viitorul Ghimbav 2014     -
6) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.C.S.Prietenii Rupea     -
7) STĂ - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -

Etapa 23     20-05-2017 - 11:00


1) STĂ - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
2) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
3) A.C.S.Prietenii Rupea - C.S. Inter Cristian     -
4) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.S. Aripile Braşov     -
5) A.S.F. Zărneşti - A.S. Cetatea Rupea - Homorod     -
6) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S.M. Codlea     -
7) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.S. Olimpic Voila     -

Etapa 24     27-05-2017 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - A.C.S. Hălchiu 2013     -
2) A.S. Olimpic Voila - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
3) A.C.S.M. Codlea - A.S.F. Zărneşti     -
4) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.S. Viitorul Ghimbav 2014     -
5) A.S. Aripile Braşov - A.C.S.Prietenii Rupea     -
6) C.S. Inter Cristian - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
7) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - STĂ     -

Etapa 25     03-06-2017 - 11:00


1) A.F.C.S. Carpaţi Berivoi - A.S. F.C. Precizia Săcele     -
2) STĂ - C.S. Inter Cristian     -
3) A.C.S. Steagu Rosu Brasov - A.S. Aripile Braşov     -
4) A.C.S.Prietenii Rupea - A.S. Cetatea Rupea - Homorod     -
5) A.S. Viitorul Ghimbav 2014 - A.C.S.M. Codlea     -
6) A.S.F. Zărneşti - A.S. Olimpic Voila     -
7) C.S. Chimia Orasul Victoria - A.C.S. Hălchiu 2013     -

Etapa 26     10-06-2017 - 11:00


1) A.S. F.C. Precizia Săcele - C.S. Chimia Orasul Victoria     -
2) A.C.S. Hălchiu 2013 - A.S.F. Zărneşti     -
3) A.S. Olimpic Voila - A.S. Viitorul Ghimbav 2014     -
4) A.C.S.M. Codlea - A.C.S.Prietenii Rupea     -
5) A.S. Cetatea Rupea - Homorod - A.C.S. Steagu Rosu Brasov     -
6) A.S. Aripile Braşov - STĂ     -
7) C.S. Inter Cristian - A.F.C.S. Carpaţi Berivoi     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta