Informari si comunicate
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CSA Steaua

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Copii si juniori 2001 Seria 2 - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSA Steaua 24 17 5 2 90-17 56p +20
2ACS Voința 2010 Crevedia24182470-2456p+23
3 CS Dinamo 24 14 6 4 49-20 48p +12
4LPS Mircea Eliade241131064-4236p0
5 ACS Sport Team 24 8 8 8 45-52 32p -4
6CS Cautis Steaua Sudului24931262-7330p-6
7 CS Cadet 24 8 2 14 38-55 26p -13
8CS Milanneto24421833-8014p-19
9 AS Automatica 24 3 1 20 23-111 10p -29
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 Etapa 15
07-12-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 14
23-11-2018
AFC Comprest GIM
Liga 4 Etapa 13
16-11-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 12
09-11-2018
ACS Victoria București
Liga 4 Etapa 11
02-11-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 10
26-10-2018
AFC Rapid
Liga 4 Etapa 9
19-10-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 8
12-10-2018
SC FC Metaloglobus SA 2
Liga 4 Etapa 7
05-10-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 6
28-09-2018
ACS Unirea Politehnica
Liga 4 Etapa 5
21-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 4
14-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 3
07-09-2018
ACS Bucharest United
Liga 4 Etapa 2
01-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 1
24-08-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
ACS Sport Team
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 12
17-11-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 16
08-12-2018
CS Otopeni
Grupa 2000-2001 Etapa 14
17-11-2018
AFCS Real Crângași
Grupa 2000-2001 Etapa 13
10-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 12
06-11-2018
AFC Vis de București
Grupa 2000-2001 Etapa 11
03-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 10
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 9
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 8
13-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 7
06-10-2018
ACS Bucharest United
Grupa 2000-2001 Etapa 6
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 5
25-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 4
22-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 3
15-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2000-2001 Etapa 2
08-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 1
01-09-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
ACS Sport Team
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 12
17-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
SC Fotbal Club R Bucuresti SA
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
ACS Elite Football Academy
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 14
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 13
A.S. Voinicelul
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 12
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 11
AS Galactik FK
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 10
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 9
SC Fotbal Club R Bucuresti SA
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 8
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 7
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 6
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 5
22-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 4
15-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 3
08-09-2018
ACS Inizio
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 2
04-09-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi Etapa 1
18-09-2018
AFCS Real Crângași
Cupa României - faza municipală, Optimi Etapa 1
09-10-2018
AFC Atletico București 2003
Cupa României - faza municipală, Sferturi Etapa 1
13-11-2018
ACS Mexic
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 7
08-12-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 6
24-11-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 4
10-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 3
03-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 2
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 1
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe