Informari si comunicate
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CSA Steaua

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Copii si juniori - Grupa 2002 - seria 2 - sezon 2015/2016
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Cautis Steaua Sudului 29 28 1 0 175-16 85p +43
2AS Voința Buftea292414105-3773p+31
3 FC Rușanu 28 21 2 5 110-33 65p +23
4AFC Progresul 1944 Spartac28201797-4461p+19
5 CSA Steaua 29 15 5 9 78-44 50p +5
6CS Inter Galaxy291541048-5249p+4
7 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 28 14 3 11 89-73 45p +6
8AS Nefele Sports291331354-5742p0
9 LPS Mircea Eliade - D 30 12 4 14 65-77 40p -5
10ACS Sport Team281231367-6339p-6
11 ACS Juniorul 2014 30 8 3 19 60-78 27p -18
12CS Chelsea București26821664-6226p-13
13 AFCS Real Crângași 30 8 2 20 55-103 26p -19
14SC FC Voluntari SA28622062-8620p-22
15 AFC Fair Play 27 5 0 22 39-179 15p -27
16C.S. AVERSA30202811-1756p-39
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 Etapa 15
07-12-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 14
23-11-2018
AFC Comprest GIM
Liga 4 Etapa 13
16-11-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 12
09-11-2018
ACS Victoria București
Liga 4 Etapa 11
02-11-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 10
26-10-2018
AFC Rapid
Liga 4 Etapa 9
19-10-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 8
12-10-2018
SC FC Metaloglobus SA 2
Liga 4 Etapa 7
05-10-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 6
28-09-2018
ACS Unirea Politehnica
Liga 4 Etapa 5
21-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 4
14-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 3
07-09-2018
ACS Bucharest United
Liga 4 Etapa 2
01-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 1
24-08-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
ACS Sport Team
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 12
17-11-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 16
08-12-2018
CS Otopeni
Grupa 2000-2001 Etapa 14
17-11-2018
AFCS Real Crângași
Grupa 2000-2001 Etapa 13
10-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 12
06-11-2018
AFC Vis de București
Grupa 2000-2001 Etapa 11
03-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 10
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 9
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 8
13-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 7
06-10-2018
ACS Bucharest United
Grupa 2000-2001 Etapa 6
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 5
25-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 4
22-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 3
15-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2000-2001 Etapa 2
08-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 1
01-09-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
ACS Sport Team
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 12
17-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
SC Fotbal Club R Bucuresti SA
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
ACS Elite Football Academy
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 14
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 13
A.S. Voinicelul
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 12
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 11
AS Galactik FK
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 10
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 9
SC Fotbal Club R Bucuresti SA
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 8
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 7
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 6
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 5
22-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 4
15-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 3
08-09-2018
ACS Inizio
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 2
04-09-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi Etapa 1
18-09-2018
AFCS Real Crângași
Cupa României - faza municipală, Optimi Etapa 1
09-10-2018
AFC Atletico București 2003
Cupa României - faza municipală, Sferturi Etapa 1
13-11-2018
ACS Mexic
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 7
08-12-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 6
24-11-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 4
10-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 3
03-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 2
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 1
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe