Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CS Cadet

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 1999-2000 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 LPS Mircea Eliade 30 29 0 1 186-20 87p +42
2CS Concordia Chiajna302433215-1375p+30
3 AFC Rapid 30 24 2 4 190-41 74p +29
4ASC Juventus București302424166-1874p+29
5 FC Rușanu 30 18 1 11 83-72 55p +10
6CS Otopeni301631197-6751p+6
7 AFC Asalt 30 15 4 11 99-78 49p +4
8ACS Prosport Football Academy3015411105-10749p+4
9 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 30 13 0 17 70-145 39p -6
10AS Carmen București 1937301221669-10538p-7
11 ASS Elie Radu 30 10 1 19 81-126 31p -14
12AFC Vis de București29812051-8225p-17
13 AS Tricolor Footbal Club 30 7 0 23 52-154 21p -24
14AS Olimpic30632156-16721p-24
15 CS Milanneto 29 2 2 25 20-102 8p -37
16CS Cadet30202828-2716p-39

Observatii: Echipa ASC Juventus s-a clasat pe locul 3 datorita rezultatelor meciurilor directe.
* Echipa AFC Vis de București s-a retras din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.
** Echipa CS Milanneto a fost exclusă din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andronache Emy-marian 17-09-2006 41264
2 Bosinceanu Claudiu 27-07-2001 24898
3 Burcea Rares 13-09-2004
4 Calota Razvan 11-07-2001 29611
5 Chiriac Calin 06-08-2001 27878
6 Chitu Calin 03-04-2004 29612
7 Chitu Catalin Stefan 01-04-2004 29612-
8 Ciobanu Alexandru 10-02-2002 29711
9 CIOCAN ALEXANDRU DAVID 29-10-2006 41091
10 Ciuclaru Alexandru Florin 08-02-2005 40595
11 Clapan Ionut Antonio 08-01-2000 29710
12 Croitoru Mihnea Cristian 07-12-2004 29344
13 Dumitrescu Eduard Alexandru 21-01-2005 42521
14 Dumitru Mihai 25-10-2003 30045
15 Grigore David Andrei 06-07-2006 41092
16 IGNAT ANDREI AURELIAN 09-06-2004 29038*
17 Ion Codrut 28-01-2002 29526
18 Jelvani Aryan Antonio 17-06-2004 42522
19 Lis Laurentiu 08-08-2004 29343
20 Macovei Robert Daniel 27-08-2004 41088
21 Maruta Adelin 15-10-2004 30431
22 Mihalache Cosmin 10-06-2005 41291
23 Moldoveanu Tudor 10-02-2002 26750
24 Nedelcu Edmond Gabriel 13-07-2005 42523
25 NICULAE MATEI MIHAIL 29-01-2004
26 NICULAE MATEI MIHAIL 29-01-2004 29760*
27 Niculie Leonard 16-03-2002 28958
28 Oancea Radu 11-04-2003 30432
29 Olteanu Cristian 02-06-2003 27087
30 Petrescu Sorin Alexandru 19-06-2003 27908
31 RADU ANDREI EMIL 30-11-2000 27773
32 Sandu Mihai Marian 20-01-2005 41265
33 Serban Roberto Gabriel 10-10-2005 42524
34 Spaschi Cosmin Florentin 25-04-2005 30044
35 Stancu Rares Alexandru 07-09-2004 40051
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 1999-2000 Etapa 33
26-05-2018
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 31
19-05-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 30
15-05-2018
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 29
12-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 28
05-05-2018
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 27
28-04-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 26
24-04-2018
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 25
21-04-2018
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000 Etapa 24
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 23
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000 Etapa 22
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 21
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 20
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000 Etapa 19
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 18
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000 Etapa 16
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 14
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 12
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 11
AFC Rapid
Grupa 1999-2000 Etapa 10
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 9
AS Carmen București 1937
Grupa 1999-2000 Etapa 8
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 7
AFC Asalt
Grupa 1999-2000 Etapa 6
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 5
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 1999-2000 Etapa 4
CS Milanneto
Grupa 1999-2000 Etapa 3
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 2
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 1
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 29
26-05-2018
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 28
22-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001 Etapa 27
19-04-2018
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 26
12-05-2018
AS Academia Rapid
Grupa 2001 Etapa 25
05-05-2018
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 24
28-04-2018
AFC Calcio
Grupa 2001 Etapa 23
21-04-2018
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 22
14-04-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2001 Etapa 21
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 20
ACS Victoria București
Grupa 2001 Etapa 19
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 18
AFC Rapid
Grupa 2001 Etapa 17
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 16
CSS 6
Grupa 2001 Etapa 14
ACS Voința 2010 Crevedia
Grupa 2001 Etapa 13
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 12
ACS Sport Team
Grupa 2001 Etapa 11
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 10
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2001 Etapa 9
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 8
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2001 Etapa 7
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 6
AS Automatica
Grupa 2001 Etapa 5
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 4
ACS United Soccer
Grupa 2001 Etapa 3
CS Cadet
Grupa 2001 Etapa 2
AS Olimpic
Grupa 2001 Etapa 1
CS Cadet
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta