Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CS Otopeni

Localitatea Otopeni

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 1999-2000 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 LPS Mircea Eliade 30 29 0 1 186-20 87p +42
2CS Concordia Chiajna302433215-1375p+30
3 AFC Rapid 30 24 2 4 190-41 74p +29
4ASC Juventus București302424166-1874p+29
5 FC Rușanu 30 18 1 11 83-72 55p +10
6CS Otopeni301631197-6751p+6
7 AFC Asalt 30 15 4 11 99-78 49p +4
8ACS Prosport Football Academy3015411105-10749p+4
9 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 30 13 0 17 70-145 39p -6
10AS Carmen București 1937301221669-10538p-7
11 ASS Elie Radu 30 10 1 19 81-126 31p -14
12AFC Vis de București29812051-8225p-17
13 AS Tricolor Footbal Club 30 7 0 23 52-154 21p -24
14AS Olimpic30632156-16721p-24
15 CS Milanneto 29 2 2 25 20-102 8p -37
16CS Cadet30202828-2716p-39

Observatii: Echipa ASC Juventus s-a clasat pe locul 3 datorita rezultatelor meciurilor directe.
* Echipa AFC Vis de București s-a retras din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.
** Echipa CS Milanneto a fost exclusă din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abu Hanesh Fady 30-01-1999 23095
2 Ahmad Mohamed 31-03-2001 41557
3 Androne Daniel 25-09-2000 A83
4 Archeri Robert Daniel 05-08-1999 22498
5 Barcanescu Petrica 28-06-1999 23077
6 Bucataru Denis Patrick Virgil 26-06-2004 41861
7 Chioveanu Andrei Claudiu 12-12-2000 29019
8 CUSEAC VALERICA ALEXANDRU 18142
9 Dan Daniel Dumitru 22-07-2001 29015
10 Dima George 08-12-2004 41555
11 Dinu George Daniel 04-10-2000 23100
12 Dobrota Ionut Laurentiu 20-09-2001 29017
13 El-Mokdad Kasem 24-04-2001 27228
14 El-Mokdad Kasem 24-04-2001 27228C
15 Frusina Mihai Sebastian 03-11-2000 F27
16 GEAMBASU DANIEL IRINEL 08-01-1999 24388
17 GHITU MUSTAFA GABRIEL 24-05-1999 81*
18 Ion Nicolae Lucian 10-03-1994 079
19 Ivascu Ionut Robert 07-01-1999 40039
20 Lazar Eugen Ionut 30-06-1999 24309
21 LUCHIAN LIVIU COSTIN 21-05-2001 29014-
22 Lungu Robert Gabriel 03-01-2000 24332
23 Marin Alexandru Ionut 19-09-2000 25694
24 MARIN MIHAI CATALIN 30-04-2001 29013
25 MAROCESCU ALBERT FLORIAN 17-02-2001 40045
26 MAROCESCU ANDREI 29-11-1999 40044
27 MATACHE PETRISOR 12-06-2001 41840
28 MOISE ANDREI LUCA DUMITRU 26-10-2002 29737
29 MOISE DAVID ALEXANDRU 17-09-1999 22504
30 MUSAT GABRIEL AUREL 31-07-2002 29149-
31 MUSAT IONUT ADRIAN 08-07-2001 27227
32 Nacev Eduard 20-07-2000 23094
33 Negru Marius Walter 26-06-1999 23092
34 NICOLAE MATEI STEFAN 04-01-2003 41839
35 Oprea Andrei Robert 12-08-1999 40642
36 Oprisan Alexandru Mihai 13-11-1999 40040
37 Paliciuc Laurentiu Ionut 03-03-1999 23096
38 Polifrone Florin Alexandru 03-03-2999 27875
39 Popescu Stefan Augustin 29-03-1999 40643
40 Sereanu Andrei Iulian 13-02-1999 26349
41 Ticu Daniel Florin 27-03-1999 32484
42 Tivilu Adrian 20-09-1999 23099
43 VASILACHE MIHAITA 29-04-1999 43
44 Zarcu Alex George 03-08-1999 23098
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 1999-2000 Etapa 34
02-06-2018
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000 Etapa 33
26-05-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 32
22-05-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 30
15-05-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 28
05-05-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 27
28-04-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 26
24-04-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 25
21-04-2018
AFC Rapid
Grupa 1999-2000 Etapa 24
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 23
AS Carmen București 1937
Grupa 1999-2000 Etapa 22
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 21
AFC Asalt
Grupa 1999-2000 Etapa 20
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 19
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 18
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 17
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 16
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 1999-2000 Etapa 15
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000 Etapa 13
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 11
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 10
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 9
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 8
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 7
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 6
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 5
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000 Etapa 4
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 3
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000 Etapa 2
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 1
CS Milanneto
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta