Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

AS Olimpic

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 1999-2000/2017-2018 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Rapid 22 20 1 1 155-18 61p +28
2LPS Mircea Eliade212001132-1360p+27
3 ASC Juventus București 22 18 2 2 116-9 56p +20
4CS Concordia Chiajna211632162-951p+18
5 AFC Asalt 22 13 4 5 85-57 43p +10
6ACS Prosport Football Academy23123889-7639p+3
7 FC Rușanu 22 12 1 9 67-64 37p +4
8CS Otopeni231121070-5935p-1
9 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 22 9 0 13 50-115 27p -6
10AS Carmen București 193722821258-7626p-10
11 AFC Vis de București 24 8 1 15 51-67 25p -8
12ASS Elie Radu24711669-11522p-11
13 CS Milanneto 23 6 2 15 37-85 20p -16
14AS Tricolor Footbal Club23401937-11812p-21
15 AS Olimpic 21 2 2 17 33-136 8p -19
16CS Cadet23102218-2123p-30
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 25
21-04-2018
FC Rușanu
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 24
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 22
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 20
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 19
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 18
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 17
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 16
CS Cadet
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 15
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 14
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 13
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 12
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 10
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 8
07-10-2017
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 6
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 5
AFC Rapid
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 4
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 3
AS Carmen București 1937
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 2
AS Olimpic
Grupa 1999-2000/2017-2018 Etapa 1
AFC Asalt
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 23
21-04-2018
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 22
14-04-2018
ACS Victoria București
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 21
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 20
AFC Rapid
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 18
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 17
CS Cadet
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 16
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 15
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 14
ACS Sport Team
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 13
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 12
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 11
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 10
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 9
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 8
AS Automatica
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 7
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 6
ACS United Soccer
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 5
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 3
CSS 6
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 2
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 1
ACS Voința 2010 Crevedia
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 25
21-04-2018
CS Electroaparataj
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 24
14-04-2018
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 22
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 21
CS Concordia Chiajna
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 20
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 17
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 16
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 15
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 14
Palatul Național al Copiilor
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 13
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 12
ACS Sport Team
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 11
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 10
FC Rușanu
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 9
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 8
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 6
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 5
CSS 1
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 4
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 3
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 2
AS Olimpic
Grupa -2002 / 2017-2018. Etapa 1
AS Voința Buftea
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta