Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Antilopa / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 1999-2000 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 LPS Mircea Eliade 30 29 0 1 186-20 87p +42
2CS Concordia Chiajna302433215-1375p+30
3 AFC Rapid 30 24 2 4 190-41 74p +29
4ASC Juventus București302424166-1874p+29
5 FC Rușanu 30 18 1 11 83-72 55p +10
6CS Otopeni301631197-6751p+6
7 AFC Asalt 30 15 4 11 99-78 49p +4
8ACS Prosport Football Academy3015411105-10749p+4
9 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 30 13 0 17 70-145 39p -6
10AS Carmen București 1937301221669-10538p-7
11 ASS Elie Radu 30 10 1 19 81-126 31p -14
12AFC Vis de București29812051-8225p-17
13 AS Tricolor Footbal Club 30 7 0 23 52-154 21p -24
14AS Olimpic30632156-16721p-24
15 CS Milanneto 29 2 2 25 20-102 8p -37
16CS Cadet30202828-2716p-39

Observatii: Echipa ASC Juventus s-a clasat pe locul 3 datorita rezultatelor meciurilor directe.
* Echipa AFC Vis de București s-a retras din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.
** Echipa CS Milanneto a fost exclusă din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abdulaziz Iosif 04-06-1999 22645
2 Andrei Marius Gabriel 05-11-1996 18268c
3 Anghel Stefan Mirel Gabriel 05-11-1998 23924
4 Arghir Mihai Razvan 11-06-1996 20497C
5 BALAN VALENTIN 23-01-2001 24192
6 Bebereche Pavel Dan Marian 25-06-1996 12458V
7 Boldinog Valentin Florin 20-01-1999 25582c
8 Burghescu Marian Bogdan 07-09-2003
9 Butuza Andrei-Iulian 17-10-1997 15197
10 Chira Alexandru - Dragos 09-08-199 18625
11 CIOCIANU ALEXANDRU IONUT 30-04-2005 41621
12 Ciuraru Cristian 18-08-2007 19618
13 Cojocaru Silviu Adrian 29-06-1999 23908
14 Constantin Mihai 22-10-1998 29548
15 CORODIANU Dragos Stefan 03-09-2002 27564
16 Costache Daniel Armando 14-05-1998 21257
17 Cristea George Catalin 05-06-1998 14106
18 Cristea Stefan Rares 20-10-2005 42910
19 Damian Paul-Alexandru 07-06-1998 19619
20 Dragan Alexandru Costinel 31-05-1996 14373c
21 Dragotescu Mario Cristian 08-12-2004 41937A
22 Dumitrache Catalin Madalin 02-09-1996 15467c
23 Dumitrescu Nicolae Alin 25-03-1996 16043
24 Enache George 10-11-1998 23927
25 Eremia Mihai 03-05-1995 13734
26 Ergul Seyfullah 20-06-2006 42916
27 Filipon Robert Cristian 15-04-1996 18562b
28 Florica 03-02-1997 37709b
29 Fodor Angelo Claudiu 09-07-1996 15515c
30 Ghimbasanu Alexandru Daniel Andrei 30-11-2005 42915
31 Ionita Adrian Alexandru 24-07-1996 16087n
32 Ionita Claudiu Alin 12-09-2006 42917
33 Ionulete Adrian Florin 01-06-2006 42921
34 IVAN STEFAN TEODOR 06-04-2005 42121
35 Ivanciu Ionut Claudiu 01-11-1996 15349c
36 Ivanescu Laurian 19-12-1996 17816J
37 JAHED MIKAIL 21-07-2004 42265
38 Lautaru Albert Cristian 12-07-2006 42918
39 LUNGU MIHAI CRISTIAN 09-06-1999 25956
40 MANDACHE EMIL IULIAN 20-02-1996 16046
41 MANOLACHE CATALIN 05-04-2002 40831
42 Manolache Tiberiu Cristian 19-11-2006 42919
43 MESSINGER ERIC CLIVE PETER 19-08-1999 42267
44 MIELU MARIAN ALIN 02-08-1999 24812
45 MOGILDEA STEFAN VIOREL 05-07-1999 25369
46 MORARU ALEXANDRU CATALIN 27-08-2001 29162-
47 MURESANU STEFAN DANIEL 28-09-2002 40822
48 MUSCALU ROBERT MIHAI 06-02-2004 41984
49 Nenciu Dan Gabriel 10-07-2006 42920
50 NICA MARIAN OVIDIU 18-08-1998 26354
51 NICULAE ILIE IONUT 04-11-2004 30293
52 NITU ALEXANDRU LUCIAN 30-03-1999 20979
53 OSTAFI STURZ IOAN 20-01-2006 41924
54 POPA LAURENTIU GABRIEL 04-05-2001 26193*
55 Roman Albert Valentin 13-07-2005 42914
56 Stoica Andrei Robert 26-11-2002 42992
57 Tomfil Luca Florin 26-05-2005 42913
58 Trandafir Robert Valentin 24-01-2003 27984
59 Tudosa Robert Marian 03-08-2006 42912
60 Tudose Alexandru 17-09-2005 42911
61 Voicu David Cristian 21-08-2006 43001
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 1999-2000 Etapa 34
02-06-2018
AS Carmen București 1937
Grupa 1999-2000 Etapa 33
26-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 32
22-05-2018
AFC Asalt
Grupa 1999-2000 Etapa 31
19-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 30
15-05-2018
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 29
12-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 28
05-05-2018
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000 Etapa 27
28-04-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 26
24-04-2018
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000 Etapa 24
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 22
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 21
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 1999-2000 Etapa 20
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 19
AFC Rapid
Grupa 1999-2000 Etapa 18
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 17
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 16
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000 Etapa 15
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 14
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000 Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 12
CS Milanneto
Grupa 1999-2000 Etapa 11
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 10
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 4
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 3
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 2
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 34
02-06-2018
AS Voința Buftea
Grupa 2002 Etapa 33
29-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 32
26-05-2018
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa 2002 Etapa 31
22-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 30
19-05-2018
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 29
12-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 28
08-05-2018
ACS Sport Team
Grupa 2002 Etapa 27
05-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 26
28-04-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 25
21-04-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 24
14-04-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 23
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 22
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 21
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 20
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 19
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 18
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 17
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 16
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2002 Etapa 15
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 14
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 12
CS AS Real New
Grupa 2002 Etapa 11
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 10
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2002 Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 8
ASC Juventus București
Grupa 2002 Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 6
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 5
AS Nefele Sports
Grupa 2002 Etapa 4
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 3
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 2
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 1
CSA Steaua
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 26
09-06-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 25
02-06-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 24
26-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 23
19-05-2018
AFC Inter Bucharest
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 22
12-05-2018
CS Progresul București 2005
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 21
05-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 19
21-04-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 18
AS Academia Rapid
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 17
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 16
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 15
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 14
ACS Elite Football Academy 2
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 13
FC Rușanu
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 12
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 11
ACS Pro Team
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 10
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 8
CS Delcea Fotbal Team
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 6
AS Nefele Sports
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 4
CS TC Champion
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 3
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 2
AFC Viitorul
Grupa 2003 Seria 2 Etapa 1
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 22
09-06-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 21
02-06-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 20
26-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 19
19-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 18
12-05-2018
SC Dinamo 1948 SA 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 17
05-05-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 16
28-04-2018
ASC Juventus București 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 15
21-04-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 14
14-04-2018
ACS Prosport Football Academy 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 12
SC FC Voluntari SA 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 11
CSA Steaua
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 10
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 9
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 8
ACS Steaua Noua Generație
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 7
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 6
ACS Marius Lăcătuș
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 4
SC Fotbal Club FCSB SA 2
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 3
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 2
AS Dan Chilom
Grupa 2004 Seria 2 Etapa 1
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta