Informari si comunicate
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

AS Olimpic

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2002 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 SC Fotbal Club FCSB SA 34 32 1 1 207-26 97p +46
2CS Concordia Chiajna343022198-1992p+41
3 AS Nefele Sports 34 25 3 6 104-38 78p +27
4ACS Sport Team3422210130-4968p+17
5 AFC Progresul 1944 Spartac 34 22 1 11 103-75 67p +16
6CSA Steaua342059100-3565p+14
7 ASC Juventus București 34 20 4 10 114-38 64p +13
8AS Olimpic342011392-7561p+10
9 LPS Mircea Eliade 34 17 2 15 70-87 53p +2
10AS Voința Buftea341411973-9543p-8
11 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 34 13 4 17 65-90 43p -8
12CS Electroaparataj341202253-12036p-15
13 CS Cautis Steaua Sudului 32 11 0 21 69-93 33p -15
14Palatul Național al Copiilor341022237-12532p-19
15 SC FC Sportul Studențesc SA 34 6 2 26 33-106 20p -31
16FC Rușanu32612535-8919p-26
17 CSS 1 34 6 1 27 49-200 19p -32
18CS AS Real New32103113-1853p-48

Observatii: * Echipele CS Cautis Steaua Sudului, CS AS Real New si FC Rușanu s-au retras din competiție și vor pierde toate jocurile din retur cu 0-3;
** Echipele AS Carmen București 1937 și ACS Prosport Football Academy s-au înscris în competiție din retur și vor evolua fără a acumula puncte in clasament.

Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 10
ACS Centrul de Performanta Rapid 2
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 9
AS Olimpic
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 8
ACS Pro Team
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 6
AS Olimpic
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 5
AS Olimpic
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 4
SC FC Metaloglobus SA
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 3
AS Olimpic
Grupa 2004, Elita, Seria 4 Etapa 1
04-09-2018
CS FC Dinamo
Liga 5 - Seria 1 Etapa 12
18-11-2018
AFC Calcio
Liga 5 - Seria 1 Etapa 11
11-11-2018
AS Olimpic
Liga 5 - Seria 1 Etapa 10
04-11-2018
AFC Venus 1914
Liga 5 - Seria 1 Etapa 9
28-10-2018
CS Milanneto
Liga 5 - Seria 1 Etapa 8
21-10-2018
AS Olimpic
Liga 5 - Seria 1 Etapa 7
14-10-2018
AS Olimpic
Liga 5 - Seria 1 Etapa 6
07-10-2018
ACS Power Team
Liga 5 - Seria 1 Etapa 5
30-09-2018
AS Olimpic
Liga 5 - Seria 1 Etapa 4
23-09-2018
ACS Tracțiunea
Liga 5 - Seria 1 Etapa 3
16-09-2018
AS Olimpic
Liga 5 - Seria 1 Etapa 2
09-09-2018
CS TC Champion
Liga 5 - Seria 1 Etapa 1
02-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 15
24-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 14
17-11-2018
CS Alpas Sport
Grupa 2000-2001 Etapa 13
10-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 12
06-11-2018
ACS Victoria București
Grupa 2000-2001 Etapa 11
03-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 10
27-10-2018
AFC Asalt
Grupa 2000-2001 Etapa 9
20-10-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 8
13-10-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2000-2001 Etapa 7
06-10-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 6
29-09-2018
CS Cadet
Grupa 2000-2001 Etapa 5
25-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 4
22-09-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 3
15-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 2
08-09-2018
ACS Bucharest United
Grupa 2000-2001 Etapa 1
01-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 14
08-12-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 13
24-11-2018
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 12
17-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 11
10-11-2018
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2002 Etapa 10
03-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 9
27-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 8
20-10-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 7
13-10-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 6
06-10-2018
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 5
29-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 4
22-09-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 3
15-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 2
08-09-2018
AFC Viitorul
Grupa 2002 Etapa 1
01-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 13
24-11-2018
AS Daimon Sport Club
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 12
17-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 11
10-11-2018
FC Juniorul
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 10
03-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 9
27-10-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 8
20-10-2018
AFC Fair Play
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 7
13-10-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 6
06-10-2018
AS Benfica Nova Geracao
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 5
29-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 4
22-09-2018
CS AS Real New
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 3
15-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 2
08-09-2018
CSS 4
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 1
01-09-2018
AS Olimpic
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi Etapa 1
18-09-2018
AS Tricolor Footbal Club
Cupa României - faza municipală, Optimi Etapa 1
09-10-2018
AS Olimpic
Grupa 2004 - Seria 2 Etapa 7
08-12-2018
AS Olimpic
Grupa 2004 - Seria 2 Etapa 6
24-11-2018
ACS Luceafarul Noua Generatie
Grupa 2004 - Seria 2 Etapa 5
17-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2004 - Seria 2 Etapa 4
10-11-2018
AFC Progresul 1944 Spartac 2
Grupa 2004 - Seria 2 Etapa 3
03-11-2018
AS Olimpic
Grupa 2004 - Seria 2 Etapa 2
27-10-2018
CS TC Champion
Grupa 2004 - Seria 2 Etapa 1
20-10-2018
AS Olimpic
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe