Informari si comunicate
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Antilopa / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2002 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 SC Fotbal Club FCSB SA 34 32 1 1 207-26 97p +46
2CS Concordia Chiajna343022198-1992p+41
3 AS Nefele Sports 34 25 3 6 104-38 78p +27
4ACS Sport Team3422210130-4968p+17
5 AFC Progresul 1944 Spartac 34 22 1 11 103-75 67p +16
6CSA Steaua342059100-3565p+14
7 ASC Juventus București 34 20 4 10 114-38 64p +13
8AS Olimpic342011392-7561p+10
9 LPS Mircea Eliade 34 17 2 15 70-87 53p +2
10AS Voința Buftea341411973-9543p-8
11 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 34 13 4 17 65-90 43p -8
12CS Electroaparataj341202253-12036p-15
13 CS Cautis Steaua Sudului 32 11 0 21 69-93 33p -15
14Palatul Național al Copiilor341022237-12532p-19
15 SC FC Sportul Studențesc SA 34 6 2 26 33-106 20p -31
16FC Rușanu32612535-8919p-26
17 CSS 1 34 6 1 27 49-200 19p -32
18CS AS Real New32103113-1853p-48

Observatii: * Echipele CS Cautis Steaua Sudului, CS AS Real New si FC Rușanu s-au retras din competiție și vor pierde toate jocurile din retur cu 0-3;
** Echipele AS Carmen București 1937 și ACS Prosport Football Academy s-au înscris în competiție din retur și vor evolua fără a acumula puncte in clasament.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abdulaziz Iosif 04-06-1999 22645
2 Andrei Marius Gabriel 05-11-1996 18268c
3 Anghel Stefan Mirel Gabriel 05-11-1998 23924
4 Arghir Mihai Razvan 11-06-1996 20497C
5 BALAN VALENTIN 23-01-2001 24192
6 Bebereche Pavel Dan Marian 25-06-1996 12458V
7 Boldinog Valentin Florin 20-01-1999 25582c
8 Burghescu Marian Bogdan 07-09-2003
9 Butuza Andrei-Iulian 17-10-1997 15197
10 Chira Alexandru - Dragos 09-08-199 18625
11 CIOCIANU ALEXANDRU IONUT 30-04-2005 41621
12 Ciuraru Cristian 18-08-2007 19618
13 Cojocaru Silviu Adrian 29-06-1999 23908
14 Constantin Mihai 22-10-1998 29548
15 CORODIANU Dragos Stefan 03-09-2002 27564
16 Costache Daniel Armando 14-05-1998 21257
17 Cristea George Catalin 05-06-1998 14106
18 Cristea Stefan Rares 20-10-2005 42910
19 Damian Paul-Alexandru 07-06-1998 19619
20 Dragan Alexandru Costinel 31-05-1996 14373c
21 Dragotescu Mario Cristian 08-12-2004 41937A
22 Dumitrache Catalin Madalin 02-09-1996 15467c
23 Dumitrescu Nicolae Alin 25-03-1996 16043
24 Enache George 10-11-1998 23927
25 Eremia Mihai 03-05-1995 13734
26 Ergul Seyfullah 20-06-2006 42916
27 Filipon Robert Cristian 15-04-1996 18562b
28 Florica 03-02-1997 37709b
29 Fodor Angelo Claudiu 09-07-1996 15515c
30 Ghimbasanu Alexandru Daniel Andrei 30-11-2005 42915
31 Ionita Adrian Alexandru 24-07-1996 16087n
32 Ionita Claudiu Alin 12-09-2006 42917
33 Ionulete Adrian Florin 01-06-2006 42921
34 IVAN STEFAN TEODOR 06-04-2005 42121
35 Ivanciu Ionut Claudiu 01-11-1996 15349c
36 Ivanescu Laurian 19-12-1996 17816J
37 JAHED MIKAIL 21-07-2004 42265
38 Lautaru Albert Cristian 12-07-2006 42918
39 LUNGU MIHAI CRISTIAN 09-06-1999 25956
40 MANDACHE EMIL IULIAN 20-02-1996 16046
41 MANOLACHE CATALIN 05-04-2002 40831
42 Manolache Tiberiu Cristian 19-11-2006 42919
43 MESSINGER ERIC CLIVE PETER 19-08-1999 42267
44 MIELU MARIAN ALIN 02-08-1999 24812
45 MOGILDEA STEFAN VIOREL 05-07-1999 25369
46 MORARU ALEXANDRU CATALIN 27-08-2001 29162-
47 MURESANU STEFAN DANIEL 28-09-2002 40822
48 MUSCALU ROBERT MIHAI 06-02-2004 41984
49 Nenciu Dan Gabriel 10-07-2006 42920
50 NICA MARIAN OVIDIU 18-08-1998 26354
51 NICULAE ILIE IONUT 04-11-2004 30293
52 NITU ALEXANDRU LUCIAN 30-03-1999 20979
53 OSTAFI STURZ IOAN 20-01-2006 41924
54 POPA LAURENTIU GABRIEL 04-05-2001 26193*
55 Roman Albert Valentin 13-07-2005 42914
56 Stoica Andrei Robert 26-11-2002 42992
57 Tomfil Luca Florin 26-05-2005 42913
58 Trandafir Robert Valentin 24-01-2003 27984
59 Tudosa Robert Marian 03-08-2006 42912
60 Tudose Alexandru 17-09-2005 42911
61 Voicu David Cristian 21-08-2006 43001
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 10
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 8
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 7
AFC Asalt
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 6
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 5
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 3
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 2
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004, Elita, Seria 5 Etapa 1
28-08-2018
CSS 1
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
SC Fotbal Club R Bucuresti SA
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 12
17-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
ACS Tracțiunea
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
ACS Sport Team
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 13
24-11-2018
LPS Mircea Eliade 2
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 12
17-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 11
10-11-2018
ACS Pro Team
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 10
03-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 8
20-10-2018
ACS Inizio
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 7
13-10-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 6
06-10-2018
CS TC Champion
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 5
29-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 4
22-09-2018
SC Fotbal Club FCSB SA 2
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 3
15-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 2
08-09-2018
ASF Micii Fotbaliști
Grupa 2005 - Seria 2 Etapa 1
01-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 6
24-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 5
17-11-2018
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 4
10-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 3
03-11-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 2
27-10-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 1
20-10-2018
ACS Pro Team
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe