Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

Palatul Național al Copiilor

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2002 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 SC Fotbal Club FCSB SA 34 32 1 1 207-26 97p +46
2CS Concordia Chiajna343022198-1992p+41
3 AS Nefele Sports 34 25 3 6 104-38 78p +27
4ACS Sport Team3422210130-4968p+17
5 AFC Progresul 1944 Spartac 34 22 1 11 103-75 67p +16
6CSA Steaua342059100-3565p+14
7 ASC Juventus București 34 20 4 10 114-38 64p +13
8AS Olimpic342011392-7561p+10
9 LPS Mircea Eliade 34 17 2 15 70-87 53p +2
10AS Voința Buftea341411973-9543p-8
11 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 34 13 4 17 65-90 43p -8
12CS Electroaparataj341202253-12036p-15
13 CS Cautis Steaua Sudului 32 11 0 21 69-93 33p -15
14Palatul Național al Copiilor341022237-12532p-19
15 SC FC Sportul Studențesc SA 34 6 2 26 33-106 20p -31
16FC Rușanu32612535-8919p-26
17 CSS 1 34 6 1 27 49-200 19p -32
18CS AS Real New32103113-1853p-48

Observatii: * Echipele CS Cautis Steaua Sudului, CS AS Real New si FC Rușanu s-au retras din competiție și vor pierde toate jocurile din retur cu 0-3;
** Echipele AS Carmen București 1937 și ACS Prosport Football Academy s-au înscris în competiție din retur și vor evolua fără a acumula puncte in clasament.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Antoneag Bogdan Andrei 24-10-2003 29107B
2 Baca Gabriel 21-01-2003 40635
3 Balauta Cristian 13-04-1998 42194
4 Barbanta Vlad Alexandru 26-08-2005 40152
5 Barbu Mihnea Victor 03-04-2001 42636
6 Baroiu Andrei 13-02-2003 40163
7 Berbec Florentin Corin 15-04-2006 40636
8 Bonea Nicolae Adrian 31-07-1998 26331
9 Bortea Andrei Daniel 13-03-1998 23571
10 Bradis Eduard Constantin 28-06-2002 42294
11 Bularca Dumitru Mareian 12-06-2005 42784
12 Buneata Marius Florin 22-02-1999 22867
13 Burchila Robert Cosmin 21-01-2003 40162
14 Buznea Petrica-Daniel 13-06-1990 15647
15 Cacaraci Iustinian 18-07-2005 40153
16 CALIN ALEXANDRU 03-08-2006 17814
17 Chirica Gabriel Alexandru 24-09-2002 42637
18 Cioaba Marius Constantin 13-12-2003 42634
19 Cobzaru Mario Cristian 17-10-2005 42631
20 Cojocaru Vatafu Andrei Cristian 09-08-2003 40161
21 Comanceanu Victor Ion 14-07-1999 40407
22 Constantin George Mircea 11-04-2001 26210
23 Costache Emanuel Gabriel 05-11-1997 28691
24 Cristian Mario Valentin 24-02-2004 40156
25 Croitoru Costel Daniel 27-09-1998 30901
26 Descultu David 05-12-2006 42629
27 Diaconu Teodor Ioan 03-02-2003
28 Dinu Alexandru Adrian 26-09-2003 42635
29 Dobranici Mihai 11-04-2001 42792
30 Dumitrascu Aurel Mihai 05-10-1997 26620
31 Dumitrescu Alexandru Bogdan 06-03-1999 23726
32 Dumitrescu Alexandru Silviu 02-01-1999 28690
33 Enache Ianis Catalin Gabriel 19-01-2004 40155
34 Fieraru Adrian Sebastian 17-03-1998 40906
35 Gheorghe Nicolae 25-01-1998 28795
36 GRIGORE RAZVAN ADRIAN PETRICA 29-06-1998 41930
37 Herea Anton Robert 10-03-2003 40159
38 Ion Victor Gabriel 28-11-1991 24605
39 Ionescu Robert - Marian 22-09-2003 40160
40 Iordache Cosmin Radu 20-02-1998 20498
41 IORDACHE COSMIN RADU 20-02-1998 20498-
42 Istrate Ion 20-06-1997 20817
43 Jabbari Paydar Hadi 16-12-1997 24320
44 JABBARI PAYDAR HOMAYOUN 13-12-1998 24319
45 Lambrin Alexandru Mihai 08-02-2005 42632g
46 Lazarica Alin Florentin 13-10-1998 40406
47 Lupulescu Mario Ioan 19-07-2003 B 29105
48 Micu Victor Casian 23-01-2007 42628h
49 Mincu Sebastian Florin 16-04-2004 42781
50 MIRICA GEORGE MARIUS 18-10-1997 28932
51 MIU OVIDIU STEFAN 24-07-2004 40157
52 NECULAE ALIN ANDREI 13-02-1999 30902
53 NENCU ROBERT IONUT 24-01-1999 30903
54 Oprica Andrei Robert 04-12-2003 42146
55 Palatul Copiilor
56 PERCA MIHAI CATALIN 13-05-1998 41205
57 Petrescu Gabriel Alexandru 03-08-2005 42630
58 Popescu Ion Gabriel 16-09-2004 40154
59 RADULESCU NICHOLAS 06-12-1999 41956
60 Ruiu Radu Andrei 20-09-2006 42782
61 STANCIU GEORGE 05-03-1997 28689
62 STEFAN ANDREI 06-05-1997 40720
63 Tanase Rares Mihai 08-11-2005 42783
64 URICARU ALEXANDRU FLORENTIN 06-03-1997 21047B
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2002 Etapa 34
02-06-2018
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 33
29-05-2018
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 32
26-05-2018
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 31
22-05-2018
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 30
19-05-2018
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 29
12-05-2018
AS Nefele Sports
Grupa 2002 Etapa 28
08-05-2018
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 27
05-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 26
28-04-2018
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 25
21-04-2018
CSA Steaua
Grupa 2002 Etapa 24
14-04-2018
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 23
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2002 Etapa 22
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 21
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 20
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 19
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 18
ACS Sport Team
Grupa 2002 Etapa 17
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2002 Etapa 16
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 15
ASC Juventus București
Grupa 2002 Etapa 14
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 12
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 11
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 10
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 9
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 8
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 7
AS Voința Buftea
Grupa 2002 Etapa 6
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 5
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa 2002 Etapa 4
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 3
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 2
CS AS Real New
Grupa 2002 Etapa 1
Palatul Național al Copiilor
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta