Informari si comunicate
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

AFC Comprest GIM

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Rocar / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2003 Seria 1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 SC Fotbal Club FCSB SA 26 22 1 3 158-20 67p +28
2SC Dinamo 1948 SA262213122-2667p+28
3 CS Concordia Chiajna 26 18 3 5 94-40 57p +18
4SC FC Voluntari SA26181774-3555p+16
5 SC FC Metaloglobus SA 26 16 4 6 81-34 52p +13
6ASC Juventus București261311282-6240p+1
7 AS Regal Sport Club Ferdinand I 26 12 4 10 56-55 40p +1
8LPS Mircea Eliade26931450-9630p-9
9 CS FC Dinamo 26 9 1 16 45-73 28p -11
10AFC Comprest GIM26711840-11422p-17
11 ACP 3 Kids Sport 26 6 3 17 37-93 21p -18
12ACS Elite Football Academy26561519-7521p-18
13 AS Dan Chilom 26 4 3 19 22-88 15p -24
14CSA Steaua26261824-9312p-27
Competitii in care participa / a participat
Cupa României - faza municipală, Sferturi, 2018-2019
Grupa 2004 - Seria 2, 2018-2019
Cupa României - faza municipală, Optimi, 2018-2019
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi, 2018-2019
Grupa 2005 - Seria 3, 2018-2019
Grupa 2003 - Seria 2, 2018-2019
Grupa 2004, Elita, Seria 1, 2018-2019
Liga 4, 2018-2019
Grupa 2004 Seria 4, 2017-2018
Grupa 2003 Seria 1, 2017-2018
Liga 4, 2017-2018
Liga IV 2016/2017, 2016-2017
Copii si juniori 2003 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 98/99 Seria 1, 2016-2017
Minifotbal - Grupa 2003 - seria 1, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 1997 - 1998, 2015-2016
Liga a IV-a, 2015-2016
Copii si Juniori, Juniori 2004 Seria VI - Sud Arena, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2003 Seria I - Juventus, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2000 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2001 Seria I, 2014-2015
Liga a-IV-a, Seria 1, 2014-2015
Liga a IV-a, Seria a II-a, 2013-2014
Juniori, Juniori B (97) Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori C (99) Seria II, 2013-2014
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III, 2013-2014
Juniori, Juniori D (2001) Seria III, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2003 V, 2013-2014
Play - OFF, Play - Off 1997 Grupa A, 2013-2014
Copii si Juniori, Grupa 1995, 2012-2013
Copii si Juniori, Grupa 1997 I, 2012-2013
Copii si Juniori, Grupa 1998 II, 2012-2013
Copii si Juniori, Grupa 1999 III, 2012-2013
Copii si Juniori, 2001 I, 2012-2013
Minifotbal, 2003 III, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2012-2013
Liga a IV-a, Seria a II-a, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Achim Alexandru Mihai 23-10-2002 25835
2 Adir Marius Ionuț 04-01-2003 28507
3 Alecu Denis Ionel 09-10-1997 28137c
4 Andrei Doru-cristian 03-02-2003 30345
5 Anghel Vasile Alexandru 01-01-2001 28415
6 Baciu Cosmin Andrei 17-09-1999 21300
7 Badea Valetiu Ionut 26-02-2000 28762
8 Bailescu Robert Alexandru 01-04-1999 28816 bis
9 Banich Stefan 29-10-1999 41955
10 Banicioiu Sebastian Francesco 14-06-2002 26557
11 Barbu Gheorghe Catalin 20-05-1992 15124b
12 Belu Alin Alexandru 11-05-1998 22348
13 Birnescu Andrei 06-03-2000 30165
14 Boboc Dumitru 02-03-1998 24106
15 Boca Robert Marian 30-07-1999 28142
16 Braicau Marian Adrian 30-07-1993 20365
17 Bratescu Antonio Ricardo 27-06-2003 30344
18 BRATU ROBERT IONUT 31-08-1997 16595*
19 Brumea David Ioan 05-05-1999 41256
20 Burcea Bogdan George 06-03-1996
21 Burcea Mihai Alexandru 09-09-1996
22 Busa Armando Alberto Nicolae
23 Calin Matei - Adrian 03-03-2000 30712
24 Chirita Dimitrie 18-01-2002 30450
25 Chiru Catalin Valentin 02-02-2004 28937
26 CHIRU CATALIN VALENTIN 02-02-2004 28937-
27 CHIUTA PAUL ALEXANDRU 19-11-2004 30831
28 CIOALCA CONSTANTIN MARIUS 14-03-1984
29 CIOALCA STEFANEL CATALIN 07-08-1976 9439-
30 Cioarca Adam Cosmin Andrei 18-12-1997 30487
31 Ciolan Adrian-Ionut 12-01-1991 28963
32 Ciulu Alexandru Madalin 07-07-1993 12958
33 Coaja Marian Lucian 15-08-2001 24789
34 Cojocaru Cristinel Alexandru 03-01-1997 28601
35 Colcigeanu Florian Marius 08-02-2003 28944
36 Constantin Florin 30-01-1994 15138
37 Constantin Florin Alexandru 14-06-1997 24250
38 Constantin Marin Daniel 16-10-1998 21827
39 Constantinescu Cristian Marian 14-08-2002 41861A
40 Copaci Razvan Alexanddru 18-04-2001 26213c
41 Corbuleanu Andrei 12-01-1999 27215
42 Corneschi Daniel Ionut 19-01-1999 29584
43 Coroian Bogdan Cristian 19-03-1994 17830
44 Costache Petru 19-03-1998 21833
45 Cremonezzi Santos Mateus 30-06-1994
46 Cremonezzi Santos Mateus 30-07-1994 41254
47 Croitoru MIHNEA Andrei 06-02-1998 28019
48 Cuna Mario Cristian 15-08-2003 28938
49 CUNA MARIO CRISTIAN 15-08-2003 28938B
50 DADILOVEANU MARIUS ADRIAN 30-07-1996 29362
51 Damsa Rares 12-02-2003 289848
52 DINU ALEXANDRU CATALIN 23-12-1995 18880*
53 Doncu Adrian 28-10-1997 20034
54 Dorofte Nicu Madalin 07-07-1991 GL 28977
55 Dorovei Florin Robertin 06-03-2000 28532c
56 Dragan Valentin Dimitri 24-10-2001 24933
57 Dragut Gabriel Ioas 27-09-1999 40221
58 Dumitrachlie Gabriel Stelian 09-05-2003 28940
59 Dumitrescu Cezar 14-04-2003 27636
60 Dumitru Andrei Valentin 15-02-1999 24188
61 Dumitru Denis Stefan 28-12-2001 41866
62 Ene Ionut Adrian 27-08-1997 28600
63 Florea Marin Antonio 14-02-1998 28138
64 Gaie Marius Mihai 19-06-1997 27426
65 GHEORGHE DODRE ROBERT ROSSI 24-10-2001 24930*
66 Gheorghe George 30-07-2000 40222
67 GHERMAN ANDREI CATALIN 14-01-2002 24929
68 Ghinda Catalin Dobi Iulian 16-07-2000 23794
69 Gojnea Marian Alin 03-09-1997 28236
70 Grama Claudiu Dorel 19-05-2000 30448
71 Iancu Alexandru Marian 12-08-1998 28769
72 Ionita Gheorghe Roberto 05-04-1999 24249
73 IONITA SILVIU SEBASTIAN 16-07-2001 43129
74 Iordache Andrei Marius 09-07-1997 18628
75 IORDACHE ANDREI MARIUS 09-07-1997 18628-
76 Iordachescu Alin Daniel Florin 17-01-2001 25441
77 Ivascu Madalin Andrei 01-11-1999 20988
78 Jefferson Santos Souza 18-12-1992 42836
79 JITARU CRISTIAN DANIEL 20-03-1994 10417
80 Logofatu Nicolae Georgian 24-11-1992 15173c
81 Lupu Andrei Mircea 06-02-1999 28838
82 MAIER ANDREEA CRISTINA 07-11-1999 30651-
83 Mancu Alexandru Florin 03-07-2003 30346
84 MANDA ALBERTA ANTONIA 04-01-1999 29028-
85 Manea Alin Mario 16-08-2003 28949bis
86 Margescu Razvan Andrei 26-03-1992 24499
87 MARIA DRAGOMIR CLAUDIU GABRIEL 14-06-2002 27239
88 MIHAI IONUT MARIUS ADELIN 17-06-1999 23530
89 Mihailescu Florentin Cristian 07-04-2001 41864
90 Mihailescu Vlad Marian 13-10-2000 27960
91 Milea Fabian Bogdan 27-01-2003 28939
92 MILEA SORIN MARIAN 15-02-2001 25737
93 Militaru Claudiu-Ionut 14-06-1994 16310
94 MLADIN GABRIEL LAURENTIU 14-04-2003 30451
95 MOANGA GIANI EDUARD 20-12-2000 M 14984
96 Molnar Arpad Nicolae Adrian 03-02-1998 B 28867
97 MUSCALU MIHAI MARIO 07-09-2002 41868
98 NEAGU ALBERTO PAUL 16-07-1997 19280
99 Neagu Gabriel Alexandru 17-07-1999 28868
100 Negoita Cristian Andrei 24-03-2003 27959
101 Nica Mihai Cornel 31-03-2003 28947
102 Nicolae Caldararu Albertu 16-12-2002 28095
103 NICOLESCU CIPRIAN ALBERT 16-08-1998 23934
104 Nicula Ionut Paul Robert 09-09-1995 12486d
105 Niculae Andrei Cristian 21-02-2003 28941 bis
106 Niculae Mihai 22-12-1998 15341
107 Nitescu Dumitru Gabriel 27-10-2002 41612
108 Nitescu Dumitru Mihail 27-10-2002 41611
109 Nitu Daniel Alin 16-10-2000 41852
110 OLTEAN ALEXANDRU GEORGE 16-06-1991 6082-
111 Ontincilescu Dofinescu Dragos 10-06-1997 20662
112 OPREA FLORIN ADRIAN 12-04-1998 28840-
113 Pasare Silvian Marian 06-03-1995 18439
114 Patrulet Andrei Valentin 10-07-1999 28835
115 Petre Alexandru 02-09-1993 13475
116 Petre Cosmin Andrei 05-09-2003 29536
117 Plesu Alexandru Corneliu 04-12-1999 29006
118 PLUTEANU FLORIN ENRICO 14-09-1993 10485
119 Racautanu Valentin Catalin 26-04-1990 15719
120 RACAUTEANU GABRIEL VALENTIN 29-03-1998 23336
121 Radu Petre Raul 06-03-2003 28946
122 Radvan Denis Andrei 24-07-1999 26232
123 Rusu Marius Cristian 20-03-1999 29005
124 Sandu Luca Calin 06-04-2004 28943
125 Scripcaru Alexandru Iulian 18-08-1998 27089
126 Sfiea Paul Adrian 29-06-1998 20043
127 Smarandache Florin 30-07-2000 41733
128 Smarande Andrei Georgian 11-09-1997 24252
129 Soare Petronel Radu 10-09-1999 41257
130 Spinu Vlad Petrica 23-08-2001 41867
131 Stefan Lenoard 18-01-2000 30168
132 Stoica Andrei Marian 04-05-2001 26234
133 Tanislav Alin Catalin 14-02-2001 28708
134 Tesileanu Florin Iulian 19-09-1999 41954
135 Toma Ionel 15-02-2001 24920
136 Tomescu Claudiu Andrei 18-11-1998 B 28770
137 Tucanu Liviu Valentin 13-09-2001 41862
138 Turcsanyi Manolescu Matei 27-07-1997 21150
139 Udila Lorenzo 20-05-2003 29536b
140 Udila Stefan Gabriel 07-06-2001 42735
141 Vaduva Costin Mario 19-12-1997 14006
142 Vaitis Petre Theodor Antonio 04-05-1999 24253
143 Vasile Marian 12-09-1999 41144
144 Verdeata Petre Cristian 06-06-1990 25692
145 Vlad Daniel Stefan 05-05-1998 23501
146 Voicu Ionu Alexandru 23-02-2000 40219
147 Zamfir Cristian Paul 21-06-2001 28089
148 Zanfir Valentin 11-02-1997 B 28841
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 Etapa 8
12-10-2018
AS Tricolor Footbal Club
Liga 4 Etapa 7
05-10-2018
AFC Comprest GIM
Liga 4 Etapa 6
28-09-2018
AFCS Real Crângași
Liga 4 Etapa 5
21-09-2018
AFC Comprest GIM
Liga 4 Etapa 4
14-09-2018
LPS Mircea Eliade
Liga 4 Etapa 3
07-09-2018
AFC Comprest GIM
Liga 4 Etapa 2
01-09-2018
CS FC Dinamo
Liga 4 Etapa 1
24-08-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 10
13-10-2018
AS Romprim
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 9
06-10-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 8
29-09-2018
ACS Luceafarul Noua Generatie
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 6
22-09-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 5
15-09-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 4
08-09-2018
ASC Daco-Getica Bucuresti
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 3
05-09-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2004, Elita, Seria 1 Etapa 1
27-08-2018
ACS Real Sport
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 6
AFC Comprest GIM
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 5
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 4
AFC Comprest GIM
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 3
SC FC Metaloglobus SA
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 2
AFC Comprest GIM
Grupa 2003 - Seria 2 Etapa 1
01-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 7
13-10-2018
AS Olimpic
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 6
06-10-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 5
29-09-2018
ASC Daco-Getica Bucuresti 2
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 4
22-09-2018
AS Benfica Nova Geracao
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 3
15-09-2018
AFC Comprest GIM
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 2
08-09-2018
CS AS Real New
Grupa 2005 - Seria 3 Etapa 1
01-09-2018
AFC Comprest GIM
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi Etapa 1
19-09-2018
AFC Comprest GIM
Cupa României - faza municipală, Optimi Etapa 1
09-10-2018
ACS Power Team
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe