Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

ACS Victoria 2010

Localitatea BUCURESTI

Informatii generale
Teren Rocar / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2004 Seria 3 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS FC Dinamo 20 18 1 1 110-15 55p +25
2ACP 3 Kids Sport20152374-2547p+17
3 ACS Victoria 2010 20 14 1 5 92-29 43p +13
4CS TC Champion20131662-4040p+10
5 ACS Young Steaua Alexandria 20 9 5 6 66-41 32p +2
6ACS Voința 2010 Crevedia20102844-3832p+5
7 CSS 6 20 8 1 11 52-70 25p -5
8CS FC Chitila20801243-6924p-6
9 CS Cautis Steaua Sudului 3 20 4 1 15 37-117 13p -54
10ACS Sport Team20201817-586p-24
11 FC Juniorul 20 2 0 18 21-116 6p -27

Observatii: Echipa ACS Sport Team 2 s-a retras din competiție și va pierde toate jocurile din retur cu 0-3.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 CHECU VALENTIN ALEXANDRU 17-10-2004 41744
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 22
09-06-2018
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 21
02-06-2018
CS FC Chitila
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 20
26-05-2018
ACS Young Steaua Alexandria
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 19
19-05-2018
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 18
12-05-2018
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 16
28-04-2018
CS TC Champion
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 15
21-04-2018
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 14
14-04-2018
ACS Sport Team
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 13
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 12
CS Cautis Steaua Sudului 3
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 11
CS FC Dinamo
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 10
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 9
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 8
ACS Voința 2010 Crevedia
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 7
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 5
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 4
CSS 6
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 3
ACS Victoria 2010
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 2
FC Juniorul
Grupa 2004 Seria 3 Etapa 1
ACS Victoria 2010
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta