Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

AS Dan Chilom

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Prosport Football Academy 20 20 0 0 114-4 60p +30
2CS Prosport Focșani21143470-2945p+12
3 AS Dan Chilom 20 13 5 2 65-12 44p +14
4AS Galactik FK20133462-3042p+12
5 AFC Calcio 20 11 3 6 36-27 36p +6
6SC Dinamo 1948 SA21105649-2335p+5
7 SC Fotbal Club FCSB SA 20 10 2 8 52-42 32p +2
8ACS Inițial2093853-4130p0
9 ACS Juniorul 2014 20 7 1 12 41-43 22p -8
10CSA Steaua20621228-4920p-10
11 AS Regal Sport Club Ferdinand I 20 4 2 14 24-70 14p -16
12ACS Inizio20321517-9911p-19
13 CS TC Champion 20 3 0 17 12-102 9p -21
14ACS Sport Team20131613-656p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Anghel Ionut-Raducu 08-06-2002 40564
2 Avanu Marius-Alexandru 07-04-2002 41637
3 BADEA CLAUDIU MARIAN 18-01-2003 41627*
4 Boboc Nadis Gabriel 02-01-2003 27964
5 Bocancia Robert Paul 12-04-2005 42462
6 Chelza Cosmin - Octavian 19-03-2002 42365
7 Ciontea Luca-marius 25-04-2003 27919
8 Craciun Mario Stefan 29-07-2003 28255
9 Dumitrache Antonio 12-02-2002 27066
10 Dumitru Andrei Eduard 04-03-2002 40757
11 Dumitru Robert Andrei 26-03-2003 41893
12 GRIGORE ALEXANDRU DARIUS 03-07-2002 27149
13 Irimia David Mario 12-05-2006 42463
14 Irimia Dragos Alexandru 12-05-2006 42464
15 MARIN MIHAI ANDREI 25-01-2002 41630
16 MIHALACHE ANDREI 30-09-2002 30797
17 MITREA VALENTIN IONUT 15-06-2005 42367
18 Mitrovic Aleksander 20-06-2003 29301
19 MOCANU MARIUS CORNEL STEFAN 09-04-2002 26828
20 Munteanu Mihnea 03-05-2002 42535
21 NICOLA STEFAN DLORIN 10-09-2002 27159
22 NICULITA GABRIEL OCTAVIAN 07-11-2006 43286
23 Pacuraru Andrei Denis 09-06-2002 26024
24 PERIANU MIHAITA ALEX. 23-11-2002 27570
25 PETRE IONUT SILVIU 04-05-2005 30111
26 PROTOPOPESCU ROBERT ANDREI 22-09-2003 28892
27 RADU ALEXANDRU STEFAN 28-02-2003 27150
28 RADU ALEXANDRU STEFAN 28-02-2003 27150*
29 RUSU NUTU ION 20-11-2002 24044
30 SOREA NICULAE ADRIAN 07-04-2002 28201
31 STANESCU MARIUS GABRIEL GEORGIAN 18-10-2003 28835*
32 STATE ANDREI ROBERTO 27-09-2006 42366
33 TANTARU VALENTIN CONSTANTIN 05-07-2005 40756
34 TIRCOMNICU CIRSTEA ANDREI RADU 17-10-2005 30623
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 20
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 19
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 18
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 17
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 16
AS Galactik FK
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 15
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 14
AS Regal Sport Club Ferdinand I
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 13
ACS Inizio
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 12
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 11
AFC Calcio
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 10
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 9
ACS Sport Team
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 8
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 7
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 6
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 5
ACS Juniorul 2014
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 4
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 3
AS Dan Chilom
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 2
CS TC Champion
Grupa 2005 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 1
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 21
ACS Voința 2010 Crevedia
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 20
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 19
ACS Sport Team
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 18
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 17
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 16
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 13
AS Automatica
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 12
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 11
ACS United Soccer
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 10
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 9
AS Olimpic
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 8
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 7
CS Cadet
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 6
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 5
LPS Mircea Eliade
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 4
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 3
AS Academia Rapid
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 2
AS Dan Chilom
Grupa 2001/2017-2018 Etapa 1
AFC Calcio
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 20
14-04-2018
CSA Steaua
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 19
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 18
SC FC Voluntari SA
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 17
LPS Mircea Eliade
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 16
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 14
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 13
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 12
ASC Juventus București
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 11
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 10
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 9
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 8
AFC Comprest GIM
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 7
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 6
SC FC Metaloglobus SA
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 5
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 4
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 3
ACS Elite Football Academy
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 2
AS Dan Chilom
Grupa 2003/ seria l / 2017-2018 Etapa 1
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 14
14-04-2018
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 13
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 12
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 11
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 10
ACS Marius Lăcătuș
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 9
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 8
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 7
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 6
LPS Mircea Eliade
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 5
SC FC Voluntari SA
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 4
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 3
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 2
AS Dan Chilom
Grupa -2004 / seria ll 2017-2018. Etapa 1
ACS Steaua Noua Generație
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta