Informari si comunicate
08-05-2014
Decizii Comisia de Disciplina din 30.04.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data 30.04.2014, Comisia de Disicplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CS Concordia Chiajna

Localitatea Chiajna

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Cautis Steaua Sudului 26 24 2 0 131-22 74p +35
2AS New Stars Football Club262312139-2570p+31
3 SC Dinamo 1948 SA 26 23 0 3 131-22 69p +30
4CS Prosport Focșani261727107-5253p+14
5 SC FC Voluntari SA 26 15 2 9 77-62 47p +8
6CS Concordia Chiajna26143989-4945p+6
7 CSA Steaua 26 10 1 15 51-85 31p -8
8SC Fotbal Club FCSB SA26911669-7628p-11
9 ACS Juniorul 2014 26 8 3 15 41-82 27p -12
10CS Inter Galaxy26641638-10222p-17
11 AS Regal Sport Club Ferdinand I 26 7 1 18 41-115 22p -17
12ACS Prosport Football Academy26631737-7521p-18
13 AFC Calcio 26 5 2 19 34-85 17p -22
14CSS 126212326-1597p-32
Competitii in care participa / a participat
Grupa 2004 Seria 1, 2017-2018
Grupa 2003 Seria 1, 2017-2018
Grupa 2002, 2017-2018
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018, 2017-2018
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018, 2017-2018
Grupa 1999-2000, 2017-2018
Copii si juniori 2003 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 98/99 Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori 2001 Seria 1, 2016-2017
Grupa 2004 - Seria 1, 2016-2017
Grupa 2005 - Seria 1, 2016-2017
Copii si juniori - Grupa 2000 - seria 1, 2015-2016
Minifotbal - Grupa 2004 - seria 1, 2015-2016
Copii si juniori - Grupa 2002 - seria 1, 2015-2016
Minifotbal - Grupa 2008 - seria 1, 2015-2016
Copii si Juniori, Juniori 1999 Seria I, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 1999 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2003 Seria I - Juventus, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2003 Seria II - Agronomia, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2001 Seria II, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2004 Seria I - Dinamo, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2004 Seria IV - Agronomia, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2005 Seria III - Gorjului, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2006 Seria I - Regie, 2014-2015
Copii si Juniori, Juniori 2006 Seria IV - Gorjului, 2014-2015
Juniori, Juniori D (2001) Seria I, 2013-2014
Play - OFF, Play - Off 1998 Grupa A, 2013-2014
Liga a IV-a, Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori A1 (95-96), 2013-2014
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori B1 (98) Seria II, 2013-2014
Juniori, Juniori C (99) Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori C (99) Seria II, 2013-2014
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria I, 2013-2014
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria II, 2013-2014
Play - OFF, Play - Off 1999 Grupa B, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2004 IV, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2004 II, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2003 I, 2013-2014
Minifotbal, Grupa 2002 III, 2013-2014
Copii si Juniori, Grupa 1998 I, 2012-2013
Copii si Juniori, 2001 I, 2012-2013
Minifotbal, 2002 I, 2012-2013
Minifotbal, 2003 I, 2012-2013
Minifotbal, 2003 II, 2012-2013
Minifotbal, 2004 II, 2012-2013
Minifotbal, 2005 I, 2012-2013
Liga a V-a, 2012-2013 (din etapa 12) (pana in etapa 12)
Play -OFF, Grupa 2000 Seria 2, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2012-2013
Copii si Juniori, Grupa 1996, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abalasei Dragos Mihai 13-06-2004 29119
2 Alexe Mircea 24-11-1993 10463
3 Badea Ionut 28-08-1994 18738
4 BALAN GEORGE CRISTIAN 06-06-1999 26993
5 Balan Marius Iulian 15-07-1996 25374
6 Barbir Roberto Gabriel 05-04-2003 42835
7 BERBEC ALEXANDRU ANDREI 25-11-2001 25417
8 Bornescu Robert Cristian 19-10-2002 42886
9 Bracau Alexandru Leonard 29-06-1997 15572
10 Brumaru Andrei 19-10-1997 32374
11 Butucel Paul 22-05-1993 10467
12 Carp Laurentiu Andrei 30-11-2003 20345
13 Cherciu Andrei Alexandru 18-04-2002 42768
14 Chirita Mateo Mihai 10-05-2005 42990
15 CIMPEANU GEORGE ALEXANDRU 08-10-2000 24323*
16 CIOBANU CRISTIAN 01-07-1998 41623
17 Ciobanu Tedy Valentin 23-01-1996 23588
18 Ciumacenco Alexandru Nicolae 21-11-1993 10472
19 Ciupitu Madalin Alexandru 23-02-1997 15577
20 Clim Constantin Robert 16-07-1990 6459
21 Cojocaru Ciprian Gabriel 05-02-2000 40584
22 Cojocea Andrei Cristian 17-10-2000 22890
23 Constantin Cosmin 11-07-1999 28257
24 Constantin Eugen 03-06-1998 19642
25 Constantin Florian Andrei 09-06-1998 15517
26 Constantin Ionut 27-07-2001 24300
27 Constantin Josef Antonio Daniel 15-09-2002 42512
28 Constantin Marius Cosmin 04-11-2000 29140A
29 Copaceanu Andrei Stefan 03-09-2002 41067
30 Cosa Patrick Mihai 30-04-2005 29156
31 Cosic Bozidar 25-07-1982 8353
32 Crainea Alexandru 13-01-1997 C39
33 Craiu Stefan Alexandru 27-12-1999 22889
34 Cristea Bogdan George 23-03-1997 21289
35 Cristea Ion Alexandru 21-06-2002 30440
36 Croitoru Valentin 05-06-1995 17487
37 Damian David-Dan 10-02-1996 20934 bis
38 Dinisel Andrei 14-03-1994 12262
39 DINU CRISTIAN MARIAN 16-09-2001 40943
40 DOBRE ALIN MIHAIL 21-12-2002 29625
41 Dobrescu Matei Titov 10-11-2002 30338A
42 Dobrogeanu Mihai Andrei 23-07-2002 40544
43 Dobroiu Felix Adrian 17-05-2005 40941
44 Dogaru Marius 17-01-1994 16633
45 Dragnea Daniel Nicolae 07-07-2003 41303
46 Dragomir Constantin Valentin 01-10-2004 40940
47 Dragomir Robert Cosmin 24-03-2003 28405
48 Dumitru Andrei 12-05-2004 29158
49 Dumitru Cornel Eugen 01-06-1996 14904
50 Dumitru Gabriel Alexandru 01-09-2001 26147
51 Dumitru Irinel Adrian 22-01-1993 14949
52 Dumitru Marian 26-01-1999 28079
53 Dumitru Sorin Gabriel 10-05-2003 27303
54 Duna Alexandru Andrei 20-09-2003 41309
55 Enache Robert Ionut 10-05-1997 21461
56 Ene Victor Gabriel 27-06-1997 23968
57 Feleaga Ionut Cristian 30-12-1999 40747
58 FERARU EDUARD ANDREI 14-10-2005 30997*
59 Florea Costin 22-09-1995 15542
60 Gabriel Catalin 16-09-1998 9987
61 GAKOS MARKOS 24-12-1996 27345*
62 Gaman Stefan Daniel 27-09-1997 42691
63 Gheorghe Marian Daniel 02-07-1998 22894
64 Gheorghe Paul David Cristian 25-02-2000 25757
65 Ghetu Costin 09-12-1995 18106
66 GOIA CIPRIAN GABRIEL 24-09-2000 23426*
67 ILIE ADRIAN ANTONIO 21-06-1999 15017*
68 Ion Valentin 11-04-1995 15233
69 Ion Valentin Ionut 11-04-1995 15233c
70 Ionascu Dan Nicolae 14-03-1997 15307-
71 Ionascu Mihnea Daniel 20-08-1998
72 Ionescu Adrian Razvan 05-03-2005 29501
73 IONESCU VICTOR ION 14-01-1996 15292*
74 Ionita Alberto Cristian 29-11-1989 5851
75 Ionita Daniel Andrei 16-09-2003 30152
76 Ionita Stefan Cristian 26-12-2002 42991
77 IORGA RARES GABRIEL 31-01-2004 43551
78 IOSIFESCU MIHAI FELICIAN 18-03-2003 41310
79 Ivan Andrei Cristian 11-10-2000 30900
80 ivan andrei cristian 11-10-2000 23427
81 IVASCU MIRCEA IOAN 27-04-1999 28839
82 JIANU STEFAN IONUT 08-03-2001 29134-
83 JIPAN FLORIN 12-06-2001 30665
84 KARAMIAN SURIK 08-05-2004 29407
85 KARAMYAN MHER 21-11-2005 42212
86 KORBL MIRCEA GEORGE 17-03-1999 23517-
87 LUNGU RAZVAN CRISTIAN 27-08-2005 40944
88 MARIA CRISTIAN EUGEN 09-04-1999 M 8422
89 Marin Ioan 17-11-1997 20967C
90 MARIN OVIDIU MARIAN 29-06-1998 20050
91 MATEI MARIUS VIRGIL 04-02-1999 30148
92 MIHAI EDUARD IONUT 25-09-2001 25493
93 MILOIU COSMIN MARIAN 19-01-2001 28878-
94 MILOIU COSTIN IONUT 19-01-2001 28877-
95 MIRCEA ANDREI ALEXANDRU 30-10-2000 23517
96 MIREA SORIN CRISTIAN 23-05-2003 41304
97 MIRIUTA PETRE CRISTIAN 05-08-1996 20822
98 MISTIRIAN ALEXANDRU 01-11-1997 26072
99 MITU ANTONIO 10-02-2000 25444
100 MOCANU FILIP CONSTANTIN 14-06-2004 28900
101 MOS VASILE 16-04-1997 30994
102 MREJERU IONUT CIPRIAN 07-01-1997 30992
103 MUSEANU RARES PETRU 30-06-2004 43553
104 NEDELCU EMANUEL VIOREL 25-12-1996 25950
105 NEDELESCU IULIAN GABRIEL 24-01-1994 19519-
106 NEGOITA ALEXANDRU 26-04-1996 22865
107 NICODIM GABRIEL GILBERT 25-09-2004 41306
108 Nicolae Andrei 27-06-2005 42692
109 NICOLAE DANIEL 19-02-2005 29141-
110 NICULAE IOAN ALEXANDRU 27-08-1997 21602
111 NISCOVEANU ANTONIO FLORENTIN 18-12-2005 30605
112 NITA EDUARD GABRIEL 28-05-1999 23110
113 Nitu Mihai 12-11-1993 15726
114 OLEACU ANDREI DANIEL 02-08-1996 13780-
115 OLOMO NKOLO LEON BASILE 06-07-1990 8662
116 OPREA LAURENTIU 12-06-1999 21529
117 OSIAC ANDREI 23-11-2000 29046
118 Petre Remus Stefan 01-11-1997 28993
119 RACEALA NICUSOR MARIAN 04-07-1994 17444
120 RADAN PAUL ANDREI 10-03-1999 26538
121 RADOI GEORGE LAURENTIU 27-10-2003 27881
122 RADU DAVID GEORGE 28-10-2004 28899
123 Raiciu Razvan 15-05-1996
124 STANCIU VLADUT STEFAN 11-01-2005 28908*
125 Stefan Florentin 05-02-1998 27148
126 Stochita Alexandru 07-09-1994 22155
127 TONCA CRISTI CONSTANTIN 25-05-1997 8272*
128 VARBAN ANDREI COSMIN 20-05-1998 22467
Meciurile disputate in sezonul actual
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 26
ASC Sparta București
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 25
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 24
ACS Juniorul 2014
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 23
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 22
CS TC Champion
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 21
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 20
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 19
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 18
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 17
ACS Ajax Noua Generație
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 16
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 15
AS New Stars Football Club
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 14
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 13
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 12
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 11
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 10
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 9
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 8
AS Galactik FK
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 7
CSA Steaua
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 6
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 5
SC FC Voluntari SA
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 4
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 3
AS Regal Sport Club Ferdinand I
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 2
CS Concordia Chiajna
Grupa 2006 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 1
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 26
AS New Stars Football Club
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 25
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 24
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 23
CS Inter Galaxy
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 22
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 21
AS Regal Sport Club Ferdinand I
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 20
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 19
ACS Juniorul 2014
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 18
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 17
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 16
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 15
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 14
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 13
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 12
CSS 1
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 11
AFC Calcio
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 10
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 9
CSA Steaua
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 8
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 7
CS Prosport Focșani
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 6
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 5
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 4
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 3
SC FC Voluntari SA
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 2
CS Concordia Chiajna
Grupa 2007 Seria 1 - 2017/2018 Etapa 1
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 1999-2000 Etapa 34
02-06-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 1999-2000 Etapa 33
26-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 32
22-05-2018
ASC Juventus București
Grupa 1999-2000 Etapa 31
19-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 30
15-05-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 1999-2000 Etapa 29
12-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 28
05-05-2018
CS Milanneto
Grupa 1999-2000 Etapa 27
28-04-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 26
24-04-2018
CS Otopeni
Grupa 1999-2000 Etapa 25
21-04-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 23
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 21
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 20
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 1999-2000 Etapa 19
AS Tricolor Footbal Club
Grupa 1999-2000 Etapa 18
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 17
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 16
AS Carmen București 1937
Grupa 1999-2000 Etapa 15
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 14
AFC Asalt
Grupa 1999-2000 Etapa 13
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 12
CS Cadet
Grupa 1999-2000 Etapa 11
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 10
AFC Vis de București
Grupa 1999-2000 Etapa 9
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 8
07-10-2017
ASS Elie Radu
Grupa 1999-2000 Etapa 6
AS Olimpic
Grupa 1999-2000 Etapa 4
FC Rușanu
Grupa 1999-2000 Etapa 3
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 2
CS Concordia Chiajna
Grupa 1999-2000 Etapa 1
AFC Rapid
Grupa 2002 Etapa 34
02-06-2018
CS Electroaparataj
Grupa 2002 Etapa 33
29-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 32
26-05-2018
CSA Steaua
Grupa 2002 Etapa 31
22-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 30
19-05-2018
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2002 Etapa 29
12-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 28
08-05-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2002 Etapa 27
05-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 26
28-04-2018
CS AS Real New
Grupa 2002 Etapa 25
21-04-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 24
14-04-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2002 Etapa 23
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 22
ASC Juventus București
Grupa 2002 Etapa 21
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 20
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2002 Etapa 19
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 18
CSS 1
Grupa 2002 Etapa 17
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 16
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2002 Etapa 15
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 14
AS Voința Buftea
Grupa 2002 Etapa 13
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 12
SC FC Sportul Studențesc SA
Grupa 2002 Etapa 11
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 10
Palatul Național al Copiilor
Grupa 2002 Etapa 9
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 8
ACS Sport Team
Grupa 2002 Etapa 7
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 6
FC Rușanu
Grupa 2002 Etapa 5
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 4
AS Olimpic
Grupa 2002 Etapa 3
CS Concordia Chiajna
Grupa 2002 Etapa 2
AS Nefele Sports
Grupa 2002 Etapa 1
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 26
19-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 25
16-05-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 24
12-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 23
05-05-2018
SC FC Voluntari SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 22
28-04-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 21
21-04-2018
ACS Elite Football Academy
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 20
14-04-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 19
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 18
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 17
ASC Juventus București
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 16
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 15
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 14
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 13
AFC Comprest GIM
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 12
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 11
SC FC Metaloglobus SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 10
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 9
AS Dan Chilom
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 8
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 7
CS FC Dinamo
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 6
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 5
AS Regal Sport Club Ferdinand I
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 4
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 3
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 2
CS Concordia Chiajna
Grupa 2003 Seria 1 Etapa 1
LPS Mircea Eliade
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 22
02-06-2018
ASC Juventus București
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 21
26-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 20
19-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 19
12-05-2018
CS Cautis Steaua Sudului
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 18
05-05-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 17
28-04-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 16
21-04-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 15
14-04-2018
ACS Sport Team
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 14
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 13
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 12
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 11
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 10
AS Galactik FK
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 9
SC FC Voluntari SA
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 8
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 7
ACS Pro Team
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 6
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 5
AS Regal Sport Club Ferdinand I
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 4
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 3
SC Fotbal Club FCSB SA
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 2
CS Concordia Chiajna
Grupa 2004 Seria 1 Etapa 1
SC Dinamo 1948 SA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta