Informari si comunicate
04-07-2014
Categoria AJF
24-06-2014
Decizie Comisia de Disciplina FRF

Comunicare Deciziei Comisiei de Disciplina a FRF privind situatia echipelor care au sediul pe teritoriul AJF Ilfov.

detalii...
Categoria AJF
12-06-2014
Categoria AJF
12-06-2014
Categoria AJF
06-06-2014
Categoria AJF
03-06-2014
COMUNICAT

Comunicat Comitet de Urgenta

detalii...
Categoria AJF
29-05-2014
Comisia ptr. Statutul Jucatorului.

Dosarele aflate pe rolul Comisiei ptr. data de 29.05.2014 ora 13.00.

detalii...
Categoria AJF
27-05-2014
Comisia de Disciplina din 14.05.2014

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data _14.05.2014_, Comisia de Disciplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii:

detalii...
Categoria AJF
21-05-2014
Comunicat

Organizare competitii in perioada urmatoare

detalii...
Categoria AJF
20-05-2014
COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data _08.05.2014_, Comisia de Di

COMISIA DE DISICPLINA Intrunita, astazi data _08.05.2014_, Comisia de Disciplina a Asociatiei Municipale de Fotbal Bucuresti, a adoptat urmatoarele decizii: NR. CRT. NR. DOSAR NUME JUCATOR / ANTRENOR DENUMIRE CLUB SANCTIUNE 1 260/CD/201

detalii...
Categoria AJF
toate comunicatele

A.F.C. COMPREST GIM

Localitatea Bucuresti

Informatii generale
Teren Rocar / Bucuresti
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 SC Dinamo 22 21 1 0 119-8 64p +31
2S.C. JUVENTUS BUCURESTI22152566-4147p+14
3 C.S.S. 2 22 15 0 7 74-25 45p +12
4C.S.S. 622143556-3245p+12
5 C.S. CONCORDIA CHIAJNA 22 14 0 8 65-38 42p +9
6GR. IND. SF. Pantelimon221111043-5034p+1
7 A.S. PROGRESUL BUCURESTI 22 10 0 12 36-53 30p -3
8CS Cautis22911224-5328p-5
9 ASF Team 22 8 0 14 43-48 24p -9
10A.F.C. COMPREST GIM22501730-9015p-18
11 C.S.S. 1 22 3 2 17 19-51 11p -22
12SPIRU HARET I.22202015-1016p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Achim Alexandru Mihai 23-10-2002 25835
2 Adir Marius IonuČ› 04-01-2003 28507
3 Alecu Denis Ionel 09-10-1997 28137c
4 Andrei Doru-cristian 03-02-2003 30345
5 Anghel Vasile Alexandru 01-01-2001 28415
6 Baciu Cosmin Andrei 17-09-1999 21300
7 Badea Valetiu Ionut 26-02-2000 28762
8 Bailescu Robert Alexandru 01-04-1999 28816 bis
9 Banich Stefan 29-10-1999 41955
10 Banicioiu Sebastian Francesco 14-06-2002 26557
11 Barbu Gheorghe Catalin 20-05-1992 15124b
12 Belu Alin Alexandru 11-05-1998 22348
13 Birnescu Andrei 06-03-2000 30165
14 Boboc Dumitru 02-03-1998 24106
15 Boca Robert Marian 30-07-1999 28142
16 Braicau Marian Adrian 30-07-1993 20365
17 Bratescu Antonio Ricardo 27-06-2003 30344
18 BRATU ROBERT IONUT 31-08-1997 16595*
19 Brumea David Ioan 05-05-1999 41256
20 Burcea Bogdan George 06-03-1996
21 Burcea Mihai Alexandru 09-09-1996
22 Busa Armando Alberto Nicolae
23 Calin Matei - Adrian 03-03-2000 30712
24 Chirita Dimitrie 18-01-2002 30450
25 Chiru Catalin Valentin 02-02-2004 28937
26 CHIRU CATALIN VALENTIN 02-02-2004 28937-
27 CHIUTA PAUL ALEXANDRU 19-11-2004 30831
28 CIOALCA CONSTANTIN MARIUS 14-03-1984
29 CIOALCA STEFANEL CATALIN 07-08-1976 9439-
30 Cioarca Adam Cosmin Andrei 18-12-1997 30487
31 Ciolan Adrian-Ionut 12-01-1991 28963
32 Ciulu Alexandru Madalin 07-07-1993 12958
33 Coaja Marian Lucian 15-08-2001 24789
34 Cojocaru Cristinel Alexandru 03-01-1997 28601
35 Colcigeanu Florian Marius 08-02-2003 28944
36 Constantin Florin 30-01-1994 15138
37 Constantin Florin Alexandru 14-06-1997 24250
38 Constantin Marin Daniel 16-10-1998 21827
39 Constantinescu Cristian Marian 14-08-2002 41861A
40 Copaci Razvan Alexanddru 18-04-2001 26213c
41 Corbuleanu Andrei 12-01-1999 27215
42 Corneschi Daniel Ionut 19-01-1999 29584
43 Coroian Bogdan Cristian 19-03-1994 17830
44 Costache Petru 19-03-1998 21833
45 Cremonezzi Santos Mateus 30-06-1994
46 Cremonezzi Santos Mateus 30-07-1994 41254
47 Croitoru MIHNEA Andrei 06-02-1998 28019
48 Cuna Mario Cristian 15-08-2003 28938
49 CUNA MARIO CRISTIAN 15-08-2003 28938B
50 DADILOVEANU MARIUS ADRIAN 30-07-1996 29362
51 Damsa Rares 12-02-2003 289848
52 DINU ALEXANDRU CATALIN 23-12-1995 18880*
53 Doncu Adrian 28-10-1997 20034
54 Dorofte Nicu Madalin 07-07-1991 GL 28977
55 Dorovei Florin Robertin 06-03-2000 28532c
56 Dragan Valentin Dimitri 24-10-2001 24933
57 Dragut Gabriel Ioas 27-09-1999 40221
58 Dumitrachlie Gabriel Stelian 09-05-2003 28940
59 Dumitrescu Cezar 14-04-2003 27636
60 Dumitru Andrei Valentin 15-02-1999 24188
61 Dumitru Denis Stefan 28-12-2001 41866
62 Ene Ionut Adrian 27-08-1997 28600
63 Florea Marin Antonio 14-02-1998 28138
64 Gaie Marius Mihai 19-06-1997 27426
65 GHEORGHE DODRE ROBERT ROSSI 24-10-2001 24930*
66 Gheorghe George 30-07-2000 40222
67 GHERMAN ANDREI CATALIN 14-01-2002 24929
68 Ghinda Catalin Dobi Iulian 16-07-2000 23794
69 Gojnea Marian Alin 03-09-1997 28236
70 Grama Claudiu Dorel 19-05-2000 30448
71 Iancu Alexandru Marian 12-08-1998 28769
72 Ionita Gheorghe Roberto 05-04-1999 24249
73 Iordache Andrei Marius 09-07-1997 18628
74 Iordachescu Alin Daniel Florin 17-01-2001 25441
75 Ivascu Madalin Andrei 01-11-1999 20988
76 Jefferson Santos Souza 18-12-1992 42836
77 JITARU CRISTIAN DANIEL 20-03-1994 10417
78 Logofatu Nicolae Georgian 24-11-1992 15173c
79 Lupu Andrei Mircea 06-02-1999 28838
80 Mancu Alexandru Florin 03-07-2003 30346
81 Manea Alin Mario 16-08-2003 28949bis
82 Margescu Razvan Andrei 26-03-1992 24499
83 MARIA DRAGOMIR CLAUDIU GABRIEL 14-06-2002 27239
84 MIHAI IONUT MARIUS ADELIN 17-06-1999 23530
85 Mihailescu Florentin Cristian 07-04-2001 41864
86 Mihailescu Vlad Marian 13-10-2000 27960
87 Milea Fabian Bogdan 27-01-2003 28939
88 Militaru Claudiu-Ionut 14-06-1994 16310
89 Molnar Arpad Nicolae Adrian 03-02-1998 B 28867
90 NEAGU ALBERTO PAUL 16-07-1997 19280
91 Neagu Gabriel Alexandru 17-07-1999 28868
92 Negoita Cristian Andrei 24-03-2003 27959
93 Nica Mihai Cornel 31-03-2003 28947
94 Nicolae Caldararu Albertu 16-12-2002 28095
95 NICOLESCU CIPRIAN ALBERT 16-08-1998 23934
96 Nicula Ionut Paul Robert 09-09-1995 12486d
97 Niculae Andrei Cristian 21-02-2003 28941 bis
98 Niculae Mihai 22-12-1998 15341
99 Nitescu Dumitru Gabriel 27-10-2002 41612
100 Nitescu Dumitru Mihail 27-10-2002 41611
101 Nitu Daniel Alin 16-10-2000 41852
102 Ontincilescu Dofinescu Dragos 10-06-1997 20662
103 Pasare Silvian Marian 06-03-1995 18439
104 Patrulet Andrei Valentin 10-07-1999 28835
105 Petre Alexandru 02-09-1993 13475
106 Petre Cosmin Andrei 05-09-2003 29536
107 Plesu Alexandru Corneliu 04-12-1999 29006
108 PLUTEANU FLORIN ENRICO 14-09-1993 10485
109 Racautanu Valentin Catalin 26-04-1990 15719
110 RACAUTEANU GABRIEL VALENTIN 29-03-1998 23336
111 Radu Petre Raul 06-03-2003 28946
112 Radvan Denis Andrei 24-07-1999 26232
113 Rusu Marius Cristian 20-03-1999 29005
114 Sandu Luca Calin 06-04-2004 28943
115 Scripcaru Alexandru Iulian 18-08-1998 27089
116 Sfiea Paul Adrian 29-06-1998 20043
117 Smarandache Florin 30-07-2000 41733
118 Smarande Andrei Georgian 11-09-1997 24252
119 Soare Petronel Radu 10-09-1999 41257
120 Spinu Vlad Petrica 23-08-2001 41867
121 Stefan Lenoard 18-01-2000 30168
122 Stoica Andrei Marian 04-05-2001 26234
123 Tanislav Alin Catalin 14-02-2001 28708
124 Tesileanu Florin Iulian 19-09-1999 41954
125 Toma Ionel 15-02-2001 24920
126 Tomescu Claudiu Andrei 18-11-1998 B 28770
127 Tucanu Liviu Valentin 13-09-2001 41862
128 Turcsanyi Manolescu Matei 27-07-1997 21150
129 Udila Lorenzo 20-05-2003 29536b
130 Udila Stefan Gabriel 07-06-2001 42735
131 Vaduva Costin Mario 19-12-1997 14006
132 Vaitis Petre Theodor Antonio 04-05-1999 24253
133 Vasile Marian 12-09-1999 41144
134 Verdeata Petre Cristian 06-06-1990 25692
135 Vlad Daniel Stefan 05-05-1998 23501
136 Voicu Ionu Alexandru 23-02-2000 40219
137 Zamfir Cristian Paul 21-06-2001 28089
138 Zanfir Valentin 11-02-1997 B 28841
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 14
26-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 13
19-04-2013
C.S. Sport Team
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 12
12-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 11
05-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 10
29-03-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 9
22-03-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 8
16-03-2014
C.S. Chelsea
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 7
09-11-2013
CS Cautis
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 6
09-11-2013
C.S. Sport Team
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 5
26-10-2013
FC VOLUNTARI
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 4
03-11-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 3
13-10-2013
S.C. JUVENTUS BUCURESTI
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 2
05-10-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori B (97) Seria I Etapa 1
29-09-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 22
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 21
AC Proluceafarul
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 20
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 19
A.S. PROGRESUL BUCURESTI
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 18
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 17
AS Soimii IMUC
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 16
A.S. Tufan
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 15
30-03-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 14
A.S. Marius Lacatus
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 13
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 12
CS Otopeni
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 11
C.S. CONCORDIA CHIAJNA
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 10
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 9
ProProgresul Ilie Rontea
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 8
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 7
A.C.S Dim Soft
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 6
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 5
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 4
12-10-2013
CS Cautis
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 3
06-10-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 2
28-09-2013
AS Academica
Juniori, Juniori C (99) Seria II Etapa 1
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 22
17-05-2014
S.C. JUVENTUS BUCURESTI
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 21
10-05-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 20
03-05-2014
C.S.S. 1
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 19
26-04-2014
CS Cautis
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 18
22-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 17
19-04-2014
SC Dinamo
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 16
12-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 15
05-04-2014
C.S.S. 2
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 14
29-03-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 13
22-03-2014
A.S. PROGRESUL BUCURESTI
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 12
15-03-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Pauza: 4-1
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 11
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 10
GR. IND. SF. Pantelimon
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 9
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 8
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 7
C.S. CONCORDIA CHIAJNA
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 6
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 5
ASF Team
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 4
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 3
SPIRU HARET I.
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 2
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori B1 (98) Seria I Etapa 1
C.S.S. 6
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 26
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 25
A.S. TRACTIUNEA
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 23
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 21
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 20
Victoria Branesti
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 19
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 18
CS Milanneto
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 17
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 16
FC Rusanu
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 15
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 14
A.S. Aldo Sport
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 13
C.S.S Giurgiu
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 12
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 10
ACS Real Sport
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 9
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 8
Real Crangasi
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 7
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 6
FORTUNA MIRCEA ELIADE
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 5
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 4
A.S. Real Varasti
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 3
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 2
A.S Pro-Team
Juniori, Juniori C1 (2000) Seria III Etapa 1
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 26
A.F.C. VIITORUL
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 25
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 24
A.S. Juniorul 55
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 23
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 22
C.S.S. 2
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 21
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 20
C.S. Antilopa
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 19
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 18
APC 3 Kids Sport
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 17
FORTUNA MIRCEA ELIADE
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 16
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 15
FC Metaloglobus
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 14
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 13
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 12
A.S. Espanyol
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 11
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 10
F.C. FAIR-PLAY
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 9
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 8
C.S Euro Derby
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 7
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 6
CS Cautis
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 5
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 4
12-10-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 3
06-10-2013
ACS Victoria 2010
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 2
29-09-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Juniori, Juniori D (2001) Seria III Etapa 1
FC Juniorul 2
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 26
09-05-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 25
06-05-2014
AS Fratia
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 24
03-05-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 23
29-04-2014
A.S. ROMPRIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 22
26-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 21
AS Soimii IMUC
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 20
11-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 19
08-04-2014
A.S. PROGRESUL BUCURESTI
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 18
05-04-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 17
Spicul
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 16
22-03-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 15
18-03-2014
A.S. ELECTROAPARATAJ
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 14
15-03-2014
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 13
22-11-2013
FC Juniorul 2
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 12
16-11-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 11
12-11-2013
FC Metaloglobus
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 10
10-11-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 9
01-11-2013
C.S. UNIREA TRICOLOR
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 8
29-10-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 7
25-10-2013
C.S. ELECTRICA
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 6
18-10-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 5
11-10-2013
A.C.S. ILIE OANA
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 4
04-10-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 3
15-10-2013
A.C. S.F. ATHLETICO FLOREASCA
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 2
27-09-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Liga a IV-a, Seria a II-a Etapa 1
20-09-2013
F.C. 1 DECEMBRIE
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 22
ACS Corbeanca
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 21
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 20
A.S. Nefele
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 19
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 18
S.C. JUVENTUS BUCURESTI
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 17
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 16
CS Otopeni
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 15
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 14
A.S. Voinicelul
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 13
FC Juniorul
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 12
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 11
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 10
APC 3 Kids Sport
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 9
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 7
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 6
FC Metaloglobus
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 5
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 4
AS Best Team
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 3
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 2
A.F.C. COMPREST GIM
Minifotbal, Grupa 2003 V Etapa 1
FC Rusanu
Cupa Romaniei Etapa 2
19-11-2013
A.F.C. COMPREST GIM
Cupa Romaniei Etapa 1
05-11-2013
A.S. ELECTROAPARATAJ
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
GIVOVA

GIVOVA

Sarbatoriti luna aceasta