Luni, 28-05-2018

niciun meci

Marti, 29-05-2018

1 CS AS Real New - AFC Progresul 1944 Spartac / Grupa 2002, etapa 33
2 CS Electroaparataj - ACS Sport Team / Grupa 2002, etapa 33
3 CSA Steaua - CSS 1 / Grupa 2002, etapa 33
4 AS Carmen București 1937 - Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon / Grupa 2002, etapa 33
5 AS Voința Buftea - AS Nefele Sports / Grupa 2002, etapa 33
6 SC FC Sportul Studențesc SA - AS Olimpic / Grupa 2002, etapa 33
7 LPS Mircea Eliade - ASC Juventus București / Grupa 2002, etapa 33
8 Palatul Național al Copiilor - FC Rușanu / Grupa 2002, etapa 33
9 SC Fotbal Club FCSB SA - CS Concordia Chiajna / Grupa 2002, etapa 33

Miercuri, 30-05-2018

niciun meci

Joi, 31-05-2018

niciun meci

Vineri, 01-06-2018

niciun meci

Sambata, 02-06-2018

1 CS Otopeni - AFC Vis de București / Grupa 1999-2000, etapa 34
2 STA - CS Cadet / Grupa 1999-2000, etapa 34
3 ASS Elie Radu - CS Milanneto / Grupa 1999-2000, etapa 34
4 AFC Rapid - AS Tricolor Footbal Club / Grupa 1999-2000, etapa 34
5 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AS Carmen București 1937 / Grupa 1999-2000, etapa 34
6 CS Concordia Chiajna - LPS Mircea Eliade / Grupa 1999-2000, etapa 34
7 FC Rușanu - ASC Juventus București / Grupa 1999-2000, etapa 34
8 Sta - AFC Asalt / Grupa 1999-2000, etapa 34
9 AS Olimpic - ACS Prosport Football Academy / Grupa 1999-2000, etapa 34
10 CS Cadet - STA / Grupa 2001, etapa 30
11 CSS 6 - ACS Voința 2010 Crevedia / Grupa 2001, etapa 30
12 AS Olimpic - LPS Mircea Eliade / Grupa 2001, etapa 30
13 AFC Rapid - ACS Sport Team / Grupa 2001, etapa 30
14 ACS United Soccer - AS Academia Rapid / Grupa 2001, etapa 30
15 ACS Victoria București - ACS Prosport Football Academy / Grupa 2001, etapa 30
16 AS Automatica - AFC Calcio / Grupa 2001, etapa 30
17 AS Dan Chilom - SC Dinamo 1948 SA / Grupa 2001, etapa 30
18 ACS Sport Team - CS AS Real New / Grupa 2002, etapa 34
19 FC Rușanu - LPS Mircea Eliade / Grupa 2002, etapa 34
20 AFC Progresul 1944 Spartac - Palatul Național al Copiilor / Grupa 2002, etapa 34
21 CS Concordia Chiajna - CS Electroaparataj / Grupa 2002, etapa 34
22 AS Nefele Sports - CSA Steaua / Grupa 2002, etapa 34
23 CSS 1 - SC Fotbal Club FCSB SA / Grupa 2002, etapa 34
24 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AS Voința Buftea / Grupa 2002, etapa 34
25 AS Olimpic - CS Cautis Steaua Sudului / Grupa 2002, etapa 34
26 ASC Juventus București - SC FC Sportul Studențesc SA / Grupa 2002, etapa 34
27 AFC Inter Bucharest - ACS Pro Team / Grupa 2003 Seria 2, etapa 25
28 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACS Juniorul 2014 / Grupa 2003 Seria 2, etapa 25
29 CS Delcea Fotbal Team - FC Rușanu / Grupa 2003 Seria 2, etapa 25
30 STA - ACS Elite Football Academy 2 / Grupa 2003 Seria 2, etapa 25
31 AS Nefele Sports - AFC Viitorul / Grupa 2003 Seria 2, etapa 25
32 AS Academia Rapid - CS Cautis Steaua Sudului / Grupa 2003 Seria 2, etapa 25
33 CS Progresul București 2005 - CS TC Champion / Grupa 2003 Seria 2, etapa 25
34 ACS Tracțiunea - CSS 2 / Grupa 2003 Seria 3, etapa 21
35 CS Cautis Steaua Sudului 2 - ACP 3 Kids Sport 2 / Grupa 2003 Seria 3, etapa 21
36 ACS Unirea Dobroești - AFC Venus 1914 / Grupa 2003 Seria 3, etapa 21
37 ACS Tandem Sport - AFCS Real Crângași / Grupa 2003 Seria 3, etapa 21
38 ACS United Soccer - ACS Marius Lăcătuș / Grupa 2003 Seria 3, etapa 21
39 AFC Mario - AFC Fair Play / Grupa 2003 Seria 3, etapa 21
40 AS Regal Sport Club Ferdinand I - AS Galactik FK / Grupa 2004 Seria 1, etapa 22
41 ACS Juniorul 2014 - ACS Sport Team / Grupa 2004 Seria 1, etapa 22
42 ACS Pro Team - SC Fotbal Club FCSB SA / Grupa 2004 Seria 1, etapa 22
43 CS Cautis Steaua Sudului - ACS Prosport Football Academy / Grupa 2004 Seria 1, etapa 22
44 SC FC Voluntari SA - SC Dinamo 1948 SA / Grupa 2004 Seria 1, etapa 22
45 CS Concordia Chiajna - ASC Juventus București / Grupa 2004 Seria 1, etapa 22
46 Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - AFC Progresul 1944 Spartac / Grupa 2004 Seria 2, etapa 21
47 ACS Steaua Noua Generație - CSA Steaua / Grupa 2004 Seria 2, etapa 21
48 SC Dinamo 1948 SA 2 - SC FC Voluntari SA 2 / Grupa 2004 Seria 2, etapa 21
49 ACS Marius Lăcătuș - AS Dan Chilom / Grupa 2004 Seria 2, etapa 21
50 ASC Juventus București 2 - ACS Prosport Football Academy 2 / Grupa 2004 Seria 2, etapa 21
51 LPS Mircea Eliade - SC Fotbal Club FCSB SA 2 / Grupa 2004 Seria 2, etapa 21
52 ACS Victoria 2010 - CS FC Chitila / Grupa 2004 Seria 3, etapa 21
53 ACS Voința 2010 Crevedia - CS FC Dinamo / Grupa 2004 Seria 3, etapa 21
54 ACP 3 Kids Sport - CS Cautis Steaua Sudului 3 / Grupa 2004 Seria 3, etapa 21
55 STA - FC Juniorul / Grupa 2004 Seria 3, etapa 21
56 CS TC Champion - ACS Sport Team / Grupa 2004 Seria 3, etapa 21
57 ACS Young Steaua Alexandria - CSS 6 / Grupa 2004 Seria 3, etapa 21

Duminica, 03-06-2018

niciun meci