Asociatia Municipala de Fotbal Bucuresti
Bucuresti, Splaiul Independentei 315-317, Sector 6, Bucuresti
Tel: 0212552009
Tel: 0212552009
Fax: 0212552009
Email: [email protected]
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Suporter Club Oţelul Galaţi - AS FC Universitatea Cluj | A: Petrescu Radu (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Ghinguleac Radu Adrian (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-18 Ora: 20:30 |
A2: Filip Alexandru (Constanţa - Constanţa)
Arbitru VAR: Flueran Viorel Nicusor (Craiova - Dolj) Arbitru AVAR: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti - Bucureşti) |
|
Cupa României, Semifinale | R: Antonie Andrei (Bucureşti - Bucureşti) | |
Stadion: Oţelul (Galaţi - Galaţi) | Obs. arbitri: Constantin Augustus (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) | |
Obs: Grigore Felix (Bucureşti - Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Sporting Lieşti - CSM Focşani 2007 | |
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Lieşti - Galaţi) | Delegat joc: Bahrim Iulian (Bucureşti - Bucureşti) | |
2 | CS Blejoi - SC Popeşti-Leordeni | |
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Blejoi (Blejoi - Prahova) | Delegat joc: Şerban Raluca Elena (Bucureşti - Bucureşti) | |
3 | ACS Kids Tâmpa Braşov - AFC Câmpulung – Muscel 2022 | A: Pascu Cristian Antonio (Sibiu - Sibiu) |
A1: Prodan Costel Adrian (Cisnădie - Sibiu) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 17:00 |
A2: Spătar Răzvan (Sibiu - Sibiu)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 5 | ||
Stadion: ICIM iarbă (Braşov - Braşov) | Obs. arbitri: Teodor Ioan (Târgu Mureş - Mureş) | |
Obs: Muşoiu Alexandru (Bucureşti - Bucureşti) | ||
4 | ACS Olimpic Cetate Râşnov - ASC Olimpic Zărneşti | |
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 5 | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov - Braşov) | Delegat joc: Gîdea George Valentin (Bucureşti - Bucureşti) | |
5 | ACS Vediţa Coloneşti - SCM Râmnicu Vâlcea | A: Anton Sergiu (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Barbulescu Marius (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 17:00 |
A2: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3 - Play-Off, Seria 6 | ||
Stadion: Mircea Stan (Coloneşti - Olt) | Obs. arbitri: Balaci Marian (Drobeta-Turnu Severin - Mehedinţi) | |
Obs: Catanescu Marian (Craiova - Dolj) | ||
6 | CSM Râmnicu Sărat - ACS Voinţa Limpeziş | A: Marin Alexandru Ionuț (Munteni - Galaţi) |
A1: Bobe Ionuţ Marius (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 17:00 |
A2: Toma Andrei (Galaţi - Galaţi)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 2 | ||
Stadion: Municipal (Râmnicu Sărat - Buzău) | Obs. arbitri: Grozea Teodor (Brăila - Brăila) | |
Obs: Manole Alexandru (Bucureşti - Bucureşti) | ||
7 | SC FC Voluntari SA 2 - ACS Progresul Fundulea | |
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 3 | ||
Stadion: Anghel Iordănescu sintetic (Voluntari - Ilfov) | Delegat joc: Căluşer Vlad (Bucureşti - Bucureşti) | |
8 | CS Păuleşti - CSO Tricolorul Breaza | |
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 4 | ||
Stadion: CS Păuleşti (Păuleşti - Prahova) | Delegat joc: Ionescu Aurel (Bucureşti - Bucureşti) | |
9 | CSM Flacăra Moreni - CSO Plopeni | |
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 4 | ||
Stadion: Flacăra (Moreni - Dâmboviţa) | Delegat joc: Mihai Duras (Bucureşti - Bucureşti) | |
10 | ACS SR Municipal Braşov - ASC Ciucaş Tărlungeni | |
Data: 2024-04-20 Ora: 17:00 |
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 5 | ||
Stadion: Tineretului (Braşov - Braşov) | Delegat joc: Grigore Felix (Bucureşti - Bucureşti) | |
11 | CS Sporting Roşiori 2008 - ACS Unirea Bascov | A: Rasteanu Liviu (Mangalia - Constanţa) |
A1: Pencu Marian Alberto (Craiova - Dolj) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 17:00 |
A2: Dumitrascu Andrei Cristian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 6 | ||
Stadion: Municipal (Roşiorii de Vede - Teleorman) | Obs. arbitri: Fecioru Corneliu (Bucureşti - Bucureşti) | |
Obs: Simion Andrei (Bucureşti - Bucureşti) | ||
12 | Universitatea Craiova 2 - CSM Jiul Petroşani | A: Oancea Andrei (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Barbu Florinel (Giurgiu - Giurgiu) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 17:00 |
A2: Făinaru Victor (Giurgiu - Giurgiu)
|
|
Liga 3 - Play-Out, Seria 7 | ||
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj) | Obs. arbitri: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti - Argeş) | |
Obs: Nistor Laurenţiu Dumitru (Moreni - Dâmboviţa) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | Farul Constanţa - FC CFR 1907 Cluj SA | A: Andrei Florin (Târgu Mureş - Mureş) |
A1: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 20:30 |
A2: Artene Ovidiu (Vaslui - Vaslui)
Arbitru VAR: Costreie Sorin (Voluntari - Ilfov) Arbitru AVAR: Marchidanu Marius Cristian (Brăila - Brăila) |
|
SuperLiga - Play-Off, SuperLiga - Play-Off | R: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti) | |
Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi - teren principal (Ovidiu - Constanţa) | Obs. arbitri: Bratu Vasile (Slobozia - Ialomiţa) | |
2 | AFC Hermannstadt - AFC Botoşani | A: Colţescu Sebastian (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău - Sălaj) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 17:30 |
A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti - Bucureşti)
Arbitru VAR: Kovacs Szabolcs (Carei - Satu Mare) Arbitru AVAR: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj - Timiş) |
|
SuperLiga - Play-Out, SuperLiga - Play-Out | R: Motan Mihai (Târgovişte - Dâmboviţa) | |
Stadion: Municipal (Sibiu - Sibiu) | Obs. arbitri: Savaniu Marcel (Satu Mare - Satu Mare) | |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS Campionii Fotbal Club Argeş - ACS Roma Florin Pădurean | A: Nanu Ionut Catalin (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Ene Raluca (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-21 Ora: 11:00 |
A2: Suhan Nicoleta Corina (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 2 Feminin, Seria 2 | ||
Stadion: Baza Sportivă Viitorul Argeş Duminică (Teren I) (Albota - Argeş) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFC Chindia Târgovişte - SC FC Voluntari SA | A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-21 Ora: 10:00 |
A2: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3 Feminin, Seria 4- tur-retur suplimentar | ||
Stadion: Complex Turistic de Nataţie Târgoviște (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA - SC Dinamo 1948 SA | A: Oancea Stănică Theodor (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-21 Ora: 11:00 |
A2: Rădoi Cristian Emil (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Liga 3 Feminin, Seria 4- tur-retur suplimentar | ||
Stadion: Baza Sportivă Rapid - Constructorul (Bucureşti - Bucureşti) | ||
3 | Asociația CS Juniorul 2014 - LPS Iolanda Balaș Sőtér Buzău | A: Sari Adil (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Vârban Alexandru (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-19 Ora: 16:00 |
A2: Măcărescu Margot-Stefania (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Campionatul Național Junioare U17 , Seria 1- tur-retur suplimentar | ||
Stadion: IOR (Bucureşti - Bucureşti) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ASC Daco-Getica Bucureşti - FC Player București | A: Dobrin Cristian (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Cojocaru Antonio (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-20 Ora: 12:00 |
A2: Sotir Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 3 | ||
Stadion: Daco-Getica Sintetic (Bucureşti - Bucureşti) | ||
2 | AFC Chindia Târgovişte - CSS Târgovişte | A: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-21 Ora: 12:00 |
A2: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 4 | ||
Stadion: Complex Turistic de Nataţie Târgoviște (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
3 | ACS Unirea Bascov - CS Academia de Fotbal Gică Popescu | A: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Bălțatu Mihai (Buftea - Ilfov) | ||
Data: 2024-04-20 Ora: 14:00 |
A2: Ene Raluca (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U19 Play-Off, Seria 5 | ||
Stadion: Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi (Mioveni - Argeş) | ||
4 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACP 3 Kids Sport București | A: Oancea Andrei (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-20 Ora: 12:00 |
A2: Suhan Nicoleta Corina (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U19 Play-Out, Seria 4 | ||
Stadion: Complexul MTS (Bucureşti - Bucureşti) | ||
5 | ASC Daco-Getica Bucureşti - ACS FC Dinamo Bucureşti | A: Cojocaru Antonio (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Dobrin Cristian (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-20 Ora: 14:00 |
A2: Sotir Alexandru (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U17 Play-Off, Seria 3 | ||
Stadion: Daco-Getica Sintetic (Bucureşti - Bucureşti) | ||
6 | AFC Chindia Târgovişte - CSS Târgovişte | A: Spinu Marius (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-21 Ora: 14:00 |
A2: Ene Andreea (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U17 Play-Off, Seria 4 | ||
Stadion: Complex Turistic de Nataţie Târgoviște (Târgovişte - Dâmboviţa) | ||
7 | Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon - ACP 3 Kids Sport București | A: Dobre Vasilicā Viorel (Bucureşti - Bucureşti) |
A1: Oancea Andrei (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-20 Ora: 14:00 |
A2: Suhan Nicoleta Corina (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 4 | ||
Stadion: Complexul MTS (Bucureşti - Bucureşti) | ||
8 | ACS Unirea Bascov - LPS Slatina | A: Bălțatu Mihai (Buftea - Ilfov) |
A1: Neculcea Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) | ||
Data: 2024-04-20 Ora: 16:00 |
A2: Ene Raluca (Bucureşti - Bucureşti)
|
|
Naţional U17 Play-Out, Seria 5 | ||
Stadion: Baza Sportivă Grup Şcolar Colibaşi (Mioveni - Argeş) | ||
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SC Fotbal Club FCSB SA - Universitatea Craiova | A: Lăstun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea) |
A1: Marin Nicusor (Suseni - Argeş) | ||
Data: 2024-04-21 Ora: 12:00 |
A2: Ionescu Mihai Marian (Bradu - Argeş)
|
|
Liga de Tineret, Semifinale | ||
Stadion: Baza Sportivă ARCOM Berceni (Bucureşti - Bucureşti) | Obs. arbitri: Velicu Bogdan (Bucureşti - Bucureşti) | |