Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 4
Teren: Petrolul / Berca
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 6
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:30
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 17 Martie 2024, 14:30
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:30
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 17 Martie 2024, 11:30
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 2
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 13
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 10
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 10
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
Liga a 4-a, etapa 11
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 8
Teren: Partizanul / Merei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Partizanul / Merei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 8
Teren: Partizanul / Merei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Partizanul / Merei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 7
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 7
Teren: Rapid / Sapoca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Rapid / Sapoca
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 3
Teren: Comunal / Sahateni
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Sahateni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 5
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 5
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 2
Teren: Comunal / Sahateni
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Sahateni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Beceni
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:30
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 2
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Balaceanu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Balaceanu
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 1
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sageata