Meciuri arbitrate
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 17
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 17
Teren: Partizanul / Merei
Duminica, 14 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Partizanul / Merei
Sambata, 13 Aprilie 2024, 16:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 7
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 13 Aprilie 2024, 16:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 13 Aprilie 2024, 12:00
Juniori U19 - Play-Off, Grupa 2, etapa 4
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 13 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U19 - Play-Off, Grupa 2, etapa 4
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 13 Aprilie 2024, 12:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 6, etapa 2
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 13 Aprilie 2024, 12:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 16
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Campionatul Judetean U15, etapa 13
Teren: Onix / Rm.sarat
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Onix / Rm.sarat
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:30
Campionatul Judetean U12, etapa 12
Teren: Onix / Rm.sarat
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:30
Teren: Onix / Rm.sarat
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 6
Teren: Luceafarul / Maxenu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Luceafarul / Maxenu
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 15
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: Victoria / Grebanu
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 5
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 8, etapa 1
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 8, etapa 1
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Blajani
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 4
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 23 Martie 2024, 13:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 17 Martie 2024, 13:30
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 17 Martie 2024, 13:30
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Viitorul / Stiubei
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 3
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 15
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 15
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 10
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 12
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 12
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 9
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 9
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Comunal / Puiesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 11
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 11
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Olimpia / Pogoanele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Olimpia / Pogoanele
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 10
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 10
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 6
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 8
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sageata
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 3
Teren: Valconf / Rubla
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 5
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 5
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Victoria / Grebanu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 7
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 4
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 4
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 6
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 6
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Vointa / Lanuri
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 2
Teren: Comunal / Sahateni
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Sahateni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 3
Teren: Vointa / Cochirleanca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Vointa / Cochirleanca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 3
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Boboc
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 2
Teren: Victoria / Buda
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Victoria / Buda
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 2
Teren: Victoria / Buda
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Victoria / Buda
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 4
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 4
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 4
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 4
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Stilpu