Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 13
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 3
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 3
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 14
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 11
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 9
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 6
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 8
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 5
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 4
Teren: Diadema / Gheraseni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Diadema / Gheraseni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:30
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 4
Teren: Recolta / Caragele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Recolta / Caragele
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 6
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 4
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 3
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 2
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti