Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 13
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 12
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 9
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
LA MASA VERDE
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 9
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 11
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 11
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 10
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 9
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 6
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 6
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Comunal / Blajani
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 3
Teren: Diadema / Gheraseni
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Diadema / Gheraseni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 5
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 5
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 7
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 3
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 2
Teren: Rapid / Sapoca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Rapid / Sapoca