Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 4
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 6
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 4
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 13
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 3
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 13
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
Liga a 4-a, etapa 11
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 6
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Flamura / Racoviteni
LA MASA VERDE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 6
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 3
Teren: MC Pietroasa / Hales
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 2
Teren: Vointa / Caldarasti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Vointa / Caldarasti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 4
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 3
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 1
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Vineri, 18 August 2023, 20:00
Supercupa Judeteana, etapa 1
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Vineri, 18 August 2023, 20:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti