Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 24 Martie 2024, 11:30
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 24 Martie 2024, 14:30
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 13
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Campionatul Judetean U15, etapa 10
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 17 Martie 2024, 10:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 3
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Progresul / Beceni
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 12
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 12
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 2
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 15
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 15
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 9
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 9
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 8
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Energia / Clondiru
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Campionatul Judetean U13, etapa 9
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 7
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 7
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 8
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 8
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 7
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 4
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Vintileanca
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 6
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 3
Teren: Recolta / Caragele
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Recolta / Caragele
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 3
Teren: Unirea / Largu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Unirea / Largu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 5
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
Campionatul Judetean U13, etapa 4
Teren: Buzau / Buzau
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Buzau / Buzau
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:30
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 2
Teren: Comunal / Balaceanu
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Balaceanu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 2
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 2
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Unirea / Zoresti
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Campionatul Judetean U11, etapa 3
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 1
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Campionatul Judetean U11, etapa 1
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Campionatul Judetean U13, etapa 1
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 2
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 1
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 26 August 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 1
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 26 August 2023, 15:00
Teren: Vointa / Lanuri