Informari si comunicate
25-06-2017
CUPA AJF

Diadema Gheraseni este noua castigatoare a CUPEI AJF....

detalii...
25-06-2017
BARAJ PROMOVARE LIGA 3

In urma jocului retur al barajului de promovare pentru Liga 3....

detalii...
23-06-2017
Comisia Tehnica - Examen final Licenta C UEFA

Pe data de 29.06.2017, se va organiza examenul de absolvire pentru obtinerea licentei C "UEFA"

detalii...
18-06-2017
BARAJ DE PROMOVARE LIGA a III- a

Campioana judetului Buzau , A.F.C.Metalul Buzau , ...........

detalii...
16-06-2017
CUPA ROMANIEI

Va informam ca ..................

detalii...
16-06-2017
JUNIORI A1

Va informam ca ................

detalii...
12-06-2017
ADUNARE GENERALA

Va reamintim ca .................

detalii...
09-06-2017
MONTANA PATARLAGELE

Prima mansa a etapei ...........................

detalii...
06-06-2017
Campionatul National U19( JUNIORI A1 )

Campioana judetului Buzau la nivelul juniorilor A1 , A.S. Montana Patarlagele ,

detalii...
31-05-2017
CUPA ROMANIEI

Rezultate jocuri semifinala Cupa Romaniei -faza judeteana

detalii...
toate comunicatele

CSM Ramnicu Sarat


CSM Ramnicu Sarat

Localitatea Ramnicu Sarat

Informatii generale
Teren Csm / Rm.sarat ( 50 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Juniori D Trofeul Gheorghe Ola - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 L.P.S. 1 Buzau 14 14 0 0 124-6 42p +21
2CS Soimii Buzau14110369-1533p+12
3 FC Petrolul Berca 14 9 1 4 41-26 28p +7
4CSM Ramnicu Sarat1472547-4123p+2
5 FC Gloria Buzau 14 5 0 9 19-79 15p -6
6LPS 2 Buzau1441929-5113p-8
7 CS Vulturul 06 Nehoiu 14 3 0 11 12-77 9p -12
8AS Montana Patirlagele14101318-643p-18
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Razvan - Alexandru 20-06-2001 29686
2 Andrei Alexandru Viorel 04-09-2000 31094
3 Badica Catalin - Nicusor 01-06-2004 30522
4 Balan Mihai - Razvan 17-08-2008 32655
5 Barbu Felix - Daniel 25-09-2004 31634
6 Bucur Valentin 29-05-2002 29772
7 Buzea Andrei - Ionut 25-05-2004 31633
8 Calin Robert - Florin 12-11-2002 31666
9 Ceparu Florin - Madalin 23-11-2002 31668
10 Chihaia Valentin - Irinel 11-05-2004 31642
11 Ciulin Daniel 20-10-2006 31861
12 Codreanu Marian - Lucian 23-02-2003 32067
13 Coman Lucian - Gabriel 21-07-2006 32218
14 Craciun Ionut 20-03-2002 32091
15 Cristu Dragos Ciprian 28-05-2003 17078
16 Cutitaru Daniel - Valentin 08-02-2006 33307
17 Dirdiac Iulian 08-10-2004 32396
18 Dobre Robert - Claudiu 23-08-2002 31044/A
19 Dragomir Vladut 07-06-2002 30639
20 Dumitrache Marinel - Adrian 29-05-2001 32376
21 Dumitrascu Ionut 17-06-2000 31346
22 Dumitru Marius - Auras 15-06-2002 31883
23 Enache Andrei 15-01-2001 29826
24 Enciu Cristi - Adi 16-06-2001 32373
25 Enciu Raul - Peter 16-06-2001 32374
26 Ene Victor - Florin 25-04-2002 29236
27 Gavrila Alexandru 24-03-2003 33032
28 Gheorghe George 02-07-2002 31667
29 Grama Alin - Valentin 18-08-2008 33258
30 Grigore Yanis 16-02-2008 32656
31 Hadir Adi - Reghi 31-07-2008 33310
32 Haranita Bogdan - Ionut 19-10-2002 29763
33 Haranita Eduard - Darius 02-09-2005 33106
34 Iancu Razvan - Ionut 26-02-2006 33151
35 Ignat Andrei 05-09-2002 28974
36 Ilie Gabriel - Florentin 14-04-2006 31864
37 Ion Anghel - Raducu 25-02-2006 32219
38 Iordache Andrei - Claudiu 23-08-2006 31867/A
39 Iordache Daniel - Rares 03-01-2006 31868
40 Iordache David - Adelin 04-06-2008 32658
41 Iordache Petrut 27-06-2003 32395
42 Jinga Raul - Cristian 06-08-2001 28615
43 Luca Vladimir - Ionut 09-01-2006 31331
44 Lupu Bogdan 27-08-2004 30477/B
45 Manea Andrei - Alexandru 29-05-2004 31639
46 Matei Georgian 19-10-2006 32844
47 Mihai Robert - Daniel 16-07-2002 29767
48 Mihalache Dragos 09-11-2002 31046/A
49 Mihalcea Denis - Stefan 11-03-2006 31859
50 Mocanu Vasile 18-11-2001 29681
51 Moise Razvan - Cosmin 18-05-2008 32650
52 Munteanu Sorin - Andrei 11-07-2006 33461
53 Naziru Sorin - Florin 27-06-2008 33309
54 Nedelcu Daniel - Constantin 02-03-2006 32220
55 Nedelcu Stefan - Andrei 18-11-2008 33257
56 Nita Alex - Gabriel 20-03-2008 32657
57 Oprea Dragos - George 27-01-2001 29688
58 Oprea Mihnea - Sebastian 07-06-2008 33259
59 Panait Casian 22-08-2001 32375
60 Panait Cristian 23-07-2002 29235
61 Panait Roberto - Andrei 23-07-2006 32176
62 Panait Stefan 05-03-2006 31866
63 Paturca Alexandru - Georgel 21-07-2004 31624
64 Popa Teodor 10-03-2001 30294
65 Preda Andrei - Catalin 25-08-2004 31623
66 Preda Dragos - Andrei 12-01-2006 32175
67 Puia Alin - Doru 27-11-1992 29220
68 Puica Andrei - Valentin 26-09-2006 31860
69 Radu Andrei - Damian 02-12-2006 32791
70 Radu Claudiu - Andrei 28-09-2006 32177
71 Radu Madalin - Eugen 07-02-2001 31103
72 Radulescu Raul - Ionut 16-10-2006 31869/A
73 Rapeanu Costin - Robert 04-02-2004 31627
74 Rateanu Cosmin - Valentin 13-05-2004 31625
75 Rizea Denis - Andrei 30-03-2006 31321
76 Sava Daniel - Andrei 21-02-2006 31862
77 Serban Daniel - Javier 13-02-2006 31869
78 Simion Eduard - Andrei 23-08-2006 33153
79 Soaita Alexandru - Cosmin 31-07-2004 31621
80 Solomon Alexandru - Octavian 25-01-2002 29962
81 Stanca Eric - Cristian 20-10-2006 31863
82 Stefan Marius - Nicusor 17-02-2006 33152
83 Stoica Bogdan - Florinel 07-03-2006 31867
84 Tasca Catalin - Sebastian 04-05-2002 32378
85 Toader - Botan Rares 10-11-2004 31628
86 Toader Laurentiu - Alex 24-09-2004 32672
87 Trandafir Mihaita 04-07-2006 31865
88 Tudor Sebastian - Cosmin 11-10-2008 33260
89 Tudorancea Ionut - Madalin 16-05-1998 5680
90 Vasile Cristian - Stefan 04-01-2006 32790
91 Vasile Radu - Stefan 26-12-2008 33256
92 Voinea Lica - Ionut 09-09-2002 32092
93 Vrinceanu Tiberiu - Andrei 17-07-2008 32651
94 Zidaru Andrei - Ovidiu 01-02-2002 29778
95 Zidaru Vlad - Ionut 14-06-2001 29687
Meciurile disputate in sezonul actual
JUNIORI C Etapa 14
13-05-2017
F.C. Buzau
JUNIORI C Etapa 13
06-05-2017
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI C Etapa 12
05-05-2017
LPS 2 Buzau
Pauza: 0-0
JUNIORI C Etapa 11
27-04-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 4-0
JUNIORI C Etapa 10
15-04-2017
CS Staruinta Sageata
JUNIORI C Etapa 9
08-04-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 1-1
JUNIORI C Etapa 8
01-04-2017
Carpati Nehoiu
Pauza: 4-0
JUNIORI C Etapa 7
12-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI C Etapa 6
CSM 2 Ramnicu Sarat
JUNIORI C Etapa 5
25-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI C Etapa 4
LPS Buzau
JUNIORI C Etapa 3
08-10-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI C Etapa 2
CS Soimii Buzau
JUNIORI C Etapa 1
24-09-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI D Etapa 22
27-05-2017
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI D Etapa 21
20-05-2017
AFC Metalul Buzau
JUNIORI D Etapa 20
14-05-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 1-0
JUNIORI D Etapa 19
06-05-2017
LPS 2 Buzau
Pauza: 4-0
JUNIORI D Etapa 18
26-04-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 0-3
JUNIORI D Etapa 17
24-04-2017
ASFC Viitorul Berca
Pauza: 4-0
JUNIORI D Etapa 16
15-04-2017
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI D Etapa 15
08-04-2017
CSM 2 Ramnicu Sarat
Pauza: 2-0
JUNIORI D Etapa 14
01-04-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 3-0
JUNIORI D Etapa 13
25-03-2017
CS Soimii Buzau
Pauza: 0-0
JUNIORI D Etapa 12
18-03-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 0-1
JUNIORI D Etapa 11
12-11-2016
AS Montana Patirlagele
JUNIORI D Etapa 10
12-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI D Etapa 9
29-10-2016
LPS Buzau
JUNIORI D Etapa 8
22-10-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI D Etapa 7
16-10-2016
CS Staruinta Sageata
JUNIORI D Etapa 6
26-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 0-0
JUNIORI D Etapa 5
08-10-2016
CS Viitorul 2010 Buzau 2
JUNIORI D Etapa 4
01-10-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI D Etapa 3
28-09-2016
CS Viitorul 2010 Buzau
Pauza: 0-0
JUNIORI D Etapa 2
25-09-2016
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 0-0
JUNIORI D Etapa 1
20-09-2016
F.C. Buzau
JUNIORI E, SERIA I Etapa 14
04-04-2017
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI E, SERIA I Etapa 13
30-03-2017
CS Staruinta Sageata
JUNIORI E, SERIA I Etapa 12
23-03-2017
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI E, SERIA I Etapa 11
16-03-2017
LPS 2 Buzau
Pauza: 2-0
JUNIORI E, SERIA I Etapa 10
10-03-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 3-2
JUNIORI E, SERIA I Etapa 9
05-03-2017
AFC Metalul Buzau
Pauza: 1-0
JUNIORI E, SERIA I Etapa 7
27-11-2016
CSM 2 Ramnicu Sarat
JUNIORI E, SERIA I Etapa 6
29-10-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI E, SERIA I Etapa 5
12-11-2016
LPS Buzau
JUNIORI E, SERIA I Etapa 4
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI E, SERIA I Etapa 3
CS Viitorul 2010 Buzau 2
JUNIORI E, SERIA I Etapa 2
01-10-2016
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ola, Grupa A Etapa 7
03-11-2016
CS Soimii Buzau
Trofeul Gheorghe Ola, Grupa A Etapa 6
02-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ola, Grupa A Etapa 5
02-11-2016
F.C. Buzau
Trofeul Gheorghe Ola, Grupa A Etapa 4
02-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ola, Grupa A Etapa 2
01-11-2016
CSM 2 Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ola, Grupa A Etapa 1
01-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ene, Grupa B Etapa 4
03-11-2016
CS Atletic Kids Buzau
Trofeul Gheorghe Ene, Grupa B Etapa 3
03-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
Trofeul Gheorghe Ene, Grupa B Etapa 2
03-11-2016
A.F.C. Metalul Buzau
Trofeul Gheorghe Ene, Grupa B Etapa 1
03-11-2016
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI E, PLAY-OFF Etapa 5
06-05-2017
CSM Ramnicu Sarat
JUNIORI E, PLAY-OFF Etapa 4
25-04-2017
CS Viitorul 2010 Buzau 2
Pauza: 1-3
JUNIORI E, PLAY-OFF Etapa 3
01-05-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 2-0
JUNIORI E, PLAY-OFF Etapa 2
19-04-2017
CSM Ramnicu Sarat
Pauza: 1-2
JUNIORI E, PLAY-OFF Etapa 1
12-04-2017
F.C. Buzau
Pauza: 2-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Arena Buzoiana
Arena Buzoiana

AGI Construct
AGI Construct

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe