Informari si comunicate
15-02-2017
COMITETUL DE URGENTA

Amanare sistem competitional

detalii...
14-02-2017
PROGRAM COMPETITIONAL

Va informam ca .............

detalii...
10-02-2017
Comisia de Copii si Juniori

Program competitional ....

detalii...
09-02-2017
CUPA ROMANIEI

Programul Cupei Romaniei ed. 2017-2018

detalii...
05-02-2017
01-02-2017
Gala Laureatilor 2016

Va informam .........

detalii...
01-02-2017
01-02-2017
Comisia Judeteana de Arbitrii

In atentia arbitrilor si observatorilor .

detalii...
31-01-2017
COMITET EXECUTIV

Va informam ca in sedinta ..................

detalii...
11-01-2017
COMISIA TEHNICA

Va informam ca ..........

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. A.F.C. Metalul Buzau
2. ACS Locomotiva Buzau
3. AFC Metalul Buzau
4. AFC Puiesti
5. AS Avantul Chiojdu
6. AS Avintul Zarnesti
7. AS Balta-Alba
8. AS Cereanim Smeeni
9. AS Com Sageata
10. AS Diadema Gheraseni
11. AS Energia Clondiru
12. AS Gloria Vadu-Pasii
13. AS Infratirea Zoita
14. AS Luceafarul C.A.Rosetti
15. AS Luceafarul Maxenu
16. AS Montana Patirlagele
17. AS Olimpia Pogoanele
18. AS Phoenix Posta Calnau
19. AS Progresul Beceni
20. AS Progresul PMB Movila Banului
21. AS Rapid Matesti
22. AS Recolta Blajani
23. AS Recolta Salcioara
24. AS Soimii Costesti
25. AS Soimii Siriu
26. AS Steaua Sahateni
27. AS Team Sageata
28. AS Tricolorul Galbinasi
29. AS Unirea Padina
30. AS Unirea Stilpu
31. AS Unirea Zoresti
32. AS Victoria Boboc
33. AS Viitorul Rusetu
34. AS Viitorul Tisau
35. AS Viitorul Valea Ramnicului
36. AS Vintileanca
37. AS Vointa Caldarasti
38. AS Vointa Limpezis
39. ASFC Unirea Maracineni
40. ASFC Viitorul Berca
41. Avintul Murgesti
42. Bradet Bradeanu
43. Carpati Nehoiu
44. CS Atletic Kids Buzau
45. CS Partizanul Merei
46. CS Pescarusul Luciu
47. CS Recolta Cislau
48. CS Soimii Buzau
49. CS Staruinta Sageata
50. CS Viitorul 08 Vernesti
51. CS Viitorul 2010 Buzau
52. CS Vointa Lanurile
53. CSM Ramnicu Sarat
54. FC Buzau
55. FC Petrolul Berca
56. Flamura Racoviteni
57. Focul Viu Lopatari
58. Locomotiva Buzau
59. LPS Buzau
60. Recolta Boldu
61. Soimii Cindesti
62. Unirea Largu
63. Victoria Grebanu
64. Victoria Padina
65. Viitorul 2016 Vilcelele
66. Viitorul Stiubei
67. Viticultorul Podgoria
68. Vointa Cochirleanca
69. Vointa Vadu-Soresti
70. Vointa Vintila Voda
71. Vulturul Topliceni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe