Sandu Dumitru Marian
Buzau
Galbinasi, 28 Noiembrie 1957
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau
Buzau, Strada Mesteacanului nr. 20
Tel: 0238717928
Tel: 0773964592
Fax: 0238717928
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Out | ||
Cretu Ion | 2 | |||||
Albu Adrian - Mihail | 4 | |||||
Sitaru Mario | 3 | |||||
Pana Adrian - Laurentiu | 2 | |||||
Plaeasu Alexandru - Daniel | 4 | |||||
Rosca Cristian - Florin | 3 | |||||
Popescu Mihnea - Andrei | 3 | |||||
Sitaru Roberto - Andrei | 1 | |||||
Trifan Catalin | 3 | |||||
Moise Iustin | 1 | |||||
Toader Andrei | 1 | |||||
Leu Stefan | 2 | |||||
Done Catalin | 1 | |||||
Barbu Felix - Daniel | 1 | |||||
Faliboga Mario Viorel | 1 | |||||
Enciu Alexandru - Stefan | 1 | |||||
Cîrîc Mihaita Ionut | 1 | |||||
Petroiu Stefan - Claudiu | 2 | |||||
Stefan Romulus | 4 | |||||
Biga Ionut - Dragos | 1 | |||||
Bostan Alexandru - Nicolae | 2 | |||||
Grama Adrian | 2 | |||||
Oancea Stefan - Cristian | 5 | |||||
Cretu Stefan | 1 | |||||
Carpen Tudor | 1 | |||||
Bucur Rares - Andrei | 1 | |||||
Dafina Cristian - Andrei | 1 | |||||
Ungureanu Andrei - Stefan | 1 | |||||
Stere Mihaela Izabela | 1 | |||||
Fliter Cristi - Gabriel | 1 | |||||
Popa Catalin | 1 | |||||
Ilie Petrus | 2 | |||||
Albu Marius - Alin | 2 | |||||
Ion Vlad - Gabriel | 1 | |||||
Gavrila Razvan | 1 | |||||
Fratila Adrian | 1 | |||||
Popa Stefan | 1 | |||||
Mirica Gheorghe | 1 | |||||
Constantinescu Raul | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Out | ||
CS Carpati Nehoiu | 4 | |||||
ACS Team Săgeata | 2 | |||||
ACS Montana Patarlagele | 2 | |||||
ASC Unirea Stilpu 2022 | 3 | |||||
AS Pescarusul Luciu | 1 | |||||
CS Vointa Lanurile | 1 | |||||
AFC Metalul Buzau | 2 | |||||
AS Recolta Salcioara | 1 | |||||
CS Vointa Balta Alba | 1 | |||||
ACS FC Luceafarul Maxenu | 1 | |||||
AS Energia Clondiru | 1 | |||||
AS Sport Club Vernesti | 1 | |||||
AS ACS Tricolorul Galbinasi | 2 | |||||
AS Luceafarul CA Rosetti | 1 | |||||
AS Sahateni | 2 | |||||
AS Unirea Largu | 2 | |||||
AS Recolta Smeeni | 3 | |||||
AS Unirea Padina | 1 | |||||
AS Viitorul Rusetu | 2 | |||||
AS Diadema Gheraseni | 2 | |||||
AS Vointa Caldarasti | 1 | |||||
AS FC Glodeanu Silistea | 1 | |||||
AS Progresul PMB Movila Banului | 1 | |||||
AS Sahateni Vintileanca | 1 | |||||
AS Soimii Siriu | 1 |